Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
دوستان عزیز مخصوصا ناظم ها و مدیر انجمن ها اجازه بدن دوستان خودشون رو همین جا خالی کنن که کار به تاپیک امتیازات این بازی نرسه انشالله.

مطمئنا این کار کمکی به این عزیزان نمیکنه.الان جلوی چشممه حتی اگه یه سایتی به Halo 4 امتیاز 9.5 هم بده ،سر اینکه چرا 0.5 نمره کم آورده ،تاپیک 10 صفحه میره جلو !!!! بعد هیتر ها با یه گونی از طرح های ترول ، هجوم میارن به تاپیک امتیازات و تاپیک آخر سر عاقبتی جز قفل شدن نخواهد داشت !!!!!

اگه هیتر HALO هستید یا از شماره 4 خوشتون نیومده ،نظرتتون محترم ولی خواهشا با هر چی شوخی میکنید با هیلو شوخی نکنید !!!

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
:))
دوستان Halo 4 فوق العاده. (از نظر شما) توش حرفی نیست.
ولی خواهشا جوی درست نکنید که کسی وجود نکنه یه انتقاد کوچولو هم به بازی بکنه.

بچه ها به نظرتون میشه یه لیست کامل از اسلحه ها و دشمنا به همراه عکس پیدا کرد ؟
اگه کسی سراغ داره لینکش رو بذاره لطفا.
ممنون.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
دوستان لطفا تمومش کنید. هرکس آزاده نظر خودش رو درباره هر بازی بده و تا حدودی هم اگه خواستید بحث کنید، ولی دیگه بیشتر از اندازه کش پیدا کنه مشکلات ایجاد میشه. بگذارید تاپیک روند معمولی خودش رو طی کنه...

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
دوستان منم قبل بازی کردنش زیاد از سری بازی خوشم نمیومد.ولی الان که تمومش کردم نظرم عوض شد بازیش از همه لحاظ عالیه
فقط نمیدونم چرا اینقدر دشمن تو بازی زیاد بود.تازه من رو EASY گذاشتمش.بهترین کار واسه این مشکلم اینه که مثل من فقط بدویی از رو سر دشمنا بپری(عجب پرشی داره لامصب)

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
به هر دلیلی که قبلا هیلو بازی میکردم از الان به بعد گرافیک (تکنیکی وهنری - بصری) بهش اضافه شد.
از بهترین بازی های چند وقت اخیر بوده برام ( اگر نگم بهترین ):>
به نظر من هم هوش مصنوعی و کم تنوع بودن دشمنها ، نمیشه گفت نقطه ضعف ولی نسبت به بقیه پارامتر ها ضعیف تر هستن.( تو کل سری )b-)
مجموعا نمیشه و نباید چنین سرگرمی رو از دست داد. بازی از هر لحاظ پر از WoW moment هستش و کافیه که با خودت روراست باشی تا بهش اقرار کنی.
پ.ن: اغراق و غلو تو تعریف کردن هم بی تاثیر نیست تو خراب شدنِ جو تاپیک، خواهشا ارزش این عنوان رو با تعاریف بی جا که ترولر ها رو هم تحریک میکنه بد تر نکنید.:)

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
:))
دوستان Halo 4 فوق العاده. (از نظر شما) توش حرفی نیست.
ولی خواهشا جوی درست نکنید که کسی وجود نکنه یه انتقاد کوچولو هم به بازی بکنه.

بچه ها به نظرتون میشه یه لیست کامل از اسلحه ها و دشمنا به همراه عکس پیدا کرد ؟
اگه کسی سراغ داره لینکش رو بذاره لطفا.
ممنون.

Halopedia, the Halo encyclopedia - Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2, Halo 3, Halo 4, ODST, Reach and more
از اینجا میتونی اطلاعاتی در مورد دشمنا اسلحه ها وسایل نقلیه و... اطلاعاتی کسب کنی;)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
الان بازی رو تموم کردم در ابتدا از گیم پلی بازی کمی ایراد گرفتم اما الان اعلام می کنم اولین امتیاز 10 که به یه بازی در این نسل می دم مربوط به halo 4 هست توی این نسل بازی به این زیبایی انجام ندادم با این که pc بیشتر از هر چیزی ترجیح می دم اما halo 4 از همه ی این بازی ها بهتر عمل کرد فکر نمی کنم هیچ بازی ای هم تا انتهای نسل بتونه بهتر از این عمل کنه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
HALO 4
درود
خوب بلاخره موفق شدیم این ابر شاهکار را تمام کنیم #:-s!بابا من نمی دونم چطوری این باز ی را طراحی کرده اند ولی بقیه شرکت ها و کمپانی ها هم بیان یاد بگیرند مرحله اخر که رسما شده بود فیلم سینمای:d
کنترل اون جت جنگنده واقعا عالی بود یاد مرحله اخر acکمبد افتادم
دیگه نمی دونم چی بگم هر مرحله از اون یکی قشنگ تر زیباتر جذابتر بود رو تک تک موجودات مراحل و جزییات محیط همه همه همه به بهترین شکل ممکن تو سال 2012 که میشد طراحی و ساخته شده بودند در مورد صداگذاری مخصوصا صداگذاری کاراکتر ها دیگه فکر نکنم بهتر از این بازی چیزی تا الان شنیده بدیم !گرافیک هم برای کنسول های الان عالی بود با توجه به سخت افزار کنسول 343در کل چیزی درست کرده بود که فرای انتظار ظاهر شده بود و به خوبی بازی فریم میداد و هیچ گونه افت فریمی در بازی مشاهده نشد

نمره من به بازی
گرافیک :10
گیم پلی: 10
داستان :10
صداگذاریو موزیک :10
نمره کل 11 :======شاهکار

من خودم 1 نمره هم قرار میدهم روش برای پیشرفت و اینکه نسل به جلو کشید :>
متای بازی هم که دیگه شک ندارم بالای 9.5 هست اون نیم نمره را هم از الان پیش بینی می کنیم برای سایت های خوشحال

آخرین ویرایش:

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
من به یه مشکل برخوردم !

Start Campain رو می زنم بعد از اون Cut scene اول که زنه و مرده دارن حرف میزنن دوباره بر می گرده تو منو .

توی Campain هم میرم و می زنم Dawn نمی تونه Load کنه .

مشکل چیه ؟

باید دی وی دی ها رو نصب کنم ؟!

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
من به یه مشکل برخوردم !

Start Campain رو می زنم بعد از اون Cut scene اول که زنه و مرده دارن حرف میزنن دوباره بر می گرده تو منو .

توی Campain هم میرم و می زنم Dawn نمی تونه Load کنه .

مشکل چیه ؟

باید دی وی دی ها رو نصب کنم ؟!
دوست عزیز مشکلت عین بندس ...
بردم دی وی دی رو عوض کردم درست شد ....
مشکل از رایته بازیه ...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
کم کم امتیازات بیاد
یه متای 96 بگیره حالشو ببریم :d b-)

یکم لطفا اون سطح انتظارات را پایین بیارید ! متای 96 به این راحتی ها به دست نمیاد از نظر خودم بله برای من بهترین و کاملترین fps هست که این نسل بازی کردم ولی halo4 یه بازی بوده کمو بیش تغییراتی توش ایجاد شده و این میتونه به تب بعضی ها خوش بیاد یا نیاد سایتها هم به احتمال زیاد رو این چیزها خیلی زوم میکنند و قبلا هم گفتم چون استادیوی بازی عوض شده و اولین کارش هست خیلی بیشتر رو نکات ضعف بازی زوممیکنند و دقیقا با یه عمر دستاورد بانجی مقلایسش میکنند !

من از خودم باشه میگم میانگین 92 میشه حتی کمتر ! اگه با خودم باشه میتونه بیشتر بشه حتی 94 ولی اگه بخوای تمام جوانب را در نظر بگیری ممکنه همون که گفتم بشه . سایتهای خوشحال هم کم نداریم که برای اولین کار 343 قشنگ از خجالتش در بیاند !
در حقیقت به نظر من با این فشاری که روی 343 هست اگه بتونن متای 92 کسب کنن کارشون شاهکار هست .

آخرین ویرایش:

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
فرخ جان! به جز موسیقی(که اونم به نوبه خود خوبه) بقیه موارد از halo های قبلی بهتر شده که! نشده؟
فقط یه چیزی الان یادم اومد!! دیگه نمیشه 2تا اسلحه سبک با هم ورداشت انگار؟ نه؟

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
متای بازی 90 به بالا بشه کافیه بهتره بگم فوق العادست با توجه به شرایط و جوی که الان به این صنعت حاکمه و اینهمه سایت خوشحال که امتیازشون ثبت میشه نمراتی که به U3 و GEARS3 دادن رو همه یادشونه چون بازی انحصاریم هست و اسم HALO رو هم داره فرصت خیلی خوبی برای سایتای گمنام که خودشونو مطرح کنن
البته اگه بانجی اینو ساخته بود مطمئنم متا بالای 93 میشد اما چون اولین کار 343 هست یکم سایتا حساستر هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر