Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

PD

کاربر سایت
Mar 29, 2009
131
نام
Ali
یه سری مراحل اپیزودیک هست. مربوط به سینگل نیست. اگه خواستی میتونی دانلود کنی.
حجمش هم خبر ندارم.

Episode اول نیاز به دانلود نداره و توی دیسک دو موجود هست که شامل 5 Chapter میشه , یه نفره یا بصورت S-S میشه بازی کرد ولی باید اکانتتون حتما گلد باشه

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
عاقا فردا [ ساعت 12 شب به بعد یعنی :d ] از میون اونایی که بازی رو ، رو پروفایل خودشون بازی کردن کی میتونه زودتر بره لایو ؟ ... حالا هرکی رفت لطف کنه بیاد یه خبری هم اینجا بده که زنده مونده یا نه ، من نگرانم :|:d .

تایید میشه:D
چند نفر برن خودشون رو فدا کنن ببینیم چی میشه دیگه:D

آخر عاقبت که می خواین برین ، پس خودتون اول برین :|:D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
تا فردا شب ساعت 12 صبر کنید.
لانچ فرداس نه امشب (اروپا)

==============
اینم آماده کرد لانچ که چون عکس گرفتن ممنوعه همین یکی رو گرفتم. رو در GAME و HMV هم نوشتن که نسخه اضافه موجود نیست. همش Pre-Order شده و همون افراد میتونن بگیرن:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا چه لذتی داره بری خودت بازی مورد علاقت رو اوریج بخری . دیگه پیش خرید کرده باشی 2 برابر میشه لذتش . امیدوارم تا زنده هستم تجربه کنم این وضعیت رو :d

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
واقعا چه لذتی داره بری خودت بازی مورد علاقت رو اوریج بخری . دیگه پیش خرید کرده باشی 2 برابر میشه لذتش . امیدوارم تا زنده هستم تجربه کنم این وضعیت رو :d

نوید جان با این وضعیت چند سال دیگه باید ماشینمون رو بفروشیم تا یه بازی اوریج بخریم :d
راستی لایوش چقدر پوینت میخواد ؟

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
تا لانچ شد به لایو وصل نشید ! حالا ماکرو اینقدر هم دقیق نیست ولی حداقل 12 ساعت بعد از لانچ وارد لایو بشید ، چون اچیومنها ثبت شدن یکی ببینه پیش خوش میگه اینها دیسک1 کی بازی کردند:d

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
وای خدا بازی فوق العادست . باور نکردنیه. تا حالا واسه یه بازی انقدر خشکم نزده بود
همه چیز همون هیلو های قدیمی هست ولی با گیم پلی و افکت هایی به مراتب بهتر از اونا. گرافیکم که باور نکردنیه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر