Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
البته ابن مسائل مهم نیست... مهم لذتی که از بازی کردنش می‌بری که فک نکنم کسی شک داشته باشه!
کلا گذر زمان رو متوجه نمیشی... حداقل برای من اینطور بود!
دقیقا
وقتی تو اوج بازی هستی و داری لذت میبری, این نکته که بازی کوتاه هست خیلی آزار دهنده است
نمیدونم شاید از شدت خوب بودن بازی گذر زمان رو متوجه نشدم
ولی به نظرم اگه گیم پلی بیشتری داشت خیلی بهتر میشد

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
دوستان یه سوال دارم :D من به خاطر این هیلو میخوام XBOX بگیرم ولی هی میان میگن کوتاه هست یعنی واقعا کوتاه هست؟! چقدر؟ یه مثال با بازی بزنید :D
فقط ابولفضل جواب نده :D :D

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
دوستان یه سوال دارم :D من به خاطر این هیلو میخوام XBOX بگیرم ولی هی میان میگن کوتاه هست یعنی واقعا کوتاه هست؟! چقدر؟ یه مثال با بازی بزنید :D
فقط ابولفضل جواب نده :D :D
اگه فقط به خاطره یه بخش داستانی میخوای بری برو یه کنسول از دوس موستات جور کن بازی کن پس بده. اگه دوس داری یه مولتی پلیر اعتیاد آور رو تجربه کنی بخر

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
اپيزود ٢ را نيز فتح نموديم.....خيلي چسبيد :d
به نظرم بهتر از اپيزود اولي بود مخصوصا يه قسمتيش كه با خودم گفتم اي كاش تو sp هم قرارش ميدن اين تيكه رو:d

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
Halo 4 بعد از انتشار چند تا رکورد کوچولو در مورد میزان فروش رو در تاریخچه این سری جا به جا کرده، گفتم اینجا بگم دور هم کیف کنیم:

رکورد فروش روز اولش 220 میلیون دلار بوده که تا اینجا رکورده Halo : Reach (که روز اول 200 میلیون دلار فروخته بود) رو لوله کرده (هیلو 3 170 میلیون دلار روز اول، هیلو 2 125 میلیون) و با این اوضاع از چند تا عنوان فیلم بلاک باستر سال 2012 مثل Harry Potter : DH2 و The Avengers هم جلو زده. انتظار میره تا آخر هفته اول فروشش به مرز 300 میلیون دلار برسه! کل فرنچایز هیلو ام تا کنون 3.38 بیلیون دلار فروخته.

یه آمارم از بازخورد بخش آنلاینش منتشر شده که فوق العادس!
در طول 4 روز اول عرضه اش، 4 میلیون نفر مشغول بازی کردنش در محیط لایو بودن (بماند اون تعدادی که به لایو اتصال نداشتن) که همه با هم سر جمع مدت 31.4 میلیون ساعت مشغول بازی بودند. (میفته نفری حدود 8 ساعت) که من خودم این بخشو تایید میکنم از بس اعتیاد آوره :d با احتساب این ارقام مدت زمان کلی که کاربرا تا امروز صرف بازی تمامی سری های هیلو کردند از مرز 5 بیلیون ساعت هم زده بالاتر!

وب سریز Forward Unto Dawn شم تاکنون 46 میلیون نفر بازدید داشته!

ممبع

>:d<

پس کجان اینا که تا دیروز ترول میکردن هی :p

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
اگه فقط به خاطره یه بخش داستانی میخوای بری برو یه کنسول از دوس موستات جور کن بازی کن پس بده. اگه دوس داری یه مولتی پلیر اعتیاد آور رو تجربه کنی بخر

مولتی که سر جاش هست :D ولی کلا منظورم مدت داستان هست که چقدر طول میکشه؟ البته نه فقط برای halo 4 بازی های دیگه هم هستن ولی اینقدر که از این تعریف کردین ادم وسوسه میشه :D

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
مولتی که سر جاش هست :D ولی کلا منظورم مدت داستان هست که چقدر طول میکشه؟ البته نه فقط برای halo 4 بازی های دیگه هم هستن ولی اینقدر که از این تعریف کردین ادم وسوسه میشه :D
اگه تا به حال هیلو بازی نکردی، میتونی با خرید یک دستگاه 360 هیلو 1،3،ODST،Reach و شماره 4 رو تجربه کنی (همش رو دیسک موجوده) که در کل یه 40-45 ساعتی بت خوش میگذره. سوای بخش آنلاین که اگه درگیر اون شی عددایی که گفتم به سمت بی نهایت میل میکنه!
بماند که از کار و زندگی میفتی و (با فرض اینکه دانشجویی) احتمال اینکه این ترم مشروط شی شدیدا افزایش پیدا میکنه
دقت کن این تبلیغات کنسول مایکروسافت نیس، پیشنهادی از یه گیمر به یه گیمر دیگه است.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Halo 4 بعد از انتشار چند تا رکورد کوچولو در مورد میزان فروش رو در تاریخچه این سری جا به جا کرده، گفتم اینجا بگم دور هم کیف کنیم:

رکورد فروش روز اولش 220 میلیون دلار بوده که تا اینجا رکورده Halo : Reach (که روز اول 200 میلیون دلار فروخته بود) رو لوله کرده (هیلو 3 170 میلیون دلار روز اول، هیلو 2 125 میلیون) و با این اوضاع از چند تا عنوان فیلم بلاک باستر سال 2012 مثل Harry Potter : DH2 و The Avengers هم جلو زده. انتظار میره تا آخر هفته اول فروشش به مرز 300 میلیون دلار برسه! کل فرنچایز هیلو ام تا کنون 3.38 بیلیون دلار فروخته.

یه آمارم از بازخورد بخش آنلاینش منتشر شده که فوق العادس!
در طول 4 روز اول عرضه اش، 4 میلیون نفر مشغول بازی کردنش در محیط لایو بودن (بماند اون تعدادی که به لایو اتصال نداشتن) که همه با هم سر جمع مدت 31.4 میلیون ساعت مشغول بازی بودند. (میفته نفری حدود 8 ساعت) که من خودم این بخشو تایید میکنم از بس اعتیاد آوره :d با احتساب این ارقام مدت زمان کلی که کاربرا تا امروز صرف بازی تمامی سری های هیلو کردند از مرز 5 بیلیون ساعت هم زده بالاتر!

وب سریز Forward Unto Dawn شم تاکنون 46 میلیون نفر بازدید داشته!

ممبع
All Hail the King

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
اگه تا به حال هیلو بازی نکردی، میتونی با خرید یک دستگاه 360 هیلو 1،3،ODST،Reach و شماره 4 رو تجربه کنی (همش رو دیسک موجوده) که در کل یه 40-45 ساعتی بت خوش میگذره. سوای بخش آنلاین که اگه درگیر اون شی عددایی که گفتم به سمت بی نهایت میل میکنه!
بماند که از کار و زندگی میفتی و (با فرض اینکه دانشجویی) احتمال اینکه این ترم مشروط شی شدیدا افزایش پیدا میکنه
دقت کن این تبلیغات کنسول مایکروسافت نیس، پیشنهادی از یه گیمر به یه گیمر دیگه است.
دیگه واجب شد :D بخرم ممنون از همه ی دوستان :D هالو ریچ استراتژیک هست ؟ :D انلاین بازی کردن که دردسر نداره؟ مثل بن و .....

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دیگه واجب شد :D بخرم ممنون از همه ی دوستان :D هالو ریچ استراتژیک هست ؟ :D انلاین بازی کردن که دردسر نداره؟ مثل بن و .....
هیلو wars استراتژیک هست.هیلو ریچ FPS هست.نه واسه چی درد سر داشته باشه؟بچه الان هیلو 4 رو بدون مشکل بازی میکنن چه برسه به ریچ

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا من تا حالا هیچ گونه ارتباطی با لایو نداشتم! اصلآ نمیدونم چی به چیه! چی کار باید بکنم!
یه با صفای با مرام پیام خصوصی بده راهنمائیم کنه! خدا از جوونی کمتون نکنه!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
چپتر سوم و پنجم اپیزود 2 خیلی عالی بود، واقعا لذت بردم:D چپتر آخرش از لحاظ طولانی بودن تقریبا اندازه اون چهار تای دیگه بود!
دانلودی هم در کار نیست، یه سری از همون محیط های Campaign یا Spartan Ops یا مولتی رو تیکه میکنه و به عنوان مرحله در نظر میگیره. فقط برای بازی کردنش باید حتما گلد داشته باشید. در کل از دست ندید به هیچ وجه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
قسمت دوم S.O رو هم بازی کردیم خیلی حال داد مخصوصا چپتر 3
در مورد فروش هم 343 و هم ماکرو به هدفشون رسیدن گور پدر متا . فن بیس رو نگه داشتن خیلی مهم بود . واقعا فروش بازی فوق العادست
مدت زمانی که ملت آنلاین بازی کردن توی 5 روز هم تو حلق بعضی ها . همچنین تعداد افرادی که آنلاین بازی کردن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر