Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بازی فوق العاده اس! البته زیادی هایپ شد اینجا ولی در مجموع همونه که انتظار داشتم...فقط ای کاش از موسیقی فوق العاده هیلو 3 استفاده میکردن.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
اقا ما هم بازی رو گرفتیم و بازی کردیم و بسی لذت بردیم (مثلا قرار بود هر روز یه مرحله رو بریم ولی دو روزه تموم کردیم بازی رو ) بازی از همه نظر عالی بود مخصوصا انیمیشن سربازای خودی چقدر خوب شده بود تقریبا در حد و انداره های killzone شده بود تازه از سربازای killzone خیلی جزییات سربازا بیشتر بود مثل کلاه خود و زره و... اخه تو halo های بانجی انیمیشن سربازا خیلی بد بودند گرافیک بازی هم خوب بود و خیلی پیشرفت کرده بود ولی در حد اندازه های killzone و crysis1و2 نبود (نظر شخصی ) که البته منم انتظار بیشتری نداشتم چون محیط sanbox گونه halo وبزرگی و شلوغی محیط ها دست سازنده رو تو زمینه ی گرافیکی یه مقدار میبنده و من و اکثر halofan ها همیشه به خاطر موسیقی حماسی و داستان جذاب و گیمپلی خارق العاده سری halo مجذوب این بازی بودیم متاسفانه
در مورد داستان بازی شخصیت didact رو خوب نتونستم بفهمم که دنبال چیه (به دلیل زدن حرف های قلنبه سلنبه )بنابراین میخواستم خواهش کنم که بعد از مدتی حتما داستان این بازی زیبا وگفتگو های ردوبدل شده در بازی رو در سایت قرار بدید تا کسانی مثل من هم که زبانشون خیلی خوب نیست بتونن داستان عالی این بازی رو کامل بفهمن در سختگیرانه ترین حالت که بخوام از بازی ایراد بگیرم فقط میتونم به نبود spartanlaser و lordhood و arbiter و این زره جدید chief که معلوم نشد از کجا اومد و یه مساله در مورد پایان بازی که حالا تو اینجا مطرحش نمیکنم
از این promethean ها هم زیاد خوشم نیومد covenent ها رو بیشتر به عنوان دشمن ترجیح میدادم که همه ایراد هایی بس کوچک هستند که اصلا به چشم نمییاد و این بازی به من ثابت کرد که چه xbox نسل بعدی هک بشه چه نشه و چه قیمت دلار از مرز 10000 تومن رد بشه یا نشه من حتما شماره 5و6 رو تهیه میکنم و به همه حتی کسایی که از بازی خوششون نمییاد توصیه میکنم که این شماره رو حتما بازی کنند که نسبت به halo قبلی ها خیلی پیشرفت کرده فقط یادتون نره که درجه ی بازی رو رو heroic یا legendary قرار بدید تا بازی جذبتون کنه همه ی halo ها روی درجه ی easy و normal جای یه بازی جذاب به یه بازی مسخره و خواب اور تبدیل میشن

Last edited by a moderator:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
این بازیو اگه آفلاین انجام بدم بعد که آن می شم آیا ممکنه بن شم؟ دقیقا چند روز دیگه رسما میشه بازی کرد؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
سلام دوستان ببخشید من تازه xbox گرفتم اصلا سری halo رو بازی نکردم نسخه ای قیب این نسخه اونقدری زیبا هستند که اول اونارو بازی کنم بعد این نسخه رو ؟؟؟؟؟
یا فقط این نسخه رو بازی کنم ؟!؟!؟!!؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام دوستان ببخشید من تازه xbox گرفتم اصلا سری halo رو بازی نکردم نسخه ای قیب این نسخه اونقدری زیبا هستند که اول اونارو بازی کنم بعد این نسخه رو ؟؟؟؟؟
یا فقط این نسخه رو بازی کنم ؟!؟!؟!!؟
از نظر فنی (:D) این بازی یه تریلوژی جدید رو شروع میکنه که اگر شما قسمتهای قبلی رو ام بازی نکرده باشی چیزی رو از دست ندادی. ولی اگر میخوای اساسی وارد جریان بشی اینطوری بازی کن:

Halo Reach
Halo CE Anniversary
Halo 2
Halo ODST
Halo 3

پ.ن. هیلو 2 رو ام میتونید روی pc بازی کنید.

-------------

یه چیزی ام هست که نمیدونید یا میدونید خودتون رو میزنید به کوچه علی سولاخ اینکه وقتی میخواید بازی رو نقد کنید باید از شماره های قبلی مثال بیارید مثلا NPC های این بازی نسبت به شماره قبلی بهتر یا بدتر شده نه اینکه بگی "طراحی مراحلش خیلی عالی ولی به پای RAGE نمیرسه". مرغ پخته ام خندش میگیره از این مقایسه. جواب ام بدیم.
درکل این بازی کوچکترین ضعفی نداره که امثال شماها بخواید دست بگیرید.

Last edited by a moderator:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
درکل این بازی کوچکترین ضعفی نداره که امثال شماها بخواید دست بگیرید.
اول اینکه، گــُل بی عیب، Crysisـه:D این یک.:D
دوم، فریدون همه که منتقد حرفه ای نیستن که انتظار داری حرفه ای نقد کنن. طرف خیلی به زبون ساده اومد نقد مختصر خودش رو توی تاپیک بازی گفت. تو که نباید اینجوری برخورد کنی باهاش. گرافیک بازی از نظر هنری بی نقصه، ولی حتی شاید یکی وجود داشته باشه از نظر هنری باهاش حال نکرده باش، نظر اون هم واسه خودش درسته.
کلا برخورد درستی نبود. با این حرفا هم که اینجوری باید نقد کرد و اونجوری نباید گفت، توجیه نمیشه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اول اینکه، گــُل بی عیب، Crysisـه:D این یک.:D
دوم، فریدون همه که منتقد حرفه ای نیستن که انتظار داری حرفه ای نقد کنن. طرف خیلی به زبون ساده اومد نقد مختصر خودش رو توی تاپیک بازی گفت. تو که نباید اینجوری برخورد کنی باهاش. گرافیک بازی از نظر هنری بی نقصه، ولی حتی شاید یکی وجود داشته باشه از نظر هنری باهاش حال نکرده باش، نظر اون هم واسه خودش درسته.
کلا برخورد درستی نبود. با این حرفا هم که اینجوری باید نقد کرد و اونجوری نباید گفت، توجیه نمیشه.
اول اینکه، خودتی :D.
دوم اینکه نقد به زبان ساده خیلی خیــــــــلی فرق داره با اینکه دوتا چیز کاملا بیربط رو باهم مقایسه کنی مثلا blacklist که بیاد شما اون رو با Convection مقایسه میکنی یا Diablo 3 ؟ یا MGS PW ؟
Halo 4 از اون عنوانهای به شدت "سفره در آفتابِ" و هرکی بخواد با ایرادهای بنی اسرائیلی و مقایسه های خنده اور نقدش کنه فقط سوژه خنده و بوکمارک داد دست ما. همین :D.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
دوم اینکه نقد به زبان ساده خیلی خیــــــــلی فرق داره با اینکه دوتا چیز کاملا بیربط رو باهم مقایسه کنی مثلا blacklist که بیاد شما اون رو با Convection مقایسه میکنی یا Diablo 3 ؟ یا MGS PW ؟
البته یه بازیو صرفا با شماره های قبلیش که مقایسه نمیکنن، با بازیهای هم سبکش هم مقایسه میشه به نحوی. البته مقایسه منطقی نه اینکه کسی الکی دنبال ایراد بگرده :D

mamad7

کاربر سایت
Sep 25, 2012
68
نام
محمد
ببین.هیلو با بازیهای دیگه فرق داره.اینکه ازش لذت ببری و عاشقش بشی بستگی به این داره که چطور بازی کنی و گیم پلی رو در دستان خودت بگیزی.چون گیم پلیش طراحی شده تا بهترین fps باشه.گیم پلیش تضمین شدس چون از گذشته میاد.
هیلو برای طرفتارهاش،با ارزش ترین بازی هست طوری که می تونیم به خاطرش از بقیه بازی ها بگزریم.
شاید دلیل اینکه الان کنسول XBOX360 تو خونه هامون هست و تجارت اون موفق بوده و با شکست رو به رو نشده،همین هیلو باشه.
اگر دنبال مخفی کاری و سنگر گرفتنی و به این بازی به چشم بازی های معمولی نگاه میکنی،بی خیال شو و وقت خودتو حروم نکن.

رفیق بد برداشت نکن...آخه مرحله 1 و اوایل 2 خیلی یکنواخت بود ولی بعدش واقعا خوبه...منم چون تازه کار بودم و با گیم پلی و سبک خاصش آشنا نبودم ...
در کل فقط یه لطف کنید بگید کلیت داستان چی بوده مثلا تو نسخه های ابتدایی به زمین حمله شده ؟ چیف کیه ؟ اصلا جریان چیه؟ آخه وقتی بدون پیش زمینه از نسخه های قبلی بازی رو شروع می کنم مثل این می مونه که من از خواب بیدار می شم همه رو می کشم بدون اینکه دلیلش رو بدونم... خواهشا" لطف کنید یه داستان کلی از این که چه اتفاقاتی از قبل افتاده و چرا چیف داره همه چی رو نابود میکنه واسم pm کنید...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
البته یه بازیو صرفا با شماره های قبلیش که مقایسه نمیکنن، با بازیهای هم سبکش هم مقایسه میشه به نحوی. البته مقایسه منطقی نه اینکه کسی الکی دنبال ایراد بگرده :D
آره ولی خب مثلا Rage چی داشت؟!:D
یه بیابون گذاشته بودن جلوت که از دور قشنگ بود و از نزدیک افتضاح!
ولی هیلو چی؟!
همه مراحلش با هم فرق داره و کیفیت تکسچر هاش هم عالی ـه!
بعد چجوری لول دیزاین Rage از H4 جلو می‌زنه؟!:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
ولی هیلو چی؟!
من چیکار Rage دارم، اصلا اسم Rage رو آوردم؟ یه مثال کلی زدم :D حالا نه اینکه خیلی هم از Rage خوشم میاد که اسمش رو میاری :D بخوایم Halo 4 رو نقد کنیم باید با شماره های قبلی و سایر FPS ها مقایسش کنیم. حالا نتیجه مقایسه هر چی بشه مهم نیست، روش مقایسه اینجوری هست :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
در مورد داستان یکی از اعضای تحریریه داره داستان سه گانه قبلی + تاریخچه مختصر و توضیحات اضافه رو مینویسه، به زودی میاد رو صفحه اصلی میخونید.
بعدش هم شاید خودم داستان هیلو4 رو جداگانه نوشتم که دیگه هیچ نکته ابهامی باقی نمونه:D

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
رفیق بد برداشت نکن...آخه مرحله 1 و اوایل 2 خیلی یکنواخت بود ولی بعدش واقعا خوبه...منم چون تازه کار بودم و با گیم پلی و سبک خاصش آشنا نبودم ...
در کل فقط یه لطف کنید بگید کلیت داستان چی بوده مثلا تو نسخه های ابتدایی به زمین حمله شده ؟ چیف کیه ؟ اصلا جریان چیه؟ آخه وقتی بدون پیش زمینه از نسخه های قبلی بازی رو شروع می کنم مثل این می مونه که من از خواب بیدار می شم همه رو می کشم بدون اینکه دلیلش رو بدونم... خواهشا" لطف کنید یه داستان کلی از این که چه اتفاقاتی از قبل افتاده و چرا چیف داره همه چی رو نابود میکنه واسم pm کنید...

سلام دوستان مثل محمد منم کلیت داستانو می خواهم واسم پ.خ کنید لطفا ممنون میشم

عزیزان چون کلیت داستان و رویداد ها مفصل تر از اونیه که بشه اینجا توضیح داد بهتون توصیه می کنم لینک

" بلیط یکطرفه به دنیای HALO "

که در امضای من لینکش هست رو حتما با حوصله و به تدریج تمام 10-11 صفحش رو بخونید. کمک بسیاری خواهد کرد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ولی هیلو چی؟!
خیلی ببخشید یه بار دیگه اسمه rage بازیه مورد علاقه منو وسط بیارید و بهش بتوپیت خودتون میدونید :D
به نظر خود بنده هیلو 4 بهتره از لحاظ گرافیکی ولی دیگه بگی rage یه بیابون بود باید بگم لول ! تو همون بیابون وارد محیطهای بسیار متنوع و کلا با استایل و تم رنک و کنتراست و جزئیات دیگه میشدی ! و همه اینها 60 فریم ! تمام اون بزرگیه بیابون هم از سر تا پاش قابل دسترست بود و یه DOF واقعی داشت ! شما خواهشا هیلو 4 را با اون محیطهای بزرگ قرار بده و 60 فریمش کن ببینم چه اتفاقی می افته ؟! ببینم حتی میتونه نصف همینی که هست گرافیک داشته باشه ؟!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر