Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
به شدت بازی مشکل روایت داستان داره آدم یک حس بیخودی بهش دست میده.. اگر HALO 3 رو با این مقایسه کنی میفهمی چی میگم..

کل گیم پلی هم شده یک عده رو بکشی بعد بری یک دکمه بزنی دوباره یک عده رو بکشی بری یک دکمه بزنی..!

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
بخش اسپارتان واقعا سخت هستش!
من کلا بازی و داستان رو رویه نرمال رفتم چون ادعای حرفه ایی بودن ندارم(ذوق داشتمو..)
ولی این قسمت اسپارتان واقعا دشمنا یورش میبرن به آدم!نمیدونه از کجا داره میخوره!!!:D
پیشنهاد میکنم همگی بخش اسپارتان رو با دوستانشون یا بتنهایی برن!
من که متاسفانه تنها میرم

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
13537069621.jpeg

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان من دیسک 1 بازیو خریدم وتمومش کردم می خواستم ببینم برا من که الان به لایو وصل نیستم دیسک 2 به درد می خوره؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
سلام دوستان من دیسک 1 بازیو خریدم وتمومش کردم می خواستم ببینم برا من که الان به لایو وصل نیستم دیسک 2 به درد می خوره؟
خیر. تمام محتوای دیسک 2 (مولتی پلیر و spartan ops) به لایو احتیاج داره. ;)

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
این لباسهایی که تو آنلاین باز میشه فقط برای زیباییه دیگه . استفاده دیگه ای که نداره ؟
مثلا مقاومت سپر رو که قویتر نمیکنه ؟

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
این تعطیلی این هفته باعث شد وقت کنم تا این شاهکار رو تمومش کنم .

بازی بسیار زیبا و جذاب بود و از همه مهمتر اینکه گرافیک بازی به نسبت نسخه های قبلی خیلی بهتر شده .

یکی از دوستان این سوال منم در مورد پایان بازی میتونه جواب بده :
اینکه مثلا کورتانا کجا رفت ؟

یه چیزه دیگه در مورد پایان بازی :

بازی خیلی خوب تموم شد ولی نمیدونم چرا به نظر من که خیلی حماسی نبود ، یعنی تراژدیک نبود ، مثلا پایان هیلو 3 یا به خصوص ریچ خیلی قشنگ تر بود ولی این نسخه خیلی به قول معروف یهویی تموم شد و دشمن مسترچیف خیلی ساده از بین رفت .

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
منم بازی رو تا یک جای مرحله اول رفتم گرافیک نه چندانی نداشت فقط امسال بازی فارکرای 3 گوتی میشه لامصب خدای گرافیکه2012است البته کرایسس 3 از همه خداتره

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
تازه شروع به بازی کردن کردم.
واقعا گرافیک عالی داره!!گیم پلی هم سرگرم کننده هست تنها مشکلی که میمونه صدای ماشین ها هست که خیلی رو اعصابه !!

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اقا نسخه های قبلیشو جایی ندارن...؟من که الان ال تی 3 دارم میتون مثلا نسخه های قبلی رو بازی کنم؟تا حالا بازی نکردم الان میتونم 4 رو بازی کنم...واسم جذابه؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر