Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
من یه بار 5 بازی پشت هم توی Haven بازی کردم . هِی میذاشت برای انتخاب هر بار بیشترین رای رو میاورد :d بعدش Abandon و بعد هم Complex کلا آنلاین بازی زیادی خوبه و اگه قبلش قسمت داستانی رو تموم نکرده باشین دیگه نمیتونین برین سر وقتش :d

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
تو کمپین حتما باید یه اسنایپر یا رایفل داشته باشی چون با بقیه سلاح ها نمیشه نشانه گرفت واقعا یه ایراد بزرگه .
باید grunt ها و سگ ها رو با رایفل هدشات کنی و بعد elite ها و knight ها رو از نزدیک به رگبار ببندی .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کاش بازی رو رو legendary تموم نمی کردم تا این صحنه رو نبینم:(
bf0r8m9w3g0yy3pf4t15.gif
:d

آخرین ویرایش:

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
من یه بار 5 بازی پشت هم توی Haven بازی کردم . هِی میذاشت برای انتخاب هر بار بیشترین رای رو میاورد :d بعدش Abandon و بعد هم Complex کلا آنلاین بازی زیادی خوبه و اگه قبلش قسمت داستانی رو تموم نکرده باشین دیگه نمیتونین برین سر وقتش :d
اره راست میگی:d .من رفتم تو مولتی دیگه خیلی کم سراغ بخش داستانی میرم .
مولتی هم خیلی شلوغه و سرور های بازی هم خیلی قوی

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
وقت نشد بیام از مولتی ـش بگم:d
اولا تعداد افراد بازی کننده وحشتناک بالا ـه:dتوی یکی از مود هاش(4vs4)فقط 96 هزار نفر مشغول بازی کردن بودن:dحالا همه ـش رو باهم جمع کنیم عدد خوفی میشه:d
کیفیت سرور هم خیلی خوبه و راحت و بدون لگ میشه بازی کرد.حتی وقتی دشمن ها تعدادشون توی کمپین خیلی میشد بازهم بازی نرم بود.
از این ها که بگذریم خیلی اعتیاد آوره و راحت نمیشه از منوی بازی رفت بیرون.
اسپارتان آپس هم که وقت شد دو مرحله ـش (اونم به لطف نوید:d)رو بریم که خیلی هم خوب بود و تنوع خوبی داشت که خسته ـت نمیکرد.
دوست عزیز شما که بخش اسپارتان اپس بازی کردی میشه یه توضیح بدی که برای دفعه های بعدی بازی کردن تک نفره باید حتما به لایو وصل باشی؟ یا فقط برای دفعه اول باید به لایو وصل بشی؟
ممنون

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
هر چی هیتر و جوگیر و بدبخت و بیچاره بود جمع کردن رفتن بالاخره ؛ حالا میشه درست و حسابی بازی رو تحلیل کرد .

منتظر نظرات خاص ّ ِ اینجانب باشید :D!

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
یا خدا چقدر نقشه ها تو بعضی مراحل بزرگ بود
این سازه های فوررانر رو چقدر بزرگ و زیبا طراحی کرده بودن
مرحله one last shot آدم از این همه طرح و بزرگی کف بر میشه
اگه مستر چیف ایرانی بود تا حالا هزارتا کپی از چیپ کورتانا گرفته بود الان همه یکی یه دونه کورتانا داشتیم

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
تو کمپین حتما باید یه اسنایپر یا رایفل داشته باشی چون با بقیه سلاح ها نمیشه نشانه گرفت واقعا یه ایراد بزرگه .باید grunt ها و سگ ها رو با رایفل هدشات کنی و بعد elite ها و knight ها رو از نزدیک به رگبار ببندی .
شما نمیشه نظرات گران قدر و پربارت رو برای خودت نگه داری?به اندازه کافی فیض بردیم!

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
شما نمیشه نظرات گران قدر و پربارت رو برای خودت نگه داری?به اندازه کافی فیض بردیم!

اشکالی نداره و مطلب خاصی نیست. این بنده خدا به هر حال برداشتش رو داره می گه. همه برداشت ها که در یک جهت نیست.

به عنوان یه مطلب داخل پرانتز به این عزیز Salar 94 می گم شما شناخت دقیقی از سلاح های بازی پیدا نکردی و سیستم بازی های دیگه توی ذهنت هست.

به محض اینکه موفق بشی سیستم جدید مبارزات رو برای خودت تعریف کنی که جز با مرور زمان و تمرین و ممارست به دست نمیاد به سیستم ARMORY چند لایه بازی پی می بری.

به ادم توانمندی هایی می ده که در بدترین شرایط مبارزات با کمی درایت در سخت ترین درجه با منطق جلو می ره.

ولی خوب درک می کنم مطلب شما رو. یادم نرفته که این حس تا قبل از اینکه به اشتباه بودنش پی ببرم برای خودم هم وجود داشت.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
بازی جالبی نیست اصلا ازش خوشم نیومد!!شوخی کردم ps رو فروختم دارم ایکس باکس میخرم اونم فقط به خاطر هیلو امیدوارم پشیمون نشم به خاطر د لست آو آس.خیلی با خودم سبک سنگین کردم آخرش گفتم به خاطر فورزا و هیلو 4 هم که شده باید یه ایکس باکس بگیرم

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
من از جمله کسایی هستم ک هنوز کمپین رو نرسیدم تموم کنم بسکه این مولتی اعتیاد آوره :d (باوجودی که شدیدا به داستان halo توجه دارم).شخصی سازی وسیع بخش مولتی باعث شده تحول عجیبی نسبت به reach داشته باشه.
قابلیت دویدن بصورت دیفالت سرعت بازی رو خیلی بالا برده اصلا اسنایپ کردن معضلی شده برام :d

اسلحه های بازی هم همگی بکار میان در مواقع خاص.کلا من تا اینجا ک خیلی لذت بردم ازش...تازه هنوز اسپارتان اپسم مونده >:d<

خدا وکیلی اندازه 3-4 تا بازی ارزش داره

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
آقا نویدNavaee اخه حرف الکی میزنه! اخه کی گرانتها رو با اسنایپ میزنه؟
به کراولرا میگه سگ!! اونا مگه یه جا وای میسن که با اسنایپ زدشون؟
ما که assault rife از دستمون نمی افتاد!
من نمیفهمم اگه این بازی تنوع دشمن کمه, کدوم بازی تنوعش زیاده؟
داستان به این عظمت میگه داستان نداره!
خوب اگه حرفه درست و منطقی بزنن که آدم چیزی نمیگه!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
آقا نویدNavaee اخه حرف الکی میزنه! اخه کی گرانتها رو با اسنایپ میزنه؟
به کراولرا میگه سگ!! اونا مگه یه جا وای میسن که با اسنایپ زدشون؟
ما که assault rife از دستمون نمی افتاد!
من نمیفهمم اگه این بازی تنوع دشمن کمه, کدوم بازی تنوعش زیاده؟
داستان به این عظمت میگه داستان نداره!
خوب اگه حرفه درست و منطقی بزنن که آدم چیزی نمیگه!
خوب سعی کن به جای اینکه بهش بگی سخن گهربارت رو برای خودت نگه دار، بشین خیلی تخصصی جوابش رو بده تا به راه راست هدایت شه، اگرم نشد که وضعیت مشخص میشه دیگه. :d دعوا نداره که

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر