Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
Bros to the Close - Complete Mission 4 without one Marine death on Heroic or harder (only the ones that can be stopped, 20 points)
Mortardom - Hijack a Wraith and kill at least four enemy Wraiths in Mission 5 on Heroic or harder (20 points)
سلام دوستان میشه یکی درباره این دو تا اچیومنت یه توضیحی بده که باید چیکار کرد؟تو او اچیومنت دومی که گفته یه wraith بدزدید منظورش اون ماشین بزرگاست یا کوچیکا ؟اصلا کلا میشه این ماشین بزرگ ها که مال covenant هستو سوار شد؟
ببین من این اچیومنت رو گرفتم.یکی از دوستان گفت که نباید یکی از marine ها بمیره در صورتی که نباید بزاری هیچکدومشون بمیره
لطفا اطلاعات غلط ندید به مردم بعدا هیتر میشن:d

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
بر اساس رده بندی The Billboard 200 (نشریه‌ای برای رده بندی موسیقی) آلبوم موسیقی متن هیلو 4 بالاترین رده در رده‌بندی بین آلبوم‌های موسیقی متن بازی‌های ویدئویی رو بدست آورده.
هیچ تعجبی نداره، فقط 3تا ترک "117" و "Arrival" و "Revival" به قدری حماسی هستن که شک دارم تا مدت ها بشه چیزی در حدشون ساخت.
به شدت از کار Neil Davidge راضیم. بهترین کسی که میتونه راه مارتی رو ادامه بده. :x

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
این فیلم واقعا در مورد Halo4 هست؟!!
Halo 4 Forward Unto Dawn 2012 BluRay 720p/1080p
الان داشتم میچرخیدم دیدم نوشته فیلم Halo4 تعجب کردم، حالا واقعا ربطی به Halo4 داره؟
sngfe9m4oy.png

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
این فیلم واقعا در مورد Halo4 هست؟!!
Halo 4 Forward Unto Dawn 2012 BluRay 720p/1080p
الان داشتم میچرخیدم دیدم نوشته فیلم Halo4 تعجب کردم، حالا واقعا ربطی به Halo4 داره؟
sngfe9m4oy.png

5قسمت لایو اکشن مینی سریال هست که قبل از عرضه بازی هفتگی پخش شد و حوادث قبل Halo 4 نشون میداد

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
امروز مولتی تست کردم ، فوق العاده بود ...
تنها بازی بود که باعث شد بیخیال مولتی Reach بشم . وضعیت سرور ها هم از Reach بهتره . لگ خیلی کمی داشت ... یعنی تو مود Sawt اصلا اذیت نمی کرد ...
یادش بخیر

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
هر چند فکر کنم دیر شده باشه، ولی عنوان نظرسنجی رو کاش عوض می‌کردین. اگه مینوشتین "بهترین مرحله/مراحل از نظر شما کدامند؟" فکر کنم بهتر بود. سوال اولش یه چیز مفرد پرسیده، بعدش اومده جمع رو خواستار شده. چند دقیقست دارم با عنوان تاپیک کلنجار میرم که بفهمم چی می‌خواد این وسط. :D

آخرین ویرایش:

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
بچه ها يه سوال:
مولتي پلير اين بازي مد آفلاين نداره ؟ مثل بازي گرز كه وقتي به لايو وصل نباشي بتوني با هوش مصنوعي مولتي بزني ؟ من هرچه تو تنظيمات بازي نگاه كردم اين قابليت را متاسفانه نداشت . اگه كسي اين قابليت را در بازي را كشف كرده بگه
ممنون

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بچه ها يه سوال:
مولتي پلير اين بازي مد آفلاين نداره ؟ مثل بازي گرز كه وقتي به لايو وصل نباشي بتوني با هوش مصنوعي مولتي بزني ؟ من هرچه تو تنظيمات بازي نگاه كردم اين قابليت را متاسفانه نداشت . اگه كسي اين قابليت را در بازي را كشف كرده بگه
ممنون
نه نداره.در هیلو ریچ،مد firefight بود که اینجا حذفش کردن و بجاش spartan ops رو گزاشتن که حالت chapter داره و واسه بازی کردنش هم باید به لایو وصل باشی.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
برای اچیومنتهای Armorer و Badge و PWND .... که میگهChanged your Spartan's armor in the Spartan Armor card و Changed your Emblem in the Spartan ID card. یا..... Changed your نیاز به لایو هست یا آفلاین هم میشه؟

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
لطفا این سوال منو جواب بدید :|
من اون اول رو که بازیو گرفتم گذاشتم تو کنسول وقتی که باید اندازه صفه رو انتخاب می کردیم شب بود منم خوابم میومد خیلی بد و بزرگ زدم :|
اس ستینگ هم هر چی گشتم فقط روشنایی ـه تصویر بود اندازش نبود!
اگه روشی بلدید تا تغییرش بدیم لطفا بگید :|
جالبه که سیو هارو هم تو فلش ریختم و فلش رو کندم ولی باز همون جوری بود :|

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
سلام دوستان 1سوال:افلاین میشه مولتی زد؟:x
خیر. بالاتر هم پرسیده شده بود که یکی از دوستان جواب داد. ;)
نه نداره.در هیلو ریچ،مد firefight بود که اینجا حذفش کردن و بجاش spartan ops رو گزاشتن که حالت chapter داره و واسه بازی کردنش هم باید به لایو وصل باشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر