Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
اقا این بولت شات عجب چیزیه :| بعد از 27 لول تازه درکش کردم خوراک وقتیه که شیلدت رفته و یکی پشت سرته می پیچی یه گوشه امادش میکنی تا برسه .... و از Close callت لذت میبری :d

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
چقدر بازی کوتاه بود...
چقدر آسون بود...
تازه اومدیم تو بازی جا بیفتیم تموم شد
توقع داشتم حداقل دو برابر این سرگرمم کنه
حالا یه بار هم روی لجنداری میرم که هم سختیش بیشتر بشه و هم بیشتر با بازی حال کنیم
کلا خیلی خیلی کوتاه بود ... حداقل برای من که اینطور بود ... بقیه رو نمیدونم

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
اره خودشونو مسخره کردن

شما لطفا نظرات گران بهاتونو واسه خودتون نگه دارین :|
ولی خیلی عالیه بازی! اگه میشد بیشتر بازی می کردم ولی این درسو مشق که نمی ذارن!:|
در کل می تونم بگم عالی بود و بهترین مالتی پلیر عمرم بود

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان تو این مرحله ی Forerunner که برای اولین بار Promethean می بینیم کورتانا یه چیزی دربارشون میگه که فکر کنم مهم بود می خواستم ببینم چی گفت؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من نمی‌دونم اگر این کوتاه پس CoD و MoH چی ـن؟!
بازی فوق العاده مناسب بود و زمان بندی هاش هم حساب شده!
شما یا کات سین ها رو رد کردی یا بازی رو رو درجه آسون رفتی!
که در هر دو حالت بازی دیگه حال نمی‌ده!
چون در مورد اولی داستان رو نمی‌فهمی و در مورد دومی به چالش کشیده نمی‌شی!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
یه چیزی همیشه من اذیت میکرد سر این Halo اونم این بود که اگه قرار باشه فیلم بسازند ازش چی در میاد سر FUD که خیلی نظرم مثبت شد واقعا خیلی خوب ساخته بودن ولی سر این prologue فوق العاده بود رسما یعنی یه فیلم ازش بسازند تو همین شکل و شمایل رسما عالیه :D انقدر با این تیکه بازی حال کردم وقتی دیدم GS گذاشته واسه دانلود دانلودش کردم لینک حالا شاید یکی مثل من دلش بخواد روزی چند بار پا PC هم نگاهش کنه :D

king_nigh

کاربر سایت
Nov 2, 2012
17
نام
امیر
با سلام
چطور میشه بازی هالو رو دو نفره با یه کنسول بازی کرد؟
میگن یه جا میرن و تصویر دو نیمه میشه و یه نفر دسته یک بازی میکنه و یه نفر دسته دو

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
Halo 4 بعد از انتشار چند تا رکورد کوچولو در مورد میزان فروش رو در تاریخچه این سری جا به جا کرده، گفتم اینجا بگم دور هم کیف کنیم:

رکورد فروش روز اولش 220 میلیون دلار بوده که تا اینجا رکورده Halo : Reach (که روز اول 200 میلیون دلار فروخته بود) رو لوله کرده (هیلو 3 170 میلیون دلار روز اول، هیلو 2 125 میلیون) و با این اوضاع از چند تا عنوان فیلم بلاک باستر سال 2012 مثل Harry Potter : DH2 و The Avengers هم جلو زده. انتظار میره تا آخر هفته اول فروشش به مرز 300 میلیون دلار برسه! کل فرنچایز هیلو ام تا کنون 3.38 بیلیون دلار فروخته.

یه آمارم از بازخورد بخش آنلاینش منتشر شده که فوق العادس!
در طول 4 روز اول عرضه اش، 4 میلیون نفر مشغول بازی کردنش در محیط لایو بودن (بماند اون تعدادی که به لایو اتصال نداشتن) که همه با هم سر جمع مدت 31.4 میلیون ساعت مشغول بازی بودند. (میفته نفری حدود 8 ساعت) که من خودم این بخشو تایید میکنم از بس اعتیاد آوره :d با احتساب این ارقام مدت زمان کلی که کاربرا تا امروز صرف بازی تمامی سری های هیلو کردند از مرز 5 بیلیون ساعت هم زده بالاتر!

وب سریز Forward Unto Dawn شم تاکنون 46 میلیون نفر بازدید داشته!

ممبع

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
Halo 4 بعد از انتشار چند تا رکورد کوچولو در مورد میزان فروش رو در تاریخچه این سری جا به جا کرده، گفتم اینجا بگم دور هم کیف کنیم:

رکورد فروش روز اولش 220 میلیون دلار بوده که تا اینجا رکورده Halo : Reach (که روز اول 200 میلیون دلار فروخته بود) رو لوله کرده (هیلو 3 170 میلیون دلار روز اول، هیلو 2 125 میلیون) و با این اوضاع از چند تا عنوان فیلم بلاک باستر سال 2012 مثل Harry Potter : DH2 و The Avengers هم جلو زده. انتظار میره تا آخر هفته اول فروشش به مرز 300 میلیون دلار برسه! کل فرنچایز هیلو ام تا کنون 3.38 بیلیون دلار فروخته.

در طول 4 روز اول عرضه اش، 4 میلیون نفر مشغول بازی کردنش در محیط لایو بودن (بماند اون تعدادی که به لایو اتصال نداشتن) که همه با هم سر جمع مدت 31.4 میلیون ساعت مشغول بازی بودند. (میفته نفری حدود 8 ساعت) که من خودم این بخشو تایید میکنم از بس اعتیاد آوره :d با احتساب این ارقام مدت زمان کلی که کاربرا تا امروز صرف بازی تمامی سری های هیلو کردند از مرز 5 بیلیون ساعت هم زده بالاتر!

ممبع

قدرت یعنی این. >:d<
گور بابای متا و دیگران
منم واسه محکم کاری حرف آرش رو تایید میکنم. بخش آنلاین فوق العاده اعتیاد آوره

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
و این است کوبوندن هیترهای بازی
دیگه نمیدونم با چه رویی میخوان بیان تو تاپیک و شر به پا کنن
از همین امروزم شاهد بالا رفتن شاخص بورس MS باشید

Now You re Missing with a Son of bit*ch

آخرین ویرایش:

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima

ممبع

wow
:|
یعنی دیگه هیچ حرفی نمیزاره و مشتی محکم بر دهن یاوه گویان هست .>:)=))

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
من نمیدونم دیگه آدم نمیتونه از بازی که انجام داده ایراد بگیره...؟
من کاری به cod , moh , bf و ... ندارم چون اصلا قابل مقایسه با این بازی نبودند و نیستند
ولی چیزی که از این بازی انتظار داشتم بیشتر از این بود
هم از لحاظ سختی و هم از لحاظ زمان
من مثل همه بازیها اول یه دور روی سختی یکی مونده به آخری میرم (اینجا heroic یه جا veteran یه جا very hard) بعد روی آخرین درجه سختی
به نظر من نسبت به ریچ که خیلی آسونتر شده بود (روی هیرو) که همون اول هم گفتم
نسبت به سری های قبلی که بماند
حالا هنوز لجنداریش مونده که باید اون رو هم تست کرد
ولی زمان بازی انصافا کم بود....
فقط 8 تا مرحله که به نظر من یه سریهاش خیلی کوتاه بودن...
البته از اون طرف یه چیزایی بود که به شدت خوشم اومد
تنوع دشمنها ... گرافیک فوق العاده ... مولتی اعتیاد آور ... هیجان بالا توی یه سری مرحله ها
پ.ن:
این چه رسمی شده که آدم از یه بازی محبوب حق نداره ایراد بگیره...؟
از بایوشاک 2 ایراد گرفتیم گیر دادن . از nfs:mw 2 ایراد گرفتیم , گیر دادن
از DS 2 ایراد گرفتیم گیر دادن
کی میخوایم یاد بگیریم به نظرات هم دیگه احترام بذاریم
شاید چیزی که از نظر شما نقطه قوت بازیه (سختی بازی و زمان بندی بازی ) از نظر یکی دیگه نقطه ضعف بازی باشه

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D

من کاری به cod , moh , bf و ... ندارم چون اصلا قابل مقایسه با این بازی نبودند و نیستند
ولی چیزی که از این بازی انتظار داشتم بیشتر از این بود
هم از لحاظ سختی و هم از لحاظ زمان

نسبت به شماره‌های قبلی کوتاهه... برای بار اول رو نرمال و بدون رد کردن هیچ کات سینی، 6 ساعت طول کشید.
البته ابن مسائل مهم نیست... مهم لذتی که از بازی کردنش می‌بری که فک نکنم کسی شک داشته باشه!
کلا گذر زمان رو متوجه نمیشی... حداقل برای من اینطور بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر