Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
به قدری گیمپلی بازی جذاب و متنوع هستش که آدم اصلا خسته نمیشه ... گرافیک بازی هم بهتره هیچی راجع بهش گفته نشه .... خودمو در حدی نمیدونم که بیام راجع به گرافیک مسترپیس این بازی نظری بدم ... نشستم یه کله تا مرحله 6 رفتم و وقتی به خودم اومدم دیدم شارژ دستم تموم شده ... بینهایت شاهکاره ... بی بر و برگرد بهترین بازی 360 تا این زمان هستش ...
پی سی بازان و پلی 3 بازان و تمامی هیتر های محترم برن یه 360 بخرن ... اگه اینو بازی نکنن چیز خوفی رو از دست دادن...:-*

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
یکی بیاد اشکهای منو پاک کنه..
129fs4252631.gif

باز تست کردی اجرا شد؟:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,340
نام
امیر
ای کوفتتون بشه !اینقدر نیاین اینجا هایپ کنین و دل من رو آب کنین:(( منم میخوام.:(( از خدا میخوام این بازی علاوه بر متای بالای 96 عناوین GOTY , بهترین گرافیک , بهترین بازی 360 , بهترین مولتی پلیر و بهترین fps رو بگیره از اسپایک و همچنین مستر چیف هم شخصیت سال بشه. تا مشت محکمی باشه بر دهان آن عده نوب سوپر فن سونی ! که کاری جز تمسخر 360 و هیلو ندارن

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
دوستان من halo 4 رو خریدم و بعد از اپدیت شدن دستگاهم ،بازی دیگه اجرا نشد.یعنی اصلا دی وی دی بازی رو دیگه نمیخونه
بازی های دیگه رو ولی اجرا میکنه
میخواستم ببینم مشکل از دیسک بازیه؟ یا لنز دستگاه؟ در ضمن DISHONORED رو گذاشتم اجرا کرد
جون من کمک کنید ببینم چه مرگشه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,042
نام
محمد امین
دوستان من halo 4 رو خریدم و بعد از اپدیت شدن دستگاهم ،بازی دیگه اجرا نشد.یعنی اصلا دی وی دی بازی رو دیگه نمیخونه
بازی های دیگه رو ولی اجرا میکنه
میخواستم ببینم مشکل از دیسک بازیه؟ یا لنز دستگاه؟ در ضمن DISHONORED رو گذاشتم اجرا کرد
جون من کمک کنید ببینم چه مرگشه

مشکل از دیسک بازی هست..

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
این نسخه هم مثل نسخه های قبلی هیلو فوق العادست! >:d<

امروز بعد از ظهر رفتم بعد از سه ماه بازی گرفتم! بین 15 تا بازی، اولین بازی ای که گذاشتم تو دستگاه هیلو 4 بود! :x :D بی نظیره این هیلو! از همین الان خودتون رو برای متای بالای 92 آماده کنید! واقعآ لذت بردم از این بازی! :D

اقا یه جه مطمئن تو توپخونه بگین ما هم بخریم! پیام خصوصی! لطفآ!
خوب و با انصاف! لطفآ!

الان قیمت بازیها زیر 7 تومن نیست! فیفا 13 خریدم 12 تومن! :| همه جا یکیه!

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام دوستان
یکی لطف کنه بیاد از سیر تا پیاز داستان رو تعریف کنه. دیالوگ های بازی نسبت به هیلو: ریچ خیلی سخت بود و من تقریبا هیچی نفهمیدم (البته زبانم خیلی بد نیست)
اما نظر شخصی من در مورد بازی (در نتیجه نریزین سرم. نظر فقط شخصیه فعلا)
اول در مورد موسیقی بگم که واقعا ضعیف بود. یعنی نسبت به هیلو ریچ که اصلا حرفی برای گفتن نداشت. نه احساسی بود و نه هیجانی، آهنگ ساز این قسمت اصلا در حد و اندازه های هیلو نیست. من ترک های احساسی و آروم هیلو ریچ رو گوش می کنم هنوز، اما این یکی حتی تو منوی اولش هم فقط یه هاهای الکی پخش می کرد. مشکل اصلی موسیقی این بود که پیرامون تم خاصی ساخته نشده بود.
صدا گذاری اما عالی بود. واقعا با این که به سری هیلو علاقه ی خاصی دارم از صدای اسلحه ها واقعا متنفر بودم. مثلا اسولت رایفل همیشه صدای چرخ خیاطی می داد. ولی الان به روی تک تک صداهای بازی کاری شده و همه چیز در صداگذاری عالی هست.
در مورد گرافیک که باید گفت با توجه به کیفیت فیزیک و هوش مصنوعی دیوانه وار بازی و حجم محاسبات، کلا نمایش چنین گرافیکی بدون افت فریم و باگی خاص، واقعا عجیب بود.
روند بازی هم چند مشکل داشت. یکی این که چیف دیگه اسلحه های سبک رو به حالت دو دست بر نمی داره. بعد این که روند بازی بر خلاف چیزی که انتظار داشتم نسبت به ریچ خیلی خطی شده بود و در اکثر موارد شما انتخاب خاصی برای نوع پیشرفت خود ندارین.(حالت سندباکس کمتر)
قدرت های آرمور هم بدون منطق به چیف داده شدن. یعنی مثلا لباس بدون این که عوض شده باشه رو خودش جت پک داره. قدرت های آرمور هم در مورد دید پروفین ها و قدرت ناپدید شدن عملا بی کاربرد هستند. به خصوص غیب شدن که بر خلاف بازی ای مثل کرایسیس اصلا اجازه ی مخفی کاری بهتون نمی ده.
در کل امتیاز من. 9 از 10

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
IGN اومده تو یه ویدیو 11 دقیقه ای مپ Haven رو معرفی میکنه که به نظر میاد یکی از بهترین مپ های بازی بشه. جالب اینه که از لحاظ گرافیکی هم فوق العادست و حتی میتونم بگم از بیشتر مراحل Campaign هم زیباتره:D حتما ببینید.
Exclusive Halo 4 "Haven" Multiplayer Map Walkthrough with 343i - YouTube

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
یه چیزی در مورد گیم پلی. توی تریلرها هم دیده شده و نیازی به اسپویلر نداره ، ولی به هر حال توی اسپویلر میذارم ، شاید یکی نخواد همین ها رو هم بدونه ! :D

این Mantis سواری چه حالی میده جدآ ! :D خیلی راحت رفت توی لیست وسایل نقلیه محبوب Halo !
حالا من که آنلاین باز نیستم ولی فکر کنم توی آنلاینش هم جنگ Mantis ها خیلی جالب باشه ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر