Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
گفتم بعد اینکه آبا از آسیاب افتاد بیام یه چیزی بگم . . .
این Halo 4 با اینکه خیلی بازی خوبی بود، ولی برای من اصلا دلخوش کن نبود :D.
همون اولش خیلی خودمو راضی کردم یه بار دیگه هم برما، ولی اصلا حال نداد.
من Reach نزدیک 4 بار رفتم، Halo 3 رو هم همین طور، حتا اون ODST رو 2 بار رفتم :|.

من 6 بار تمومش کردم. توی همین 3 ماه و نیمی که از انتشارش گذشته.1 بار بیشتر از REACH که 5 بار رفتمش.خود کمپین و قسمت هایی از Spartan ops و کات سین هاش

فوق العاده لینک شده به وقایع کتاب glassland .با وجود اینکه سازنده عوض شده یک لحظه احساس نکردم پای چیز دیگه ای نشستم.به جز کمی جسارت بیشتر که گذشت زمان به تدریج

به سازنده فعلی بیشتر اضافه خواهد کرد.با اینکه کار اولشون بود 98 رو از IGN گرفتن و 90 رو از Gamespot که باعث قدردانی و قدرشناسی هست.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
چه فایده وقتی تی بگ کنی و کسی نبینه:|یه سری از المان ها رو باید برگردونن.مثلا افکت هایی که برای ارمور ها در لول بالا بود.
یا مثلا اینکه از لحاظ بصری بازی خیلی خفه بود و اصلا مثل هیلوهای دیگه شاد نبود.همین مپ های مولتی پلیر رو نگاه کنین می فهمین.گاهی وقت ها انقدر خفه و بد ساخته که اصلا از ارمور ابیلیتی ها نمیشه خوب استفاده کرد.
حتی انجینشون.درسته بهترین گرافیک سال شده و از لحاظ تکنیکی فوق العادست.ولی از لحاظ بصری چی؟
تازه فیزیک بازی هم به نظرم نسبت به ریچ خیلی افت کرده.(کافی با وارهاگ هیلو 4رانندگی کنی و بعد بری با وارهاگ هیلو ریچ رانندگی کنی.یا مثلا در قسمت فورج بری به ابجکت بندازی لب ساحل مپ رگنارک بعد همین کار رو با مپ فورج ورد انجام بدی.یا حتی با مپ والهاللا در هیلو 3.اصلا اب هیلو 4 انگار فیزیک نداره.همینطور منتیس(وسیله نقلیه جدید))
یا مثلا مود فلاد.اون چه افکت مسخره ای هست که گزاشتن؟و از فلادها صدای شتر در میاد.اصلا لذت زامبی به همون سکوتش بود.
کلا 343 هنوز خیلی راه داره تا به بانجی نزدیک بشه.تازه اگه بشه.
راجع به امتیاز ها هم ...... چی بگم؟؟؟

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
چه فایده وقتی تی بگ کنی و کسی نبینه:|یه سری از المان ها رو باید برگردونن.مثلا افکت هایی که برای ارمور ها در لول بالا بود.
یا مثلا اینکه از لحاظ بصری بازی خیلی خفه بود و اصلا مثل هیلوهای دیگه شاد نبود.همین مپ های مولتی پلیر رو نگاه کنین می فهمین.گاهی وقت ها انقدر خفه و بد ساخته که اصلا از ارمور ابیلیتی ها نمیشه خوب استفاده کرد.
حتی انجینشون.درسته بهترین گرافیک سال شده و از لحاظ تکنیکی فوق العادست.ولی از لحاظ بصری چی؟
تازه فیزیک بازی هم به نظرم نسبت به ریچ خیلی افت کرده.(کافی با وارهاگ هیلو 4رانندگی کنی و بعد بری با وارهاگ هیلو ریچ رانندگی کنی.یا مثلا در قسمت فورج بری به ابجکت بندازی لب ساحل مپ رگنارک بعد همین کار رو با مپ فورج ورد انجام بدی.یا حتی با مپ والهاللا در هیلو 3.اصلا اب هیلو 4 انگار فیزیک نداره.همینطور منتیس(وسیله نقلیه جدید))
یا مثلا مود فلاد.اون چه افکت مسخره ای هست که گزاشتن؟و از فلادها صدای شتر در میاد.اصلا لذت زامبی به همون سکوتش بود.
کلا 343 هنوز خیلی راه داره تا به بانجی نزدیک بشه.تازه اگه بشه.
راجع به امتیاز ها هم ...... چی بگم؟؟؟
.....just halo4

آخرین ویرایش:

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
مسلمه که محیط شاد نداره.کل ماجرای این نسخه ذکر مصیبت بود چه معنایی داره که بیان شاد درستش کنن؟

برای داستانی که قرار شد روایت بشه محیط گرفته و همراه با فضاسازی های دیوانه کننده قرار داده.اصلا من عاشق همین فضاسازیاش شدم.اون اول توی Down نورپردازی حجیم یاس و دلمردگی

رو به بهترین شکل ممکن پیاده می کنه.تک تک مراحل کمپین عالی کار شدن.هر بار که دوباره می رم بیشتر اینو حس می کنم.همون جنگل infinity و ورود سفینه به تنهایی شد مرحله محبوب من در کل سری HALO

عمرا کسی بتونه حالا حالا ها همچین مرحله فوق زیبایی رو خلق کنه.جاودانه شد. Boungie بیشتر تخصصش مولتی پلیر بود و نتونست اون طور که باید و شاید از نظر فنی بازی رو رشد بده و به نظرم

دیگه در عصر و دنیای امروز که 2013 باشه نباید یک عنوان انحصاری ضعف فنی و بصری داشته باشه.اصلا پذیرفته نیست همچین چیزی.درسته که من به REACH و 3 خیلی علاقه دارم

ولی باید بپذیریم که ساخت یه بازی انحصاری در سال 2010 به صورتی که sub-HD بود اصلا شایسته نام Microsoft نیست.در مورد نسخه 3 هم همینطور بازم حتی HD نساخته بود و برای همین بی توجهی های

بانجی بود که اینطور الان هجوم میارن به این بازی.اگه اینقدر لاقید نبود بانجی که در بی تفاوتی مطلق فرو بره از نظر فنی اینطور الان هجمه نمی شد.هر چی می گفتیم اقایون بانجی گوش نمی دادن و کار خودشونو

می کردن.بانجی خوبی های زیادی داشت ولی از نظر فنی استودیوی قوی نبود و همین باعث میشه در عصر جدید که الان درش به سر می بریم دیگه صلاحیت ساخت یه بازی انحصاری رو با اون وضع نداشت.

بهترین اتفاق ممکن بود که افتاد و بازی دست یک تیم حرفه ای قرار گرفت که یه بازی سندباکس رو که دشوارترین نوع شوتر هست ساختنش , بیان و با بالاترین کیفیت فنی و بصری و گرافیکی بسازن که در زمان عرضه

تحسین اکثریت قاطع منتقدین رو به خودش جلب بکنه اونم در سبک شوتر که مدتهاست مطرود منتقدین هست.

من به این تیم ایمان دارم و مطمئنم در نسل بعد هم کولاک خواهد کرد و جلوه های بصری فوق العاده ای رو از دنیای HALO نشون می ده و دوباره یه کمپین قوی خواهد ساخت.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من هم امیدوارم این طور بشه و 343 بتونه موفقیتش رو ادامه بده.ولی میترسم از اینکه هیلو دیگه از حالت کلاسیک و اریجینال خارج بشه.
همین الان نگاه کن.مثلا چه لزومی داشت اون ماشین (یه قلطک بزرگ به عنوان چرخ جلو)رو جذف کنن.چه لزومی داشت ارمور لاک و دراپ شیلد رو حذف کنن؟اصلا دقت کردی که گرانت ها دیگه مثل سری های قبل،با مزه و خنده دار نیستن؟دقت کردی یه سری چیزها مثل replay , killstrik رو مثل COD درست کردن؟دقت کردی گلوله ها دیگه مثل سابق منبع نور نیستن؟(هیلو به همین نور و رنگبندی هاش بود).دقت کردی وقتی انرژی سورد رو در میاریم،هیچ نوری نداره (فقط همون اول یه لحظه داره).دقت کردی jetpack دیگه مثل سابق قوی و کار راه انداز نیست و انگار سوخت کم میاره؟:dدقت کردی وقتی جلوی پات با گرویتی همر ضربه میزنی دیگه تو رو سمت بالا نمیبره؟دقت کردی بزرگترین مپ فورج که impact باشه،حتی ناخن کوچیکه فورج وورلد هم نمیشه؟
من هروقت تو هیلو ریچ به مناظر نگاه میکنم،واقعا لذت میبرم و به هیلو ریچ افتخار میکنم و لی وقتی در هیلو 4 به یه منظره ای نگاه میکنم،دنبال یه راهه میگردم تا ازش لذت ببرم و خودم رو راضی کنم.
سری هیلو همیشه فان بود.من وقتی با بزرگان این بازی تو لایو صحبت میکنم میگن هیلو های قبلی اونا رو میخندوند و شادشون میکرد ولی این اصلا خنده دار و مفرح نیست.(مثل COD).این رو حتی می تونی در طراحی کارکترها هم ببینی که چقدر جدی و خشک شدن.
......
343 فوق العادست ولی از این میترسم کلا یه چیزهایی رو عوض کنه که همون چیزها باعث شد که هیلو ، هیلو بشه.
حتی مثلا همین کم رنگ شدن موسیقی در بخش کمپین.
قبول کن که خیلی چیزا رو تغییر داده که این یه کم ترسناکه.
من که خودم به عنوان یکی از طرفداران هیلو فعلا دوباره چسبیدم به ریچ و منتظرم تا هیلو 5 خواسته هام رو براورده کنه.

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
خب بابا استایل هر سازنده یه جوریه دیگه.کاری به بهتر شدن یا بدتر شدنش ندارم ولی شما در صورتی میتونی انتظار یک بازی کاملا مشابه با قبل رو داشته باشی که تک تک افراد گروه همونا باشن.
همین الانش خیلی از منتقدا به بهونه کمبود تغییرات به بازی گیر دادن (و جالبه بعضیا دقیقا برعکس به همین تغییراتم خورده گرفتن)

هیلو واسه ادامه دادن یه سه گانه جدید احتیاج به مدرن شدن داشت 343 این تغییرات رو انتخاب کرد که مسلما نمیتونه همه رو راضی کنه و اگه خود بانجی هم بود تغییراتی میداد همینطور که تو تمام نسخه هایی که ساخت شاهدش بودیم.

در هر صورت مولتی این بازی واسه من خداست >:d< و شخصا مپها (بخصوص مپهای big team) رو خیلی بهتر از reach:x میدونم که خب سلیقه ی منه شاید بعضی نظر متفاوت داشته باشن

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
این مواردی که شما می گید شاید در نسل قبل باعث دلخوشی بود ولی الان در بین مخاطبینی که 1000 جور بازی پر زرق و برق مثل انچارتد و خدای جنگ و گیرز و فورزا و کیلزون و کرایسیس

می بینن هیچ ارزشی ندارن.ادامه اون راهی که در نسخه 3 یا REACH بانجی رفت و اصلا فراموش کرده بود که نسل عوض شده با عرضه یه نسخه اونجوری دیگه کار این فرانچایز رو یکسره می کرد.

بانجی کاملا بی تفاوت بود نسبت به بخش فنی و تکنیکی کار و بازم می گم همین رفتار بانجی باعث شده این همه ادم این بازی رو رسما مسخره کنن.می دیدن مشکل کجاست بازم برمی داشتن sub -HD می ساختن!!!

نه چیف اونجا داره شوخی می کنه نه میدان مبارزه او که کسی بهش رحم نمی کنه محل Fun و خندیدنه.اتفاقا یکی از عوامل تمسخر بازی همین رفتار گرانت ها بود که الان اصلاح شده و دیگه دلقک بازی درنمیارن.

ما با عناوین قدرتمندی طرفیم.نمی شد این بازی دست استودیویی بمونه که ضعف فنی داره و نمی تونه یک انحصاری قدرتمند از نظر گرافیکی بسازه.

343 دقیقا استودیویی هست که این بازی رو به جایگاه واقعیش می رسونه.همین الان کاری کرده بحث مسخره کردن گرافیک این بازی به کل منتفی شده.10 تا نسخه دیگم می ساخت بانجی اینکاره نبود که مشکل گرافیکی

بازی رو حل کنه.دیگه خودمونو نمی تونیم گول بزنیم که.ما داریم در مورد یه بازی انحصاری صحبت می کنیم.برترین انحصاری XBOX.باید سری توی سرا داشته باشیم.با اون وضع بانجی که نمی شد همه مسخره می کردن.

343 اومد و یک blockbuster ساخت و در ادامه هم همین کار رو خواهد کرد و من مطمئنم در نسخه 5 هم به دیدگاه بانجی برنمی گرده چون اون دیدگاه دیگه از رده خارجه و جایی در شوترهای مدرن نداره.

ما هم باید خودمون رو وفق بدیم با تغییرات.HALO پشتوانه داستانی و رمان های قوی داره و گیم پلی ناب و حالا 343 به این موارد عامل گرافیک فوق العاده و طراحی های هنری کم نظیر رو هم اضافه کرده

و دوستداران بازی باید افتخار بکنن که یکی از برترین استودیوهای متخصص ساخت بازی های کنسولی داره با بالاترین کیفیت فنی بازیشون رو ساپورت می کنه.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یا خدا.این الان مپ مولتی پلیره؟
Halo-4_Majestic-Map-Pack-12.jpg

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بازی خیلی شاخ بود کلا بانجی دیگه نتونست combat evolved رو تکرار کنه نمیدونم چرا هرچند تمام بازی هایی که ساخت محشر بود.اما halo4 نزدیکترین بوده به بازی اصلی کلا خیلی عالی شده .343 عالی عمل کرده بدونه شک

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من بازی رو تازه گرفتم.
یه سوال دارم.
من بازی رو اجرا کردم تا تستش کنم. فیلم های اول بازی رو هم قطع کردم تا برم جلو یه خورده.
الان میبینم هیچ New Game تو منو وجود نداره تا از اول بازی کنم.
چه جوری می تونم سیو بازی رو پاک کنم تا از اول بازی کنم؟
از تو خود داشبورد دستگاه خواستم پاکش کنم که پیغام داد باید به لایو وصل بشید تا پاک بشه. همینجوریه؟

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
دوستان من بازی رو تازه گرفتم.
یه سوال دارم.
من بازی رو اجرا کردم تا تستش کنم. فیلم های اول بازی رو هم قطع کردم تا برم جلو یه خورده.
الان میبینم هیچ New Game تو منو وجود نداره تا از اول بازی کنم.
چه جوری می تونم سیو بازی رو پاک کنم تا از اول بازی کنم؟
از تو خود داشبورد دستگاه خواستم پاکش کنم که پیغام داد باید به لایو وصل بشید تا پاک بشه. همینجوریه؟

کاری نداره که. اول کمپین رو انتخاب کنید بعد اولین میشن رو انتخاب کنید (اولین میشن کات سینس (فیلم)ـه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر