Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
این که خیلی کوتاه به نظر میرسه...حدودا چند ساعت gameplay داره؟
مراحل نسبتا طولانی و بزرگه. بار اول روی Normal تقریبا 6-7 ساعت طول میکشه. روی Legendary هم که دیگه خدا میدونه. :D
بخش Spartan Ops هم هست (تو DVD 2) که با وصل شدن به لایو میتونی اپیزودهای 1 تا 5 رو بازی کنی. بقیه هم دانلودی هستن.
علاوه بر اینا، ساعت ها میتونی مولتی پلیرش رو بازی کنی.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
یعنی جدا نمیخوان یک فکری به حال spartan ops بکنند؟ آخه که چی آنلاین. خب سرور های بازی که تا ابد باز نیستند. بعد نشه بخشی رو که میشه کاملا تکنفره رفت خیلی حیف میشه! امیدوارم آخر سال یک goty چیزی بدند تموم اپیزود ها توش، نیاز به online بودن هم بردارن.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
مراحل نسبتا طولانی و بزرگه. بار اول روی Normal تقریبا 6-7 ساعت طول میکشه. روی Legendary هم که دیگه خدا میدونه. :Dبخش Spartan Ops هم هست (تو DVD 2) که با وصل شدن به لایو میتونی اپیزودهای 1 تا 5 رو بازی کنی. بقیه هم دانلودی هستن.علاوه بر اینا، ساعت ها میتونی مولتی پلیرش رو بازی کنی.
من همیشه halo رو روی heroic بازی میکنم...در کل دوست ندارم زود تموم شه.در مورد بخش spartan ops هم متاسفانه به لایو دسترسی ندارم...کاش بشه یه روزی افلاین بازیش کرد.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
تمام اپیزودهای spartan ops روی خود دیسک هست
پس آخر سال دیگه نسخه سال ازش نمیزنند..
فقط برای بازی کردن باید به لایو وصل بود { که واقعا دلیل خاصی براش نمیبینم}
بازی کوتاه هست ولی واقعا لذت بخشه + ارزش تکرار بسیار بالا + مولتی فوق العاده
من روی تموم سختی ها {به جز نرمال} تمومش کردم ... واقعا لذت بخشه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
salam
امروز لایو بودم و زده بود که اگه 1 ساعت halo بزنی بهت لباس halo میدم.
ما هم 1 ساعتو زدیم ولی یه تی شرت داد
لباس خود halo رو نمیده؟
کسی تو جریان هست؟
این تی شرتی که گرفتم ،اونایی که بازیو تموم کردند گرفتنش؟
منظورم اینه که با بازی کردن آفلاین(campain) میشه تی شرتو گرفت یا چون من لایو زدم بهم داد؟
دوست داشتم لباس خود مستر چیفو میداد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
Halo-4-forward-unto-dawn-bundle.jpg

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
مشکل اینه که هیلو تا وقتی دست بانجی بود یه بازی خاص بود ، همه جوره میشد بهش ایراد گرفت ولی بازم خاص بود و کشته مرده های خودشو داشت ، ولی به نظرم الان کلی از ایراداش برطرف شد ، ولی اون حالت یونیک بودنش رو از دست داده دیگه ... زیادی جدیش کردن اینا .... حالا باز یه عده ای با این استیل جدیدش حال میکنن و یه عده ای هم نمیتونن باهاش کنار بیان

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سلام دوستان!
من WarGames Map Pass رو از روی پروفایل یکی از دوستان دانلود کرده بود (تقریبا یک ماه از لایسنسمون مونده) بعد با پروفایل خودم آنلاین شدم و بازی رو اجرا کردم تا Map Pack ها رو دانلود کنم اما در همون اول ورود به منو اخطار داد که شما از Map Pass غیرقانون استفاده میکنید این آیتم رو یا بخرید یا از لایسنس ترنسفر استفاده کنید!
الان دقیقا مشکل چیه؟!
خوش حال میشم کمکم کنید!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام دوستان!
من WarGames Map Pass رو از روی پروفایل یکی از دوستان دانلود کرده بود (تقریبا یک ماه از لایسنسمون مونده) بعد با پروفایل خودم آنلاین شدم و بازی رو اجرا کردم تا Map Pack ها رو دانلود کنم اما در همون اول ورود به منو اخطار داد که شما از Map Pass غیرقانون استفاده میکنید این آیتم رو یا بخرید یا از لایسنس ترنسفر استفاده کنید!
الان دقیقا مشکل چیه؟!
خوش حال میشم کمکم کنید!

باید از لایسنس ترنسفر استفاده کنین همینجوری نمیشه دانلود کرد و استفاده کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر