Halo: Combat Evolved Anniversary

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
كدوم فروشگاه آورده !؟
اگه آدرسي داريد لطفاَ برام پي ام كنيد !
اين نسخه ي 2 از نظر داستاني بهترين نسخه ي اين سريست .
بازي فقط بهينه شده يا مثلاَ حالت CO op هم بهش اضافه شده !؟
بريد فروم بازيرايانه بعد مراجعه كنيد به اين تاپيك:
عرضه بازیهای XBOX-360 با بیش از 900 عنوان همزمان با عرضه LT3.0

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خب منم با یه تاخیر طولانی بازی رو شروع کردم.خیل فوق العاده هست.خیلی خوبه کلا<واقعا از لحاظ بصری به ریچ می رسه و گیم پلی هم که حرف نداره
پ.ن:یه سوال فنی,این پیام های صوتی کینکت چجوری کار می کنه؟قبلش باید چیزی بگیم؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus

پ.ن:یه سوال فنی,این پیام های صوتی کینکت چجوری کار می کنه؟قبلش باید چیزی بگیم؟

باید به LIVE وصل بشی اول فکر کنم تا قابلیتش بهت بده تا استفاده کنی
کلا کاربرد خاصی نداره تو بازی ولی تجربه خوبی هست کلا :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
باید به LIVE وصل بشی اول فکر کنم تا قابلیتش بهت بده تا استفاده کنی
کلا کاربرد خاصی نداره تو بازی ولی تجربه خوبی هست کلا :d
وصل شدم<آپ تو دیت هم کردم.ولی بازم کار نمی کنه...چجوریه باید قبلش kinect یا xbox fگیم؟
پ.ن:میکروفون هم روشنه,تو xbox home اش استفاده می کنم....

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه میگم این بازی من همون اولش تقریبا موندم یعنی بد از اینکه از فضا مضا اومدیم پایین و یه کم درگیر شدیمو همه رو کشتیم بد هی سفینه مفینه ها یاونا میومدن پایین دوباره میجنگیدیم همه رو که کشتیم بعدش چه کار کنیم یکی از دوستام هم هست با ماشینه یه تیر بار هم روشه کجا بریم؟
ممنون

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه میگم این بازی من همون اولش تقریبا موندم یعنی بد از اینکه از فضا مضا اومدیم پایین و یه کم درگیر شدیمو همه رو کشتیم بد هی سفینه مفینه ها یاونا میومدن پایین دوباره میجنگیدیم همه رو که کشتیم بعدش چه کار کنیم یکی از دوستام هم هست با ماشینه یه تیر بار هم روشه کجا بریم؟
ممنون

ممنون[/QUOTE]

سلام کسی جواب ما رو نمیدهههههههههه

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
ممنون

سلام کسی جواب ما رو نمیدهههههههههه[/QUOTE]
جوااااااااااااااب ب ب ب|-)

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
من یه جای مسخره گیر کردم.
تو مرحله دوم بعد از اینکه یه سفینه میاد و یه ماشین بهت میده رفتم داخل یه تونل که وقتی یه مقدار جلو رفتم به یه پل رسیدم که نمیتونم از روش رد شم.میشه لطفا راهنمایی کنید.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من یه جای مسخره گیر کردم.
تو مرحله دوم بعد از اینکه یه سفینه میاد و یه ماشین بهت میده رفتم داخل یه تونل که وقتی یه مقدار جلو رفتم به یه پل رسیدم که نمیتونم از روش رد شم.میشه لطفا راهنمایی کنید.
از پله که رد نمیشی باید یکجاییش را دور بزنی دقیق یادم نیست ولی از روی پل نمیتونی بری اونور بگردی قشنگ راه پیدا میکنی یک ترمینال هم تو تونله هست
;;)

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان من تو مرحله the maw گیر کردم فکر کنم مرحل اخر باشه چهار تا مانیتور هست که فکر کنم باید غیر فعال بشن اما همیشه یکشون فعال باقی می مونه موندم چی کار کنم.
ممنون.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
از پله که رد نمیشی باید یکجاییش را دور بزنی دقیق یادم نیست ولی از روی پل نمیتونی بری اونور بگردی قشنگ راه پیدا میکنی یک ترمینال هم تو تونله هست
;;)
ترمینال که پیدا کردم ولی هر چی میگردم راه دیگه ای نیست.میشه یکم بهتر راهنمایی کنی که جا باید برم.از اونجا باید کلا خارج بشم و بیام بیرون یا اینکه باید همونجا رو بگردم!!:-/

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
ترمینال که پیدا کردم ولی هر چی میگردم راه دیگه ای نیست.میشه یکم بهتر راهنمایی کنی که جا باید برم.از اونجا باید کلا خارج بشم و بیام بیرون یا اینکه باید همونجا رو بگردم!!:-/
از همون پل باید با ماشین دورخیز کنی و ازش رد شی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر