Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
اینجا دارن؟ کجا دارن؟ چنده؟:(( میخوااام:-s
پیدا که نمیشه، بشه هم قیمت خون پدر فروشنده.
دوستان بازی چند ساعت گیم پلی هست؟ چجوری بفهمم چقدر از اتمام بازیم مونده.
بستگی به درجه ی سختی داره (چقدر یه جا بمونی و بمیری)، متوسط یه 6-7 ساعتی طول میکشه. کلا 8 مرحله س.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
تموم شد! از همه نظر عالی بود همونطور که انتظار داشتم:x تنها چیزی که دوست نداشتم موسیقی بازی بود که بنظرم موسیقی هیلو 3 بهتر و حماسی تر بود.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
یه چندتا سوال دارم . اگه کسی آنلاین بازی کرده لطفا جواب بده
من دوبار با یکی از برو بچ حالت داستانی رو بصورت دو نفره شروع کردم . اما چه من هاست میشدم چه اون , هردفعه یکیمون لگ داشت و ربطی که کی هاست بود هم نداشت.
میخوام بدونم شما امتحان کردین و این مشکل رو داشتین یا نه .
میشه این اچیو Complete the Campaign Cooperatively on Heroic رو با حالت Split Screen گرفت ؟
برای این اچیو باید کل بازی رو یه تیکه بریم یا میشه ماموریتها رو از تو منو انتخاب کرد و رفت ؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من دوبار با یکی از برو بچ حالت داستانی رو بصورت دو نفره شروع کردم . اما چه من هاست میشدم چه اون , هردفعه یکیمون لگ داشت و ربطی که کی هاست بود هم نداشت.
میشه این اچیو Complete the Campaign Cooperatively on Heroic رو با حالت Split Screen گرفت ؟
برای این اچیو باید کل بازی رو یه تیکه بریم یا میشه ماموریتها رو از تو منو انتخاب کرد و رفت ؟
خب با نت قشنگ ایران توقع داری بدون لگ بازی کنی؟! کمپین مشکل خاصی نداره ولی لگ در SO به وضوح دیده میشه.

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
یه سووال
نسخه ی 97 درصد به هیچ وجه مشکل نداره ؟؟

چون 97 درصد کال اف هر 3 ساعت یه بار ارورر میده

Send from HtC One X using tapatalk 2

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش

میتونی ماموریت هارو جدا جدا انتخاب کنی و بری. تا زمانی که بعد از تموم کردن هر مرحله، تو منوی انتخاب مراحل بالاترین درجه سختی تموم کردرو لجندری بزنه، مشکلی نی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر