Halo: Combat Evolved Anniversary

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
سلام.
آقایون من تازه استارت بازیو زدم و الان مرحله دو به نام Halo هستم:dبرای اولین بار میشینیم پشت warthog که نمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟
کمک کنید لطفا.

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
تکنولوژی AI بازی مال 10 سال پیش هست ! انتظار داری مثل بازی های جدید باشه ؟! به جز یکم گرافیک چیزی توش هیچ تغییری داده نشده
گرافیکش خوبه یکم از ریچ کمتره ولی واسه ریمستر خوب بنظر میاد، ولی من انتظار هوش مصنوعی جدید داشتم، هوش مصنوعیش واقعا حال گیره، از کینکت هم خیلی بد پشتیبانی میکنه دستورات به سختی اجرا میشن. ولی همین که هالوی قدیدمی رو دوباره میزنم خودش کلی عشقه

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
خب از اول هم هدف سازنده های بازی این بوده که این بازی ، دقیقا همونی باشه که 10 سال پیش بازی کردیم ، دقیقا همون حس را بهمون القا کنه ، و فقط یک گرافیک جدید و آپدیت شده داشته باشه ... هوش مصنوعی هم خوبه در کل به نظرم .
ولی همین که هالوی قدیدمی رو دوباره میزنم خودش کلی عشقه
Hey Low ... :d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
سلام.
آقایون من تازه استارت بازیو زدم و الان مرحله دو به نام Halo هستم:dبرای اولین بار میشینیم پشت warthog که نمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟
کمک کنید لطفا.

آنالوگ سمت چپ رو بده جلو برای گاز - بده عقب برای ترمز ! با آنالوگ سمت راست هم که نمای دوربین رو مشخص میکنی ! هر طرف که دوربین باشه ماشین همون طرفی حرکت میکنه ! یعنی نمای دوربین و ماشین با هم قفل هستن !

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
منم این شاهکار تمام کردم البته این بگم من اصلا یک halo باز حرفه ای نیستم و فقط هرچی halo که برایه 360 امده تونستم بازیشون کنم تو تمام سریهایی که از halo3,odst,reach,واین شماره اول که بازی کردم یک چیز ثابت بود اونم این بود من هرقت اول بازی بودم میگفتم این چه بازی اخه چرا وقتم سرش طلف کنم اما همین که 2 ساعت از بازی میگذشت من به زور از سر دستگاه بلند میکردند غرق بازی میشدم داستان عالی گیم پلی عالیتر والبته گرافیک قابل قبول البته یه اعتراف باید بکنم من هیچوقت متوجه خوب یا بد بودن گرافیک این سری نشدم چون وقتی به خودم میامدم میدیدم بازی تمام شده و من کاملا ازش لذت بردم کمتر بازی بوده که من بهش اینجور احساسی داشته باشم یا بهتر بگم هیچ بازی نبوده که اینجوری من تو خودش غرق کنه

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
آنالوگ سمت چپ رو بده جلو برای گاز - بده عقب برای ترمز ! با آنالوگ سمت راست هم که نمای دوربین رو مشخص میکنی ! هر طرف که دوربین باشه ماشین همون طرفی حرکت میکنه ! یعنی نمای دوربین و ماشین با هم قفل هستن !

من اینجا گیر نکردم.(اینو بچه هم میدونه)
من میگم که اولین باری که سوار Warthog میشیم باید چیکار کنم باید کجا برم؟

ehsanvk

کاربر سایت
Aug 8, 2010
39
نام
ehsan
سلام دوستان
این بازی روی هارد کنسول نصب نمیشه؟ من گذاشتم واسه نصب گیر کرد اما بدون نصب دارم بازی میکنم هیچ مشکلی نیست البته چند بازی آخری که خریدم رو کنسول نصب نمیشه halo هم همین جوریه؟

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
سلام دوستان
این بازی روی هارد کنسول نصب نمیشه؟ من گذاشتم واسه نصب گیر کرد اما بدون نصب دارم بازی میکنم هیچ مشکلی نیست البته چند بازی آخری که خریدم رو کنسول نصب نمیشه halo هم همین جوریه؟

من Halo3 و Halo: Combat Evolved Anniversary رو راحت روی هارد کنسول نصب کردم...(دستگاهم آرکیدِ)

capitan p

کاربر سایت
Oct 14, 2010
20
نام
pooriya
می شه bot اد کرد برای تمرین لازمه

---------- نوشته در 01:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:22 PM ارسال شده بود ----------

می شه در مالتی پلیر bot اد کرد؟ آخه برا تمرین لازمه

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان بعضی جاها دیدم HALO 2 رو برای 360 میفروشند ؟ مگه اونم ریمیک شده ؟ گفتش فقط اگه هارد داشته باشی اجرا میشه ..
ریمیک نشده.بازی همون نسخه Xbox هست که برای اجرا روی 360 بهینه شده.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان بعضی جاها دیدم HALO 2 رو برای 360 میفروشند ؟ مگه اونم ریمیک شده ؟ گفتش فقط اگه هارد داشته باشی اجرا میشه ..

كدوم فروشگاه آورده !؟
اگه آدرسي داريد لطفاَ برام پي ام كنيد !
اين نسخه ي 2 از نظر داستاني بهترين نسخه ي اين سريست .
بازي فقط بهينه شده يا مثلاَ حالت CO op هم بهش اضافه شده !؟

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
كدوم فروشگاه آورده !؟
اگه آدرسي داريد لطفاَ برام پي ام كنيد !
اين نسخه ي 2 از نظر داستاني بهترين نسخه ي اين سريست .
بازي فقط بهينه شده يا مثلاَ حالت CO op هم بهش اضافه شده !؟
قبلا نکست جن داشت فکر کنم یک زنگی بزنید ، بد نباشه

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
من اینجا گیر نکردم.(اینو بچه هم میدونه)
من میگم که اولین باری که سوار Warthog میشیم باید چیکار کنم باید کجا برم؟

اینو میگم چون ممکنه بچه های دیگه هم گیر کرده باشن::D
تو غربی ترین منطقه ای که اون مرحله هستین (مسیر رو باید با warthog طی کنید)به یه جا می رسید که که مثل یه غار میمونه.وارد اونجا بشید و ادامه ماجرا...
البته اونجا هم یه پل وجود داره که باز نیست و باید بازش کنید که اگه تو باز کردنش مشکلی داشتین بگید.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر