Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
دوستان البته باید به این نکته هم توجه کنید که هیچ کدومتون قبل از عرضه ی رسمی بازی با پروفایل خودتون بازی نکردین ـش اصن :-/ ... وگرنه منم اگه قبلا بازی نکرده بودم که الان با خیال راحت داشتم Infinity Slayer میزدم :|:d .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان البته باید به این نکته هم توجه کنید که هیچ کدومتون قبل از عرضه ی رسمی بازی با پروفایل خودتون بازی نکردین ـش اصن :-/ ... وگرنه منم اگه قبلا بازی نکرده بودم که الان با خیال راحت داشتم Infinity Slayer میزدم :|:d .
چرا من با پروفایل خودم بازی کردم.الانم وصل شدم لایو البته فورزا بازی کردم.هنوز بن نشدم

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
تبلیغات ـه جالب با هلی کوپتر :d

Xbox 360 HALO 4 Glyph over London - YouTube
این ارم چی هست؟لگوی UNSC ؟ :-?

وای خدا بازی فوق العادست . باور نکردنیه. تا حالا واسه یه بازی انقدر خشکم نزده بود
همه چیز همون هیلو های قدیمی هست ولی با گیم پلی و افکت هایی به مراتب بهتر از اونا. گرافیکم که باور نکردنیه
تا الان چطور صبر کردین؟ترس از بن شدن؟:d

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من خیلی اطلاعاتی از لایو بازی کردن بازی های کنسول X360 ندارم.
فقط می دونم که مثل کامپیوتر رایگان نیست و برای آنلاین بازی کردن احتیاج به پوینت و این جور چیزها داره.
الان هیلو 4 هم همینجوریه و رایگان نیست ؟

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان یه پست درمورد شرایط آنلاین (با اینکه قبلا دوستان گفتم) میدم تا بقیه هم اذیت نشن.
شما برای آنلاین بازی کردن به دیسک 2 احتیاج دارین.
همچنین برای آنلاین بازی کردن هیلو لازم نیست مثل بتل 3 پوینت خرج کنید و رایگانه.البته مثل هربازی دیگه ای توی لایو برای آنلاین بازی کردن به گلد نیاز داره که خیلی طبیعیه.
امیدوارم دیگه مشکلی پیش نیاد.
--
فردا برای اولین بار میخوام مولتی هیلو رو تجربه کنم:d

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من میخوام دیسکشو برنر مکس بگیرم فقط اگه طرفی که رایت مینه با سورس لیک شده قبله عرضه رایت کنه بن نشم یعنی کلا فک میکنین امنترین دیسکرو الان از کیمیشه گرفت

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دیسکه دومه بازی باسه انلاینه دیگه؟ دیسکه یک تو انلاین کارایی داره؟
میشه یکی abgx نسخه مناسبه لایو رو بزاره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر