Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خیلی ببخشید یه بار دیگه اسمه rage بازیه مورد علاقه منو وسط بیارید و بهش بتوپیت خودتون میدونید :D
به نظر خود بنده هیلو 4 بهتره از لحاظ گرافیکی ولی دیگه بگی rage یه بیابون بود باید بگم لول ! تو همون بیابون وارد محیطهای بسیار متنوع و کلا با استایل و تم رنک و کنتراست و جزئیات دیگه میشدی ! و همه اینها 60 فریم ! تمام اون بزرگیه بیابون هم از سر تا پاش قابل دسترست بود و یه DF واقعی داشت ! شما خواهشا هیلو 4 را با اون محیطهای بزرگ قرار بده و 60 فریمش کن ببینم چه اتفاقی می افته ؟! ببینم حتی میتونه نصف همینی که هست گرافیک داشته باشه ؟!
خیلی خب حالا چرا می‌زنی:D
همش تقصیر فریدون بود اسم Rage رو آورد:D
من چیکار Rage دارم، اصلا اسم Rage رو آوردم؟ یه مثال کلی زدم :biggrin1: حالا نه اینکه خیلی هم از Rage خوشم میاد که اسمش رو میاری :biggrin1: بخوایم Halo 4 رو نقد کنیم باید با شماره های قبلی و سایر FPS ها مقایسش کنیم. حالا نتیجه مقایسه هر چی بشه مهم نیست، روش مقایسه اینجوری هست :biggrin1:
فریدون:D
خب آخه کدوم FPS ـی قابل مقایسه با H4 ـه؟!:D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خب آخه کدوم FPS ـی قابل مقایسه با H4 ـه؟!
فقط هیلو رو میشه با هیلو مقایسه کرد.من یه زمانی هیلو رو با انریل تورنومنت مقایسه میکردم.بعد ها فهمیدم که مقایسه ی پدر و پسره ناتنی اشتباهه
فقط باید رو لجندری بازی رو تموم کنیم تا پایان مخصوصش رو ببینیم؟
یه درجه سختی رو بیارم مشکلی پیش نمیاد؟(همش میمرم!!!!)

یه راهنمایی از طرف من،هر چکپوینت که بهت داد بازی رو ول کن و برو استراحت کن و دوباره برگرد.اینجوری میتونی لجندری رو تموم کنی.
مرحله ای هم داره توش بارون بیاد:d

نه.چون بر خلاف هیلو ریچ اینجا بیشتر توی استرتکچرها هستیم.
یک سال پیش یه پست داده بودم که دوست دارم هیلو 4 بیشتر تو استراکچرها باشه تا تو فضاهای بازالان میگردم ببینم میتونم پیداش کنم ....
.....
ایناهاش
خدا کنه در هیلو 4 ، بیشتر در گیریها در استراکچرها باشه.(مثل هیلو 1).چون اینجور مواقع شاتگان به کار میاد.منم عاشق کار با شاتگانم.هیلو ریچ فضاهاش خیلی باز بود واسه همین شاتگان زیاد کاربردی نبود.
در تریلر E3 از halo 4 دیدین وقتی چیف توی جنگل راه میره(می دوه)،سایش روی دست و اسلحش می افته.خیلی جالب بود.گرافیک بازی انگار یه نسل عوض شده.فقط خدا کنه فریم ریت ثابتی بده.در هیلو های قبلی گاهی وقت ها افت فریم ( در بغضی مواقع) اعصابم رو خورد میکرد.مخصوصا ریچ

ممنون 343

آخرین ویرایش:

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
فقط باید رو لجندری بازی رو تموم کنیم تا پایان مخصوصش رو ببینیم؟
یه درجه سختی رو بیارم پایین مشکلی پیش نمیاد؟(همش میمرم!!!!)

آخرین ویرایش:

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
میدونم جای این پست اینجا نیست ولی فعلا اینجا باشه که بعد مدیر پست رو جابجا کنه
Halo 4 OST

Neil-Davidge---Halo-4-(2012).jpg

1. Awakening (05:40)
2. Belly Of The Beast (02:38)
3. Requiem (02:15)
4. Legacy (02:29)
5. Faithless (05:02)
6. Haven (05:44)
7. Nemesis (03:31)
8. Ascendancy (04:19)
9. Solace (04:45)
10. To Galaxy (04;57)
11. Immaterial (07:32)
12. 117 (07:28)
13. Arrival (05:36)
14. Revival (07:18)
15. Green And Blue (07:59)​

DL

آخرین ویرایش:

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
میدونم جای این پست اینجا نیست ولی فعلا اینجا باشه که بعد مدیر پست رو جابجا کنه
Halo 4 OST

Neil-Davidge---Halo-4-(2012).jpg

1. Awakening (05:40)
2. Belly Of The Beast (02:38)
3. Requiem (02:15)
4. Legacy (02:29)
5. Faithless (05:02)
6. Haven (05:44)
7. Nemesis (03:31)
8. Ascendancy (04:19)
9. Solace (04:45)
10. To Galaxy (04;57)
11. Immaterial (07:32)
12. 117 (07:28)
13. Arrival (05:36)
14. Revival (07:18)
15. Green And Blue (07:59)​

DL

[h=1]موسیقی متن بسیار زیبای بازی هالو ۴ اثری از نیل داویج[/h]

:|:|:|

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
منم بازی رو ، رو Legendary تموم کردم الان ... 5 ساعت بیشتر از نرمال طول کشید واسم ... چپتر آخر لاکردار دهن مارو نمود رسما ! حالا این اسپویل نیست ولی به هر حال :
اون تیکه ی آخر که باس 6-7 تا نایت میکشتی رو دهنم سرویس شد من :| لامصب 4-5 بار هم شد که همشون رو کشتم و فقط آخریه مونده بود با اون Rocket ـه فوررانری ـش ! :d ولی هر دفعه سر همون میمردم ... البته عصبی نمیشدم چون لذت داشت واسم ، بازی واقعا تک تک لحظات ـش لذت بخشه ... ولی هر دفعه که به این نایت آخری میرسیدم دست و پام میلرزید دیگه رسما :|
هنوزم وقتی Ending بازی رو میبینم اشک تو چــِــشام جمع میشه :crying1: Hard to believe she's gone ... چشمای مستر رو هم نشون میده ، نده خب نشون :| امروز چشم ، فردا مو ، پس فردا گوش و حلق و بینی :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
لامصب این نایت ها یکی از بدی هاشون این بود که وقتی وحشی میشدن حمله میکردن و دنبالت میومدن !!!
یعنی دیگه به هیچ وجه دورادور مبارزه نمیکردن و اینطوری نبود که بیاد یه melee بزنه و باز بره !
انقدر دنبالت میومد تا یا بکشیش یا بکشتت !! :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
لامصب این نایت ها یکی از بدی هاشون این بود که وقتی وحشی میشدن حمله میکردن و دنبالت میومدن !!!
یعنی دیگه به هیچ وجه دورادور مبارزه نمیکردن و اینطوری نبود که بیاد یه melee بزنه و باز بره !
انقدر دنبالت میومد تا یا بکشیش یا بکشتت !! :d
آره خیلی کصافط ـن:D:|
بیشتر هم وایمیستن از دور بهت تیر می‌زنن تا جونت کم شه بعد حمله می‌کنن و Melee می‌زنن:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر