Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
جرئیاتش فــــــــــوق العاده ست. اولین بازی که هست که بصورت رسمی از داخل هلمت بازی رو میبینیم و این هلمت دکوری و برای قشنگی نیست :D. به حرکت بازیباز عالی واکنش نشون میده انگار که اون هلمت رو واقعاً سر کردی :D.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ولی جدی میگم دیگه واقعا شورش در میاد ! دارم میگم وقتی میگه تراز اول یعنی اینکه بازی نیست که از اون تراز بیشتر باشه ! و وقتی داره اخرش میگه یه استاندارد جدید تو خونه 360 به حساب میاد ............. بقیش را خودت باید بدونی ؟!

بازیکن تراز اول تو فوتبال به مطرح ترین بازیکن های دنیا میگن که اصولا تو لیگ های اروپایین ، حالا چطور وقتی مثلا به شوان اشتایگر می گن تراز اول معنیش اینه که از مسی بهتره ؟ :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بازیکن تراز اول تو فوتبال به مطرح ترین بازیکن های دنیا میگن که اصولا تو لیگ های اروپایین ، حالا چطور وقتی مثلا به شوان اشتایگر می گن تراز اول معنیش اینه که از مسی بهتره ؟ :D
کلا کپی پیست کن تمام مطالبی که بین ما دوتا گذشت و جوابت را بگیر . و به همون دلایلی که پشتش df چندتا دیگش را گفته .
دیگه همینو کم داشتیم یکی از بزرگترین هیتر های بازی داخل این انجمن بشه >:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من هیتر هیلو نیستم فقط فنش نیستم :D بین این دو تا فرقه :D من هیتر یه چی باشم MGS ـه نه هیلو ، جوابات پیچوندن بود ؛ مشکل منطقی داره جوابات :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من هیتر هیلو نیستم فقط فنش نیستم :D بین این دو تا فرقه :D من هیتر یه چی باشم MGS ـه نه هیلو ، جوابات پیچوندن بود ؛ مشکل منطقی داره جوابات :D

اره جونه خودت تو گفتی و ما هم باور کردیم که فقط فنش نیستی ! از حضور فوق فعالت تو تاپیک ها و اخبار هیلو ها برای خراب کردنش همه جا موجوده >:d< اصولا من از تو و چند نفر که کارشون خراب کردن هیلو هست انتظار برداشت منطقی ازشون ندارم >:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خوب باز برمیگردیم به حرف خودم دیگه. ممکنه مثلا ذهن و افکار کورتانایی که الان از بین رفته رو یه هوش مصنوعی دیگه سوار بشه و شاهد همون کورتانای قبلی با جسم جدید باشیم. باز میرسیم به اینکه هنوز هیچی معلوم نیست و قسمت بعدی معلوم میشه دیگه. :d
خود کورتنا آخرش توضیح داد دیگه:D
گفت ممکنه یه کورتنای دیگه برات بسازن ولی هم من می‌دونم هم تو که اون من نیستم!:(

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خود کورتنا آخرش توضیح داد دیگه:D
گفت ممکنه یه کورتنای دیگه برات بسازن ولی هم من می‌دونم هم تو که اون من نیستم!:(
بابا اینارو میدونم. فقط گفتم که هنوز مشخص نیست کلا این کورتانا از بین رفته باشه یا نه. هر اتفاقی میتونه در آینده بیوفته. به قول کیوان ساخته دسته بشره.. شاید راهی واسه برگشتش باشه. شاید یه جایگزین براش بیاد و خیلی چیزای دیگه

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
کورتانا که ساخته دست بشر نبود ..... تکنولوژی فوررانرزا بود که هالزی بردش تو قالب یه هوش مصنوعی بشری :-b
اونا هم بشر حساب میان دیگه :d جدای اون هالزی هم بشر دیگه. همونطور که تونست به هوش مصنوعی تبدیلش کنه شاید بتونه درستش کنه. اینا همه حدسیات هست. شاید مثلا قسمت بعدی کورتانا نباشه قسمت بعدترش بیاد. کلا نمیشه فهمید چی تو سره این 343 هست :d

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
کلا دیگه باید به این رفتن و اومدنای کورتانا عادت کنیم ....
قایم موشک بازی جزء جدایی ناپذیر این هوش مصنوعیه خوشگله ... :x

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
من هنوز کمپین رو تموم نکردم بسکه این مولتیش مثل کنه چسبیده بهم...ناخوداگاه میرم واسه باز کردن متن پنهان :d
خواهشا از دوتا متن پنهان تو در تو استفاده کنید که اگه اولی بی اراده باز شد بعدی ما رو در امان نگه داره :d

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
کهکشان کوچک

یکی از مشکلات اساسی بازی Halo 4 اینه که کل داستان بازی مثل بازی vanquish در یک بازه ی زمانی بسیار کوتاه (کمتر از 24 ساعت ) اتفاق می افته و تموم میشه و میره پی کارش و اون حس جنگ تمام عیار که call of duty (که داستانش در طی بازه ی زمانی چند هفته ای یا حتی چند ساله اتفاق می افته و مکان هاش متفاوت ه و در طی چندین ماموریت اتفاق می افته ) رو به ادم منتقل نمیکنه . همون طور که دیدین بازی در یه روز شروع و تموم شد .حتی دو روزم طول نکشید .
بهتر بود سازنده ها یه شروع دیگه برای داستان در نظر میگرفتن این یعنی چه یه نفر بیدار میشه تصمیم میگیره بشریت و نابود بکنه . کلا داستان خیلی کوتاه بود .
هم چنین در این بازی فقط یک دشمن هست اونم اون didact هست و به غیر از اون دشمن ای وجود نداره . البته در کل تو بازی چیف بود و کورتانا و لسکی و دلریو و چند نفر دیگه. و تو بازی کمبود شخصیت کاملا حس میشه و بازی نمی تونه مثل مس افکت حس یه جهان بزرگ رو منتقل بکنه . (تو مس افکت اون همه ادم بودن ) .
گیم پلی هم بعد از دو سه ساعت خسته کننده میشه . روند بازی هم این مدل هست که یه عده دشمن رو میکشی بعد میری یه دکمه رو میزنی یه چیزو اکتیو میکنی بعد یه عده دشمن دیگه میاد اونا رو میکشی یه چیز دیگه رو اکتیو می کنی و الا آخر . دشمن ها هم تنوع ندارن و محیط ها هم اکثرا شبیه همند ولی مثلا تو mw3 محیط هیچ مرحله عین هم نبودن و فرق می کردن .
و کلا سلاح ها اصلن تنوع ندارن و تو بازی سه چهار نوع سلاح هستند و فقط ظاهرشان نسبت به نژاد اسلحه فرق می کنه . هدف گیری هم که عذاب ه برا خودش . فاصله دشمن اکه یکم زیاد باشه محاله که بشه با مسلسل زدش .
مردم هم ان قدر درگیر مسلئل گرافیک ای شدن که اصل مطلب یادشون رفته .
هم چنین بازی کلا 8 مرحله داره که به چند بخش تقسیم میشن به جای اون بهتر بود مثلا 14 مرحله داشت که در 4 فصل قرار میگرفتند .
البته نباید از یه بازی انحصاری انتظار بیش از حد داشت و کلا درست نیست که هالو رو با cod مقایسه کرد .
ای کاش داستان بازی یکم زیاد طول میکشید و در یک بازه ی زمانی گسترده تر اتفاق می افتاد .
کلا اون مینی سریال 5 قسمتی انتظارم و از هالو خیلی بالا برده بود و انتظار داستان گسترده ای مثل مس افکت و داشتم . سخن اخر این که :
An Ancient Evil Awakens and Dies After One Day

Last edited by a moderator:

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
من هیچی نگم بهتره! فکر کنم یه چیز دیگه جای هیلو(نه هالو) بازی کردی!البته تو همون هالو بازی کردی! نه تنوع دشمن داره? نه اسلحه? نه محیط?

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
وقتی مستر چیف از نظرات گهربار یکی از دوستان مشعوف میگردد

master_chief_gangnam_msjqy.gif

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
با توجه به آقایی که اون بالا از خودش سخنان گهربار نقل کردند، به جواب این سوالم که چه طور ممکنه امثال تام چیک به این بازی 2 بدن رسیدم!:( :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر