Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
خوب من امروز یک 5 ساعتی مولتی زدم ، در کل مثله Campaign بازی ، همه چی فقط ارتقاع یافته بود ، همون Class بندی چیزه جالبی بود که تویه Reach نبود و خیلی کاربرد داره ، گرافیکه مولتی هم فوق العاده است اصلا فکر کنم مپه Complex بود نشسته بودم به جایه مولتی دور و بر رو نگاه میکردم. Spartan Ops ام بازی نکردم ببینم چجوریه ، در ضمن ، فعلا که خبری از بن نبوده :D ( البته من یک پروفایل جدید ساختم )

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
6 7 ساعتی بکوب بازی کردیم بیشترش آنلاین بود واقعا لذت بردیم . عجب گرافیکی داره این بازی . وقتی داخل مَپ های بازی میری اصلا نمیتونی رو بازی تمرکز کنی . فقط دوست داری محیط رو نگاه کنی و از نورپردازی هم لذت ببری
این Flood Mode خیلی عالیه . واقعا چسبید . OddBall هیجانش بیشتر شده مخصوصا اگه یه تیم خوب و هماهنگ داشته باشین و بتونین خوب پاسکاری کنین
بخش داستانی رو هم 2 مرحله روی Legendary رفتم یه جاهایی اذیت میکردن لعنتیا :d

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یه خبر خوش!
اگه بازی رو حدود 200 ساعت آنلاین بازی کنین مایکروسافت بهتون حدود 800 پوینت مفت میده!فقط باید تو REWARDS عضو باشی!
من که نه وقت این همه بازی رو دارم نه حوصلش رو!میری تو مولتی پلیر کنسول رو روشن میگزاری تا زمان بگزره!
بعد از 10 روز یه 800 کار کردی!
i0ejjz17yhz2upu6knd.png

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
گیمر تگ منو اد کنید انلاین بزنیم
salar 94

---------- نوشته در 02:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:12 AM ارسال شده بود ----------

در ضمن در فاصله ی بین هالو 3 و 4 مستر چیف اصلا پیر نشده چون تو حالت خواب زمستانی (Hibernate ) بوده .

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
لطفا یکی بگه از کجا بفهمیم ورژن بازیمون Nuke ـه یا نه!؟:|

هیچکدوم از نسخه های موجود بازی کوچکترین ایرادی ندارن .... و همه مثل هم هستن ....

اون نسخه iNd هم که Nuke شد ، دلیل نوکش فقط کپی برداری از گروهای دیگه ( p2p) بود ... همین ....

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
مایکروسافت جهان خوار واسه طرفدارانش جایزه گذاشته:
Those who put in over 35 hours in Halo 4′s multiplayer before then will net 100 MS Points; over 70 hours scores you 300 MS Points; and a whopping 140 hours brings in 600 MS Points.

There’s also a promotion on which will refund some points you spend on the game, again only for Xbox Live Rewards members. Spending 1500 MS Points on Halo content will refund 100 MS Points, while a spend of will earn back 200 MS Points.

Mix it up a little, if you like; putting in over 35 hours and spending 3000 points will score you 800 MS Points.

کسانی که 35 ساعت مولتی هیلو 4 بازی کنن 100 پوینت، 70 ساعت 300 پوینت و 140 ساعت 600 پوینت میگیرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر