Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
آقا من حاضرم برم لایو ولی 3 تا سوال دارم!
1_از کجا میشه فهمید که بازی Nuke هست یا نه؟
2_اگه Nuke باشه نمیشه با Abgx360 پچش کنیم بعد بازی کنیم یا باید دوباره بازیو بخریم؟
3_من هر 2 دیسک رو برنر مکس گرفتم ولی دیسک دو وقتی دارم نصب می کنم حدود 80 90 % اینا یه دفعه ارور میده!(از جای معتبر خریدم!) وقتی بردم پیش فروشنده گذاشت تو کامپیوترش و یه کارایی کردو گفت سالمه ولی برو cache های کنسول رو پاک کن بعد 100% نصب میشه این کارم کردم نشد! یعنی دیسک ایراد داره؟ میشه همون محتوا رو از لایو دان کرد؟ (آخه وقتی میریم تو قسمت مولتی پلیر 2 گزینه میاره یکیش نصب از دیسک 2 ـه یکیش دانلود از ایکس باکس لایو)

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
خوب اینطور که من سرچ کردم بنظر میرسه اگه دیسک ۲ رو نصب کنیم رو هارد دیگه نیازی بهش نیست و با دیسک ۱ به سینگل و مالتیه بازی دسترسی خواهید داشت
اینم لینکش Halo 4 leak being investigated; Disc 2 contains multiplayer installation | Joystiq
Once the data is installed only the first disc will be required to access Halo 4's single- and multiplayer content

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
دیسک دو نصب کردن ـش اجباری ـه ، حدود 4 گیگ هم به فضای خالی نیاز داره ... چون هم وقتی من دیسک 2 رو میذارم فقط گزینه ی اینستال داره ، هم اینکه گیم اسپات تو نقد ـش به این مورد اشاره کرده بود ! :d

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
دیسک دو نصب کردن ـش اجباری ـه ، حدود 4 گیگ هم به فضای خالی نیاز داره ... چون هم وقتی من دیسک 2 رو میذارم فقط گزینه ی اینستال داره ، هم اینکه گیم اسپات تو نقد ـش به این مورد اشاره کرده بود ! :d
خوب خدا رو شکر لازم نیست ۱۲ تومن پول دیسک ۲ بدیم:d از یکی میگیریم نصبش میکنیم بر میگردونیم بهش :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
دیسک 2 رو نگرفتید هم مشکلی نداره، میتونید خودتون از لایو دانلود کنید بخش مولتی رو. اصلا تو منوی بازی گزینه اش رو داره.
War Games 1.91 گیگ و Spartan Ops هم 1.44 گیگ حجمشه.

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
کسی بوده تو پروفایل لایوش بازی کرده باشه قبلا و الان رفته باشه و بن نشده باشه؟!:D
نترس امنه. فقط یه اپدیت داشبورد اومده که باید دانلود کنی. ظاهر داشبورد عوض میشه دوباره. البته من نمیدونم این اپدیت تازه اومده یا نه. اخرین باری که رفتم لایو دقیقا قبل لیک شدن هیلو بود که اون موقع نیومده بود. بعدشم که نرفتیم و امروز که رفتم دیدم اپدیت جدید اومده.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دوستان من که بازی رو چند روز بعد از لیک شدن گرفتم
2تا دیسک رو هم دارم
با همین دیسک 2 میتونم آنلاین بازی کنم؟
چون یه چیزایی گفتن دوستان مثل پچ و اینا
ممنون

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی

دقیقا چقدر ؟ 4 گیگ ؟

من 3 گیگ فضا خالی دارم :|

فلش 4 گیگ هم دارم ... با اون نمیشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر