Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
در اینکه بطور قطع، پرچم مرچ بالاست که شکی نیست، هست؟ :D. بصورت رسمی تائید شد Halo 4: Forward Unto Dawn جزو Top 10 ـه iTunes movies ست.
کتابش و کمیکهاش ام با ریتهای بالا و فروش عالی در چارت هستن.
چیپس و پفک و پیتزا و اکشن فیگور و تیشرت و .... ام به راه ست :D.
3-4 تام گوتی گرفتیم :D.
بهترین گرافیک سال و خیلی چیزهای دیگه.

منو ویران کرد این Halo 4 :((.

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
در اینکه بطور قطع، پرچم مرچ بالاست که شکی نیست، هست؟ :D. بصورت رسمی تائید شد Halo 4: Forward Unto Dawn جزو Top 10 ـه iTunes movies ست.
کتابش و کمیکهاش ام با ریتهای بالا و فروش عالی در چارت هستن.
چیپس و پفک و پیتزا و اکشن فیگور و تیشرت و .... ام به راه ست :D.
3-4 تام گوتی گرفتیم :D.
بهترین گرافیک سال و خیلی چیزهای دیگه.

منو ویران کرد این Halo 4 :((.

خوش بحالت . کنکور پدر ما رو در آورد . :((

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
کسایی که halo 4 رو به صورت کپی بازی میکنن دو دسته هستند!
1- اونایی که بازی میکنن و بعدش توسط مایکروسافت بن میشن و ضد حال می خورن
2- اونایی که بن که نمیشن هیچ مایکرو کد مپ پک بهشون میده تازه عذر خواهی هم میکنه که چرا دیر داده

منم جز دسته دومی هستم کد مپ رو همراه با عذر خواهی بهم دادن تازه الان هم یه ایمیل اومده واسم در مورد halo challenge یه کد جدید بهم داده که یا 2 روز گلد هست یا 160 پوینت :d
پ.ن :تاریخ halo challenge هفدهم دسامبر

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
امروز بلاخره Halo 4 Forward Unto Dawn دیدم. عالی بود. خداروشکر که ندیدمش قبل از عرضه چون 100% از هایپ شدید سکته‌ی چیزی میزدم :D.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
اولین دی ال سی بازی باعث بن شدن چند نفری شده
کسایی که نسخه لیمیتد رو گرفته بودن میخواستن دی ال سی رو رایگان بگیرن که چندتاییشون بن شدن

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
توی این یکی دو روزه به شدت لگ دارم!. بعضی وقتا کار بجائی میرسه که توی بازی به زور میتونم کیل بگیرم.
این مشکل رو همه دارن یا از نتِ قشنگ منه یا کلاً باز مخابرات رو به قبله شده؟
-------------

این قضیه xp و رنک آپ رفت رو اعصاب من. چند روز پیش، فقط 1000 تا میخواسم تا لول 70 بشم توی این گیرُ ویر چلنج ماهانه رو گرفتم بعد از اون 15000 تا و 2800 تا امتیاز فقط 1000 تاش رفت واسه رنک‌آپ بقیه ش ام مالید کلاً.
این مشکل رو به گوش مسئولان برسونید لطفاً :D.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
این قضیه بن شدن بخاطر دانلود مجانی شدیدا نگرانم کرده.من بخاطر کد شش تا کلاس تونستم این مپ ها رو رایگان دانلود کنم.این مسئله قانونیه یا نه؟چون قبل از این قضیه من پوینت برای گرفتنش آماده کرده بودم.اگه خطر بن حتی برای 10 درصد هست بگید لطفا

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این قضیه بن شدن بخاطر دانلود مجانی شدیدا نگرانم کرده.من بخاطر کد شش تا کلاس تونستم این مپ ها رو رایگان دانلود کنم.این مسئله قانونیه یا نه؟چون قبل از این قضیه من پوینت برای گرفتنش آماده کرده بودم.اگه خطر بن حتی برای 10 درصد هست بگید لطفا
داداش دیگه خود مایکروسافت داره بهت می‌ده خطر کجا بود:D

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
بنده چند نسخه از Halo رو بازی کردم. همون یک ربع، بیست دقیقه اول اینقدر از بازی بدم میومد که اصلا دیگه سراغش نمیرفتم. در مورد Halo 4 هم همین مورد صدق میکرد. یه مدت ولش کردم. بعد دوباره وقتی تعریف‌های دوستان و نمرات خوب بازی رو دیدم، به خودم گفتم مگه میشه بازی که اینقدر ازش تعریف میشه، بد باشه؟ به هر صورت گفتم با هر جور تنفر که شده به زور میرم جلو تا ببینم چی میشه. شاید برم جلوتر بازی بهتر بشه. این رو هم بگم که هر بازی رو روی آخرین درجه‌ی سختی میرم. Halo 4 رو هم روی Legendary شروع کردم. الان مرحله‌ی Shutdown هستم و به جرأت میتونم بگم یکی از بهترین FPS هایی هست که تو عمرم بازی کردم. من باب شدت علاقم به FPS همین رو بدونید که Call of Duty نسخه Modern Warfare 2 رو همین چند روز پیش تموم کردم (علاقه میچکه!!!). نسخه‌های بعد از MW2 رو هم هنوز تموم نکردم. حالا ببینید چقدر این بازی جذابیت داشته که دارم تمومش میکنم. به دوستانی که میگن هیچ جوره از هیلو خوششون نمیاد، توصیه میکنم که همون اول دست از بازی نکشند.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
راند دوم People's Choice ـه سایت Gamespot از دیروز شروع شده و همونطور که قبلا گفته بودم تو این راند رقیبمون Sleeping Dogs هست.
از طریق این لینک رای بدید. تا 19 دسامبر فرصت دارید.
در صورت بالا اومدن تو راند بعد به Hitman میخوریم که تو این دو راند خیلی خوب رای آورده.

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
سلام خدمت تمامی دوستان.من با توجه به مشغله زیاد هنوز نتونستم این بازی رو تهیه کنم اگر کسی از دوستان لینکهای دانلود سالم و بدون شیلتر این بازی رو داره بی زحمت برام پ م کنه اخه یکی از سایتا لینکاشو حذف کرده.خیر از جوونیتون ببینید.انشالله ما نیز از این بازی نی نصیب نمونیم.خدا هیچ گیمری رو توی این سرمای زمستون بدون halo 4 نذاره

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
سلام خدمت تمامی دوستان.من با توجه به مشغله زیاد هنوز نتونستم این بازی رو تهیه کنم اگر کسی از دوستان لینکهای دانلود سالم و بدون شیلتر این بازی رو داره بی زحمت برام پ م کنه اخه یکی از سایتا لینکاشو حذف کرده.خیر از جوونیتون ببینید.انشالله ما نیز از این بازی نی نصیب نمونیم.خدا هیچ گیمری رو توی این سرمای زمستون بدون halo 4 نذاره
آقا دلم سوخت برات هم چین با سوز نوشتی.:( ولی اینجا ممنوعه لینک دادن یک سر به سایتxbox360iso بزن بخش dvd downloadsکارت راه می افته حتما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر