Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یکم لطفا اون سطح انتظارات را پایین بیارید ! متای 96 به این راحتی ها به دست نمیاد از نظر خودم بله برای من بهترین و کاملترین fps هست که این نسل بازی کردم ولی halo4 یه بازی بوده کمو بیش تغییراتی توش ایجاد شده و این میتونه به تب بعضی ها خوش بیاد یا نیاد سایتها هم به احتمال زیاد رو این چیزها خیلی زوم میکنند و قبلا هم گفتم چون استادیوی بازی عوض شده و اولین کارش هست خیلی بیشتر رو نکات ضعف بازی زوممیکنند و دقیقا با یه عمر دستاورد بانجی مقلایسش میکنند !

من از خودم باشه میگم میانگین 92 میشه حتی کمتر ! اگه با خودم باشه میتونه بیشتر بشه حتی 94 ولی اگه بخوای تمام جوانب را در نظر بگیری ممکنه همون که گفتم بشه . سایتهای خوشحال هم کم نداریم که برای اولین کار 343 قشنگ از خجالتش در بیاند !
در حقیقت به نظر من با این فشاری که روی 343 هست اگه بتونن متای 92 کسب کنن کارشون شاهکار هست .
خدائی، بجزء موسیقی بازی که افت داشته.
بقیه موارد بازی چیزی نبوده که کاهش پیدا کنه.
طراحی مراحل بازی که یه ویترین از بهترین های سری قبل بود.
گیم پلی بازی که واقعن همون نرمی رو حفظ کرده بود و بهتر شده بود.
طراحی اسلحه که آدمو نابود میکرد.
گرافیکش هم که دیگه بحثی نیست، لعنتی روی بعضی از تکسچر ها ذوم دو برابر هم میکردی افت کیفیت نمیدیدی :|.
داستان هم که . . .

کلن Halo 4 به نظرم خیلی ادامه عالی بود برای یک بازی :|.
البته منم فکر نمیکنم بیشتر از 92 بشه. خیلی خوشبینانه 93 یا 94 ولی 96 عمرن، اگر ابتدای نسل بعد میومد صد درصد میشد . . .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ جان! به جز موسیقی(که اونم به نوبه خود خوبه) بقیه موارد از halo های قبلی بهتر شده که! نشده؟
فقط یه چیزی الان یادم اومد!! دیگه نمیشه 2تا اسلحه سبک با هم ورداشت انگار؟ نه؟

والا به من باشه اتفاقا کنار گرافیک موسیقی بازی از شماره های قبل بهتر شده !:D به نظر من ترکیب موسیقی این شماره با جو بازی بهتر از نسخه های قبلیه . موسیقی را من نمیخوام برای گوش دادن :D موسیقی را من میخوام برای جو بازی ! اصلا منظورم این نیست موسیقی شماره ها قبل با جوش هماهنگ نبود !

ولی در مورد بهتر بودن بازی با قبلی ها و........... گفتم که یکم تم بازی و حالت بازی نسبت با نسخه قبل دچار دگرگونی شده میتونه یا به نفع بازی باشه تو امتیازات و یا نباشه ! به همین خاطر توقعتون را زیاد بالا نبرید .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
96 که خیلی بعیده :D خصوصا اینکه احتمالش هست چند تا منتقد روانی به بازی امتیاز 4 و 5 بدن! من فکر کنم 91 یا 92 بشه. ولی اگه بالاتر بره و مثلا بشه 94 که خیلی عالی میشه، کمتر از 91 هم شد مهم نیست زیاد :D

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
موسیقیش من نمیگم بده! به نظرم فوق العاده هست!
ولی خیلی ادامه ی جو و رونده halo های قبلی نیست!
و چون من با موسیقی های halo 1و2و3 زندگی کردم به نظرم این از اونا ضعیف تره! یه کوشولو!!;;)
مثلآ اون آهنگ منو هیلو3 اصلآ ....:-s
-------
بعد 2 مرحله! دیدم اگه نخوام رو لجندری برم! در حق خودم و بازی و 343 و بانجی و مسترچیف و ... نامردی کردم
زدم از اول رو لجندری!! رسیدم به نایت ها دیدم خیلی هم نامردی نیست یه درجه کم کنم:d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
ماشالا هزار ماشالا جوی که دوستان تو این تاپیک درست کردن رو خود 343 فک نکنم تو بازی تونسته باشه پیاده کنه. الله وکیلی حرف ندارین...

پ.ن: نقل قول نکنید چون جواب نمیدم که بهانه دستتون بیاد فردا بگید هیتر ها تاپیک هیلو 4 رو به گند کشیدن و فلان و اینا.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
کسی Spartan OPS رو بازی کرده؟ اصلا میشه آفلاین بازی کرد؟ :D اینجا که کسی دیسک دوم بازی رو نداره، اگه کسی بازی کرده یه توضیح بده ببینم اگه قابلیت بازی تو حالت آفلاین داره از یه جایی گیرش بیارم :| :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
ماشالا هزار ماشالا جوی که دوستان تو این تاپیک درست کردن رو خود 343 فک نکنم تو بازی تونسته باشه پیاده کنه. الله وکیلی حرف ندارین...
صفحه قبل هم گفتم، هرکس هر نظری درباره هر بازی خواست میتونه داشته باشه و اصلا نیازی نداره از کسی اجازه بگیره. شما و بقیه هم مسئول تنظیم جو نیستید که هر دفعه یه کدومتون بیاد یه پارازیت بندازه بره.

پ.ن: دیگه درباره این موضوع پستی نبینم.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
چه حالتایی از بازیو میشه به صورت سیستم لینک بازی کرد؟
چیزایی که روی دیسک 2 هست میشه سیستم لینک دونفره بازی کرد؟ ارزش دانلود داره!!؟

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
کلا از مرحله 1 تا 5 که همش تکراری بود و هیچ چیز جدیدی نداشت
اتفاقا تو 5 تا مرحله اول تنها چيزي كه تكراري نبود همون گيم پلي بازي بود جوري كه هر مرحله سبك و سياق خاص خودش رو داشت و از وسيله هاي متفاوتي ميتونستيم استفاده كنيم و كارهاي كاملا متفاوتي انجام ميداديم ودر هر مرحله بازي از لحاظ گرافيكي و گيم پلي چيزهاي جديدي داشت كه كاملا ملموس بود نميدونم رو چه حساب ميگي تكراري شايد توقع داشتي مثل كال آف يا بتل همش لحظه هايه سينمايي ببيني تا بازي برات تكراري نباشه اين حرفو زياد از فنايه سوني شنيدم...:d
گرافیک اصلا و ابدا در حد گفته ها نبود و یه چیز معمولی بود حتی Alane Wake و Gears به نظرم خیلی زیباتر بودن
از تكسچرش برات بگم يا نورپردازي و پليگان و مدلينگ يا از وسعت و شلوغي محيط يا از چيزاي ديگش تا فرق گرافيك معمولي رو با يه گرافيك خارق العاده تشخيص بدي...
اين بازي هايي كه اسم بردي از لحاظ گرافيكي در مقابل هيلو4 حرفي براي گفتن ندارن...اتفقا گرافيك هيلو4 و بناهايه فورانرها بسيار زيبا و رويايي بودن وحيرت آورگه معلوم بود يه سري نابغه و دانشمند اين بناها رو طراحي كردن چون رسما فك برانداز بودن.
فیزیک بازی هم در حد چغندر بود با اون سفینه ها میخوردی به در و دیوار انگار پر کاه خورده و هیچ چیش نمیشد یا موقع انفجار روی محیط هیچ تاثیری هم نمیذاشت
فزيك بازي عالي بود شايد توقع داشتي وسايل نقليه بازي ميخورن به در و ديوار آتيش بگيرن موقع انفجار هم دقيقا جايي كه منفجر ميشد تكسچرها به داخل فرو ميرفتند وحالت سوختگي ميگرفتن و كاملا اثر نارنجكي كه بر روي زمين منفجر ميشدباقي ميموند...فيزيك در نوع خودش محشر بود.
تنوع دشمن ها خیلی خیلی کم بود کلا 3-4 نوع ما بیشتر ندیدیم :|
تنوع دشمنان اين بازي حداقل 4 برابر بازي اي مثل كرايسيس از اون حرفا بود.
الان که بازیو تموم کردم مطمئنم متاش 80-85 میشه و خواب Goty شدن رو میبینه
|-)

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
البته همون طور که حتما توجه کردی بهنام جان مطابق با پیش بینیم اون افراد اصلی و ریشه دار حرکت به سمت عقلانیت رو روش تاکید کردن

مثل تعدادی از دوستانی که توی همین صفحه پست توضیحی دادن در مورد افراط و تفریط نکردن. من الان راحت تر می تونم صحبت کنم در مورد بازی چون بار سوم هم تموم شد بازی:d

بار اول تا 3 مرحله روی legendry و بقیه مراحل روی نرمال و هر 2 بار بعدی روی LEGENDRY. بار اول همش با نگرانی بازی می کردم و تقریبا به همه چیز انتقادی

نگاه می کردم ( اینو واقعا حقیقت می گم. عین احساسم رو منتقل می کنم ) چون فکر نمی کردم 343 از پس کار زیاد بربیاد به دلایلی که مطلب رو بیش از حد طولانی می کنه. اخرش اما به

ارامش نسبی رسیدم و بار دوم دیدم نگرانیم بی مورد بوده و دیگه تا اخرین ثانیه هر 2 بار بعدی رو لذت بردم.( دیگه دارم کور می شم و جایی رو نمی بینم!).

به هیچ کارم نرسیدم این چند روز تا زیر و بمش رو خودم بکشم بیرون.حتما سلیقه من رو می دونی که عناوین معمولی

و ضعیف رو اصلا نمی تونم تحمل کنم و خیلی با فاصله شاید برم و خیلی طولش بدم چون حوصلم نمیاد مثل RESIDENT 6 که واقعا برام عجیب بود تا کجا می شه اصالت رو به باد داد

و تقلید به غایت احمقانه کرد؟ گذاشتن هواپیمای جنگی اونم با اون کنترل افتضاح توی میراث شینجی میکامی و یکی از معدود عشق های گیمرهای جهان؟!

HALO رو بلافاصله بعد از فاجعه RESIDENT EVIL 6 شروع کردم و الان می بینم هنوز هستن ادمایی که به شعور مخاطب احترام می زارن و به انسان لذت هدیه می کنن هر چند

شاید چند بازی معدود باشن اما مهم اینه که هستن. بازی همونطور که 20 صفحه قبل گفتم توی این شرایط سخت امتیاز دهی 90 عددی هست که 100% و با اطمینان می گم

حقش هست ( به جان مادرم ذره ای اغراق نمی کنم ) حالا اینکه بدن حق رو یا نه به انصافشون بستگی داره. من بالاترم نمی خوام فقط حق خودش رو می خوام.

تعجب هم نمی کنم به هر بهانه ای این اتفاق نیفته.اصلا تعجب نمی کنم.

کم ندیدم حق عناوین زیبا خورده بشه. فقط یه نمونش RESISTANCE 3 که من همش عصبی می شم وقتی بهش فکر می کنم چه طوری میشه اینا با یه همچین بازی وزین و موجهی

این برخورد رو کردن؟ چرا باید زیر سایه اون بتل سر تا پا بی اساس بمونه؟به حدی زیبا و خوش ساخته که هنوزم غرق لذت می شم که بازی می کنمش. واقعا جای تاسفه.

چیزی که با عشق ساخته شده و عشق داخلش جریان داره و اینو ادم حس می کنه نباید زیر پای مصلحت ها لگد کوب بشه چه با هایپ و چه با ندادن حقش. پلت فرمش واقعا اهمیت اصلی رو نداره.

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
متای بازی به نظرم 92 ، 91 خواهد شد. این خیلی زیاده چون که جدیدا هم سایتها و مجلات سختگیریاشون در مورد تمامی بازی ها خیلی بیشتر شده. اگه اون دوران بود که به هر خز و خیلی 11 از 10 میدادن، این باید بشه 15 از 10 پس.
کسی میدونه نسخه لیمیتد چه چیزایی داره؟ ‏
نسخه بلوری فوروارد آنتو داون .
از همون اول برای بخش مولتی پلیر، 8 اسپیشیال آیزیشن از همون اول برای نسخه لیمیتد ادیشن باز هستش.
خود بازی
تمامی دی ال سی هایی که قراره بیاد

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
آقا من میخوام دانلود کنم.بازی کامل هستش یا صبر کنم تا تاریخ انتشار رسمی و بعد دانلود کنم؟؟؟

این نسخه ای که لیک شده از همون دیسکایی که الان توی فروشگاهها در انتظار فروش هستن ریپ شده پس کامله با خیالت راحت دانلود کنید!

بچه ها،چرا بازی دوباره انگار لیک شده؟اصلا چی شده؟
550216af6333.png
راستش من میخوام بازی رو بعد از ریلیز دانلود کنم.الانم منتظرم
البته یه نسخه قبلا خریدم و تموم کردم اما چند جا مشکل صدا داشتم.مثلا یه بار تا چند ثانیه صدای ماشین در نمی اومد.
من خیلی روی هیلو حساسم.و می خوام بهترین نسخه رو بگیرم.
کسی میتونه راهنمایی کنه؟که بعد از کجا می تونم دانلودش کنم؟
میدونم سوالم بی جواب میمونه
هیلو بهترین بازی عمرمه.اینو اطرافیانم میدونن.ولی نمیدونم تو این تاپیک چرا انگار غریبم.مثلا پستی که امروز گزاشتم(در اعتراض به هیترها)،پاک شد

این ریپ یه گروه دیگس برای هر بازی دقت کنی تو همون لیست کلی ریپ از گروههای مختلف میبینی

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
کسی Spartan OPS رو بازی کرده؟ اصلا میشه آفلاین بازی کرد؟ :D اینجا که کسی دیسک دوم بازی رو نداره، اگه کسی بازی کرده یه توضیح بده ببینم اگه قابلیت بازی تو حالت آفلاین داره از یه جایی گیرش بیارم :| :D
بازی نکردم
ولی افلاین داره
چند تا اچیومنت افلاین هم داره حتی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر