Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
کاش مثل کال آف و ... میشد هدف گرفت (از رو نشونه اسلحه) .
یه سوال: من همون اول اول بازی : نه گزینه نشون میده که مثلا باید چی بزنم(دکمه) . نه اسلحه رو نشون میده . فقط وقتی تیر می زنم یه آتیشی (آتیش خروج از اسلحه) رو نشون میده که پشتش هیچی نیست! این طبیعیه ؟!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
یه سوال: من همون اول اول بازی : نه گزینه نشون میده که مثلا باید چی بزنم(دکمه) . نه اسلحه رو نشون میده . فقط وقتی تیر می زنم یه آتیشی (آتیش خروج از اسلحه) رو نشون میده که پشتش هیچی نیست! این طبیعیه ؟!
نه والا من که همچین چیزی ندیدم اول بازی :d نصب کردی بازی رو؟

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
اینا (پنکه ها )دست بردار نیستن =))=))=))=))
شما برو بازی های انحصاریتوبازی کن(fat princess):d
یا call of noob که دیگه تو bo2 خودشو نابود کرد از این به بعد اسم عنوانو کنن call of zombis بهتره;;) تو اون مرحله که دخترترفو می کشن یارو قاتی میکنه یاد سام ماجرا جو افتادم =))=))=))=))

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
شما فکر کنم همه ی skull ها رو on کردی:))

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
کلا سلاح ها اصلن تنوع ندارن و تو بازی سه چهار نوع سلاح هستند و فقط ظاهرشان نسبت به نژاد اسلحه فرق می کنه
یعنی از هر چیز هیلو بشه انتقاد کرد انتقاد از تنوع اسلحه ها نهایت بی انصافی هست واقعا تنوع اسلحه ها و لذت شلیک کردن باهاشون فوق العادست

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
اونا هم بشر حساب میان دیگه :d جدای اون هالزی هم بشر دیگه. همونطور که تونست به هوش مصنوعی تبدیلش کنه شاید بتونه درستش کنه. اینا همه حدسیات هست. شاید مثلا قسمت بعدی کورتانا نباشه قسمت بعدترش بیاد. کلا نمیشه فهمید چی تو سره این 343 هست :d

فوررانر ها بشرند ؟ :|
منظورت Promethean هاست از بشر ؟

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
اینا (پنکه ها )دست بردار نیستن =))=))=))=))
شما برو بازی های انحصاریتوبازی کن(fat princess):d
یا call of noob که دیگه تو bo2 خودشو نابود کرد از این به بعد اسم عنوانو کنن call of zombis بهتره;;) تو اون مرحله که دخترترفو می کشن یارو قاتی میکنه یاد سام ماجرا جو افتادم =))=))=))=))

همین که میگی دخترش بود نشون میده چقد بازی کردی
29.gif

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بابا اینارو میدونم. فقط گفتم که هنوز مشخص نیست کلا این کورتانا از بین رفته باشه یا نه. هر اتفاقی میتونه در آینده بیوفته. به قول کیوان ساخته دسته بشره.. شاید راهی واسه برگشتش باشه. شاید یه جایگزین براش بیاد و خیلی چیزای دیگه
منم می‌دونم که می‌دونی:D
می‌گم فقط در یه صورت امکان داره هوش مصنوعی بعدی (کورتنا بعدی) همین کورتنا باشه که تعمیر بشه!
یعنی اگر این از بین رفته باشه و یه کورتنای دیگه بسازن، اون کورتنای قبلی نیست!
پ.ن: چه کورتنا تو کورتنایی شد:D

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
یکی از مشکلات اساسی بازی Halo 4 اینه که کل داستان بازی مثل بازی vanquish در یک بازه ی زمانی بسیار کوتاه (کمتر از 24 ساعت ) اتفاق می افته و تموم میشه و میره پی کارش و اون حس جنگ تمام عیار که call of duty (که داستانش در طی بازه ی زمانی چند هفته ای یا حتی چند ساله اتفاق می افته و مکان هاش متفاوت ه و در طی چندین ماموریت اتفاق می افته ) رو به ادم منتقل نمیکنه . همون طور که دیدین بازی در یه روز شروع و تموم شد .حتی دو روزم طول نکشید .
بهتر بود سازنده ها یه شروع دیگه برای داستان در نظر میگرفتن این یعنی چه یه نفر بیدار میشه تصمیم میگیره بشریت و نابود بکنه . کلا داستان خیلی کوتاه بود .
هم چنین در این بازی فقط یک دشمن هست اونم اون didact هست و به غیر از اون دشمن ای وجود نداره . البته در کل تو بازی چیف بود و کورتانا و لسکی و دلریو و چند نفر دیگه. و تو بازی کمبود شخصیت کاملا حس میشه و بازی نمی تونه مثل مس افکت حس یه جهان بزرگ رو منتقل بکنه . (تو مس افکت اون همه ادم بودن ) .
گیم پلی هم بعد از دو سه ساعت خسته کننده میشه . روند بازی هم این مدل هست که یه عده دشمن رو میکشی بعد میری یه دکمه رو میزنی یه چیزو اکتیو میکنی بعد یه عده دشمن دیگه میاد اونا رو میکشی یه چیز دیگه رو اکتیو می کنی و الا آخر . دشمن ها هم تنوع ندارن و محیط ها هم اکثرا شبیه همند ولی مثلا تو mw3 محیط هیچ مرحله عین هم نبودن و فرق می کردن .
و کلا سلاح ها اصلن تنوع ندارن و تو بازی سه چهار نوع سلاح هستند و فقط ظاهرشان نسبت به نژاد اسلحه فرق می کنه . هدف گیری هم که عذاب ه برا خودش . فاصله دشمن اکه یکم زیاد باشه محاله که بشه با مسلسل زدش .
مردم هم ان قدر درگیر مسلئل گرافیک ای شدن که اصل مطلب یادشون رفته .
هم چنین بازی کلا 8 مرحله داره که به چند بخش تقسیم میشن به جای اون بهتر بود مثلا 14 مرحله داشت که در 4 فصل قرار میگرفتند .
البته نباید از یه بازی انحصاری انتظار بیش از حد داشت و کلا درست نیست که هالو رو با cod مقایسه کرد .
ای کاش داستان بازی یکم زیاد طول میکشید و در یک بازه ی زمانی گسترده تر اتفاق می افتاد .
کلا اون مینی سریال 5 قسمتی انتظارم و از هالو خیلی بالا برده بود و انتظار داستان گسترده ای مثل مس افکت و داشتم . سخن اخر این که :
An Ancient Evil Awakens and Dies After One Day
نظر خودت هست اصلا روش بحثی نیست چون کاملا نظر شخصیت بود ولی فقط واسه گمراهی یه سری دوستان اینارو مینویسم که با تفاسیری که شما از بازی داشتی برای اونها هم فکر منفی نداشته باشه.

اول بگم که این حرف نسبت به داستان بازی کاملا ساخته شده. کورتنا و چیف که تو کهکشان گم شدن هدفشون کره زمین هست که به مشکلاتی برمیخورن که زیمنه ساز قسمت های دیگست. قرار نبود تو همین قسمت بره کل دشمنان رو نابود کنه. هدفشون عبور از این مشکلات بود.

مقایسه مس افکت با هیلو اصلا از ریشه اشتباهه. مس افکت یک RPG که Openworld هست. این سبکش ایجاب میکنه که بازی شخصیت های بسیاری داشته باشه. ولی هیلو شوتره که ناگفته نمونه که با همین شوتر بودنش شخصیت پردازیش فوق العاده قویه.

تنوع دشمنها کم نیست. فقط شبیه به هم هستن و نسبت به کالاف دیوتی ای که شما همش با این بازی مقایسه کردی خیلی خیلی تنوعش بیشتره. لیست میکنم یه سری ها رو براتون:
Kig-Yar:Jackal Ranger SniperJackal Major Jackal Minor
Mgalekgolo یا همون Hunters
Unggoy که از نژاد Covenantها هستن:Unggoy Ultra Special Operations Unggoy ،Unggoy Heavy ، Unggoy Major، Unggoy Minor،Grunt Storm
Sangheili یا همون Elites
Councilor، Fleet Maste، Field Master، Ship Master، Special Operations Sangheili ،Field Marshal ،Stealth Sangheili
Knights
Crawlers
Watchers
هر کدوم دسته های مختلف هستن که باز هر کدومشون یه زیر مجموعه جداگونه دارن که با روش های مختلف بهت حمله میکنن

تنوع که دارن جوری نیست که شما میگی:
UNSCCovenantPromethean
Assault Rifle
Battle Rifle
Squad Automatic Weapon
Magnum
Designated Marksman Rifle
Shotgun
Sniper Rifle
Sticky Detonator
Railgun
Rocket Launcher
Spartan Laser
Machine gun
Plasma Pistol
Storm Rifle
Needler
Carbine
Beam Rifle
Fuel Rod Cannon
Energy Sword
Gravity Hammer
Plasma Cannon
Light Rifle
Suppressor
Bolt Shot
Scattershot
Binary Rifle (sniper)
Promethean Crossbow
Promethean power weapon

بله درست نیست مقایسه بشه چون ربطی به هم ندارم. البته تلفظ درستش هیلو هست.

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
خوب امروز یه چند دست مولتی پلیرش رو بازی کردم و به نظرم خیلی خوب بود.کیفیت سرورها و گرافیکش و طراحی مپهاش واقعا راضی کننده بود.ولی توی spartan ops هرچی گشت متاسفانه نتونست بازی کن پیدا کنه

Sent from my ST15i using atalk 2

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خوب امروز یه چند دست مولتی پلیرش رو بازی کردم و به نظرم خیلی خوب بود.کیفیت سرورها و گرافیکش و طراحی مپهاش واقعا راضی کننده بود.ولی توی spartan ops هرچی گشت متاسفانه نتونست بازی کن پیدا کنه

Sent from my ST15i using atalk 2
تنها بازی کن :d
2 تا اچیومنت هم بهت میده

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
وقت نشد بیام از مولتی ـش بگم:d
اولا تعداد افراد بازی کننده وحشتناک بالا ـه:dتوی یکی از مود هاش(4vs4)فقط 96 هزار نفر مشغول بازی کردن بودن:dحالا همه ـش رو باهم جمع کنیم عدد خوفی میشه:d
کیفیت سرور هم خیلی خوبه و راحت و بدون لگ میشه بازی کرد.حتی وقتی دشمن ها تعدادشون توی کمپین خیلی میشد بازهم بازی نرم بود.
از این ها که بگذریم خیلی اعتیاد آوره و راحت نمیشه از منوی بازی رفت بیرون.
اسپارتان آپس هم که وقت شد دو مرحله ـش (اونم به لطف نوید:d)رو بریم که خیلی هم خوب بود و تنوع خوبی داشت که خسته ـت نمیکرد.

mohtadi

کاربر سایت
Jul 6, 2011
25
نه طبیعی نیست منم تو مرحله ی آخر همین مشکل رو داشتم ولی بعد از اینکه xbox رو restart کردم خودش درست شد:|

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
مولتی بازی فوق العاده ـس ولی فعلا تعداد مپ هاش خیلی کمه ... من فقط 3 ساعت بازی کردم تا حالا مولتی رو ، تقریبا همش Infinity Slayer ، در کل تو همین 3 ساعت هم 2 ساعت و نیم ـش تو دوتا مپ Heaven و Complex بوده :|:d .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر