Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Re: Halo 4 (پست اول حتما خوانده شود)

مالتي پلیر این بازی به لجن کشیده شده. یه مشت گوسفند که واسه لول آپ و بوست هر کاری میکنن. بوی تعفن میده این کار.

Sent from my MT25i using Tapatalk 2

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوست عزیز برای skull و ترمینال ها یه سری به سایت game pressure بزن در موردشون نوشته شاید به دردت بخوره دوستان من یه سوال دارم که میدونم تکراریه ولی خواهش میکنم بهم جواب بدید من دو تا دیسک بازیرو burnermax دارم هک کنسولمم lt هست میخوام spartan ops رو بازی کنم که خیلی هوس کردم میخوام بدونم بدون وصل شدن به xbox live و داشتن microsoft point میتونم رو کنسولم بازیشون کنم؟ اون episode هایی که رو دیسک نیستن رو چطور؟ اخه کنسولم خیلی کثیفه پر از بازیه 97 درصد و بازی هایی هست که زودتر از تاریخ انتشار بازیشون کردم یکیشون همین halo4 احتمال بن شدنم زیاده تازه point هم ندارم با این برنامه ای که اسمش horizen هست میتونم بدون رفتن به xbox live و دادن point بازیشون کنم (کنسولمم که گفتم که jtag نیست و lt هست )ممنون میشم که کمک کنید اخه این چکاری بود که industry 343 انجام داد خبری از عرضه شدن این spartan ops روی دیسک نیست؟

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
13608699832681_proxy.jpg

شعر رسمی سروده شده توسط هنرمندان 343 ...
274.gif

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یه سوال داشتم من خواستم مولتی این بازی رو انجام بدم بعد گفت دیسک دو رو بگزار و من نداشتم!
نوشته بود اگه نداری این رو دانلود کن که دانلود دارم میکنمش!یه فایلی به نام war games به حجم 1.91 گیگ!
حالا یه شکی تو وجودم پیش اومده من این رو دانلود کنم میتونم آنلاین بازی کنم آخه یه دی ال سی به همین نام هست به قیمت 2000 پوینت!
اصلا مگه آنلاینش مفت نیست؟یا پولیه ؟
لطفا یکی جواب بده!

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
یه سوال داشتم من خواستم مولتی این بازی رو انجام بدم بعد گفت دیسک دو رو بگزار و من نداشتم!
نوشته بود اگه نداری این رو دانلود کن که دانلود دارم میکنمش!یه فایلی به نام war games به حجم 1.91 گیگ!
حالا یه شکی تو وجودم پیش اومده من این رو دانلود کنم میتونم آنلاین بازی کنم آخه یه دی ال سی به همین نام هست به قیمت 2000 پوینت!
اصلا مگه آنلاینش مفت نیست؟یا پولیه ؟
لطفا یکی جواب بده!

شما همون war game رو دان کنی میتونی مولتی بازی کنی...حتی spartan ops رو هم میتونی مجانی دانلود کنی (محتوای dvd دوم هم همینا هستن)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوست عزیز برای skull و ترمینال ها یه سری به سایت game pressure بزن در موردشون نوشته شاید به دردت بخوره دوستان من یه سوال دارم که میدونم تکراریه ولی خواهش میکنم بهم جواب بدید من دو تا دیسک بازیرو burnermax دارم هک کنسولمم lt هست میخوام spartan ops رو بازی کنم که خیلی هوس کردم میخوام بدونم بدون وصل شدن به xbox live و داشتن microsoft point میتونم رو کنسولم بازیشون کنم؟ اون episode هایی که رو دیسک نیستن رو چطور؟ اخه کنسولم خیلی کثیفه پر از بازیه 97 درصد و بازی هایی هست که زودتر از تاریخ انتشار بازیشون کردم یکیشون همین halo4 احتمال بن شدنم زیاده تازه point هم ندارم با این برنامه ای که اسمش horizen هست میتونم بدون رفتن به xbox live و دادن point بازیشون کنم (کنسولمم که گفتم که jtag نیست و lt هست )ممنون میشم که کمک کنید اخه این چکاری بود که industry 343 انجام داد خبری از عرضه شدن این spartan ops روی دیسک نیست؟

برای انلاک شدن اپیزودا حتما باید به لایو وصل بشید.بازی 97درصدو اینجور چیزا مهم نیست الان زیاد گیر نمیده به نظر من خطری نداره به لایو بشید.الانم که دیگه همه ی بازیا منتشر شدن پس بازیایی هم که قبل از انتشار بازی کردین دیگه مهم نیست فقط تو همون بازه نمیبایست به لایو وصل بشید

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
گفتم بعد اینکه آبا از آسیاب افتاد بیام یه چیزی بگم . . .
این Halo 4 با اینکه خیلی بازی خوبی بود، ولی برای من اصلا دلخوش کن نبود :D.
همون اولش خیلی خودمو راضی کردم یه بار دیگه هم برما، ولی اصلا حال نداد.
من Reach نزدیک 4 بار رفتم، Halo 3 رو هم همین طور، حتا اون ODST رو 2 بار رفتم :|.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر