Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
دوستان خواهشا کنترل کنید خودتون رو. والا ما از 2001 فن هیلو هستیم و هیلو کلا با زندگیمون گره خورده اما خب دیگه اینجور تعریف و تمجیدهای عجیب و غریب خوب نیست کلا. بازی همون چیزیه که باید باشه. گرافیک بهترین گرافیک 360 و با توجه به بزرگی محیط‌ میشه گفت توی کنسول‌ها تا به اینجا بهترین هستش اما خب در حد DX 11 و فلان نیست.

گیم‌پلی همون گیم‌پلی دوست داشتنی هستش اما اینبار بهتر از همیشه، پس دوستانی که زیاد از حد هیجان زده شدن احتمالا اونطور که باید و شاید با هیلوهای قبلی نتونسته بودن ارتباط برقرار کنن.

در مجموع نمی‌دونم وقتی هنوز 80 درصد بازی رو( اسپارتان اپس، وار گیم، Forge و Theater) تجربه نکردید چطور در مورد امتیاز 10 گیم‌اسپات و سایر سایت‌ها فتوا میدین. نظر اصلی خودمم مطمعنا بعد از تجربه‌ی کامل بازی میدم چون الان به شدت مثل شما هیجان زدم و ممکنه چیزایی که میگم کمی با واقعیت فرق داشته باشه.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,769
نام
مراد حلیمی
من مرحله اول بازي رو انجام دادم.....

گرافيك عالي هست ولي مشخص ترين و بازرترين زيباييش نورپردازيشه خيلي خيلي قشنگه البته تو همين مرحله اولش هم محيط بزرگ مي بينيم كه ارايه گرافيك تو اين سطح واسه اين محيط خيلي زيبا بود.....حيف كه نميشه گفت كجاها ادم از ديدن بعضي جاها كف مي كنه:d(حتي تو مرحله اول)
ولي dx11 اينا ديگه زيادي چيز:d.....نكنيد اينكارارو

موسيقي ايناش به نظرم سريعتر و جالب تر شده بود بعضي جاهاش و كلا زيبا بود.....گيم پلي ايناش هم مثه سابق عالي بود فقط حيف كه تو يك مرحله خيلي چيزا رو نتونستم ببينم يا بررسي كنم فقط همين يك مرحله هم نشون ميداد كه كلا خيلي از كسايي كه به خاطر گرافيك و اينا از بازي خوششون نمي يومد رو به خودشون جذب مي كنه

+

خيلي تو كفم با اين گرافيك انلاين بازي كنم:d

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
من مرحله اول بازي رو انجام دادم.....

گرافيك عالي هست ولي مشخص ترين و بازرترين زيباييش نورپردازيشه خيلي خيلي قشنگه البته تو همين مرحله اولش هم محيط بزرگ مي بينيم كه ارايه گرافيك تو اين سطح واسه اين محيط خيلي زيبا بود.....حيف كه نميشه گفت كجاها ادم از ديدن بعضي جاها كف مي كنه:d(حتي تو مرحله اول)
ولي dx11 اينا ديگه زيادي چيز:d.....نكنيد اينكارارو

موسيقي ايناش به نظرم سريعتر و جالب تر شده بود بعضي جاهاش و كلا زيبا بود.....گيم پلي ايناش هم مثه سابق عالي بود فقط حيف كه تو يك مرحله خيلي چيزا رو نتونستم ببينم يا بررسي كنم فقط همين يك مرحله هم نشون ميداد كه كلا خيلي از كسايي كه به خاطر گرافيك و اينا از بازي خوششون نمي يومد رو به خودشون جذب مي كنه

+

خيلي تو كفم با اين گرافيك انلاين بازي كنم:d

افرین به شما

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
دوستان به بحث بد کشیده نشه لطفا!!!خواهش میکنم!!

خیلی از کاربران واقعا زیبا بازی رو توصیف کردن!!!(من نه:D)
اول از همه اینو بگم!!شما در بیشتر سخنان بازی سازان این رو میبینید که میگن خیلی بهتره که بازی بررویه کنسول ها عرضه بشه!هر وسیله ایی بهره کاری است!!مطمئنا 360 و PS3بزیبایی هرچه تمام تر باز هم قدرت نمایی میکنن!
ولی واقع بینانه نگاه بکنیم!!کرایسیس 2 با dx11به گفته سخنگویه انویدیا و EA و pcهارو به اتیش کشید!
من کرایسیس 2رو با dx11ساعاتی بازی کردم!!
الان که دارم هیلو4 رو بازی میکنم میبینم هیلو یه سرو گردن بالاتره!اینجا بحث گرافیک مطرح(درمقایسه با کرایسیس 2)
من به کسایی که میان میگن گرافیش در حد هیلو ریچ هست توصیه میکنم از ال سی دی های فول hdبرای این بازی بهره ببرن!!!
بعصی از دوستان امکانات این رو ندارن که ببینن و نظاره گره این شاهکار هنری باشن!

من تنها رقیب این بازی رو از جنبه نو آوری و پیشرفت فقط last of usمیبینم!!!(نو آوری و پیشرفت)
من از طرفدارای هرسه پلتفرم هستم !!!لطفا نگید که فن بازی در آوردم!!!

چیزی که هیلو 4رو بیشتر از سری های قبلیش متمایز کردی روانتر شدن گیم پلی و هیجان هستش!در سری های قبل مثل ریچ ما چنین هیجانی در بازی نمیدیدم!
بعد از E3و اون نمایش زیبا خیلیها میگفتن امکان نداره به این صورتی که مایکروسافت گیم استودیو ادعا کرده بازی خووب و عاااالی از آب در بیاد!!
ولی فعلا ماها که داریم میبینم که اینگونه شده و من بشخصه به این نتیجه رسیدم که مایکروسافت هیچوقت طرفداراشو نا امید نمیکنه!

همیشه قبل از عرضه رسمی بازی ها و امتیاز هاشون میرم بازی رو خریداری میکنم ولی اینبار نتونستم جلویه خودمو بگیرم خوشحالم از اینکه مایکروسافت مثل همیشه طلسم رو شکست و مشت محکمی به انتقاد ها زد!!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید جان چجوری باید بازی کنیم؟ راهی هست؟

راه که هست و بچه ها هم گفتن دیگه . با یه پروفایل دیگه آفلاین بازی کنید به لایو هم وصل نشید با هر پروفایلی که بازی کردید . اگر هارد رو هم در بیارین و روی فلش سیو کنید بهتره کلا و بعد که تموم شد فلش رو در بیارید
البته شاید این راه هم ریسک داشته باشه اما بهترین راه هست برای کسانی که نمیتونن صبر کنن

در مورد گرافک هم کلا مقایسه ی بازی های کنسولی رو با PC بیخیال شید :d

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
خواسته بندازه بهت! صحت نداره.

بندازه چیه. دیسک 2 نصب میشه. اما محتویاتش ربطی به کمپین نداره و برای قسمت Infinity ـه فقط . که شامل مولتی و فورج و تئاتر و اینا میشه که بعد از اون با خیال راحت با دیسک 1 میشه همه قسمتا رو بازی کرد
من گیج شدم ینی بعد اینکه بازی ریلیز بشه باز هم امکان بن شدن وجود داره ؟
yahoo_22.gif
وقتی شما قبل از عرضه رسمی بازی هیلو داری بازی میکنی مایکرو خوشش نمیاد، این حرکت یعنی داری داد میزندی من کپی بازم. نه بعد از عرضه بازی بن نمیشی.

آخرین ویرایش:

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
راه که هست و بچه ها هم گفتن دیگه . با یه پروفایل دیگه آفلاین بازی کنید به لایو هم وصل نشید با هر پروفایلی که بازی کردید . اگر هارد رو هم در بیارین و روی فلش سیو کنید بهتره کلا و بعد که تموم شد فلش رو در بیارید
البته شاید این راه هم ریسک داشته باشه اما بهترین راه هست برای کسانی که نمیتونن صبر کنن

در مورد گرافک هم کلا مقایسه ی بازی های کنسولی رو با PC بیخیال شید :d
من گیج شدم ینی بعد اینکه بازی ریلیز بشه باز هم امکان بن شدن وجود داره ؟ :|

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
خُب با بررسی دقیق (:D) روی اسلحه های جدید، به نظر من بهترین اسلحه جدید بازی Light Rifleـه. ایشون رو عرض میکنم:
y5bhobmyml9trn8smrn.png
من که خیلی ازش خوشم اومد، در حالت معمولی سه تیر میزنه ولی وقتی زوم میکنی تک تیر میشه. قدرت و سرعت و دقتش هم بالانس و مناسبه.

بعد از اونم Rail Gun خیلی خوبه، فقط استفاده ازش یه مقدار دقت میخواد. و سوم هم Incineration Canon که واقعا هیولاست:D به مراتب از راکت لانچر بهتره، دقت و قدرتش در بالاترین سطح قرار داره. به راحتی قوی ترین اسلحه سری هیلو به حساب میاد.

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
من کرایسیس 2رو با dx11ساعاتی بازی کردم!!
الان که دارم هیلو4 رو بازی میکنم میبینم هیلو یه سرو گردن بالاتره!اینجا بحث گرافیک مطرح(درمقایسه با کرایسیس 2)

من تنها رقیب این بازی رو از جنبه نو آوری و پیشرفت فقط last of usمیبینم!!!(نو آوری و پیشرفت)

همیشه قبل از عرضه رسمی بازی ها و امتیاز هاشون میرم بازی رو خریداری میکنم ولی اینبار نتونستم جلویه خودمو بگیرم خوشحالم از اینکه مایکروسافت مثل همیشه طلسم رو شکست و مشت محکمی به انتقاد ها زد!!!

مشکل همینجاس با DX 11 فقط ساعاتی بازی کردی و تا اخرش نرفتی و تسلیشن و POM و PLR بازی محروم بودی که میگی یه سر و گردن !!!!!!!!
هیلو 4 عالیه و در مقایسه با C 2 فوق العاده نیست .

در مورد TLOU هم بگم که بکلی دچار اشتباه شدی چون موتور پایه بازی از اساس با هم فرق میکنن از فیزیک بازی بگیر تا shadow effect هر دو . بغیر از اینا سبک دو بازی کلا متفاوته و باید تنها رقیبش رو کرایسیس دونست و بس
از MS هم تعریف نکنید لطفا چون زیادی ازش کشیدیم بذار یکم بگذره کم کم اعضای 343 هم مثل بانجی سفره دلشونو واسمون باز میکنن .

من گیج شدم ینی بعد اینکه بازی ریلیز بشه باز هم امکان بن شدن وجود داره ؟

نه !
ولی تا عرضه بازی نباید به لایو وصل شی چون تو پروفایلت مشخص میکنه که داری پایرسی بازی میکنی

روی اسلحه های جدید، به نظر من بهترین اسلحه جدید بازی Light Rifleـه.

دقیقا
بهترین راه واسه کشتن این watcher ها و knight های بد مصب فقط اینه

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بالاخره یه نفر یه حرف منطقی زد !
شما کرایسیس رو واقعا رو فول بازی کنید بعدش که هیلو 4 زو بازی کنه فکش دراپ میشه !
نسخه pc عناوینی مثل کرایسیس دو ذر حد بهینه سازی نسبت به کنسولی هست
ولی هیلو 4 تکنیک های روز و کلا بیس گرافیکی خیلی جدیدتر و حرفه ای تری داره ...
همین نورپردازی و سایه زنی کلا دینامیک ...
سایه شخصیت رو چه بازی دیگه ای دینامیک میوفته رو اسلحه ...

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
خواهشا این بحث مقایسه ی گرافیکی رو با بازیهای pc تموم کنید . تاپیک رو خراب کردید
حداقل مقایسه هم میکنید یه چیزی بگید که بگنجه :d

راستی بچه ها ساندترک های بازی کی میاد بیرون ؟؟ هروقت اومد خبر کنید دانلودش کنیم >:d<

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
منم بازی رو گرفتم و فقط می‌تونم بگم Mother Of God:D
بازی خارق العاده، فوق العاده، اصلا هر چی بخوام بم نمی‌تونم توصیفش کنم!
فیزیک فوق العاده!
گیم پلی بمب!
گرافیک خارق العاده!
صداگذاری بی نظیر!
داستان فوق العاده!
هر سایت و مجله ای بهش زیر 9.5 بده خره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر