Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
بابا جان بچه هاتون انقدر هایپ نکنید ، اینطوری که شما تعریف میکنین متای بازی اگه زیر 95 بشه کل ملت غیر مایکروسافت فن BC میریزن تو تاپیک امتیازاتش انتحاری میزنن جان بچم ... ! :|:d

GS هم فکر نکنم 10 بده :d دلایلی که میاره :
1. هوش مصنوعی دانه ای یاران خودی موقع رانندگی [ اینو از Reach هم گرفت ! ]
2. تعداد 10 تا مپ واسه استارت بازی شاید یکم کم باشه .
3. نــُــ فایرفایت .

حالا اگه 10 داد که چه بهتر ... ! :d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
همینطوری هایپ کنید، ادامه بدید، هر چقدر شماها بیشتر هایپ کنید ما هم بیشتر هایپ میشیم برای 1 نوامبر، در خدمتتون هستیم خلاصه.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
در شاهکار مطلق بودن بازی که به هیچ عنوان شکی نیست
ولی من بعید میدونم گیم اسپات 10 بده .

به احتمال 90% امتیاز 9.5 میده + هر 3 مدال گرافیکی موجود .

به احتمال 10% امتیاز 9.0 میده + هر 3 مدال گرافیکی موجود .

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
زبانم قاصره از وصف این شاهکار دیجیتالی ...
این بازی به سان کلاس درسی میمونه برای مدعیان پوچی مثل کارمک ، Valve ،اینسامنیک،اینفینیتی وارد و دیگر رهروان پر ادعا که هنوز نون گذشته خودشونو میخورن و حاضر به تغییر نیستن...
باشد تا از این بازی ها بیشتر بیاد.
وای تحت تاثیر قرار گرفتم با این ادبیات زیبا
d.gif

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این بازی به سان کلاس درسی میمونه برای مدعیان پوچی مثل کارمک ، Valve ،اینسامنیک،اینفینیتی وارد و دیگر رهروان پر ادعا که هنوز نون گذشته خودشونو میخورن و حاضر به تغییر نیستن...

ما تعریف شما را نخواستیم LOOOL

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آقا گرافیک بازی واقعا بالاست:d
البته در حد نسل بعد یا crysis2 dx11 اغراقه ولی بین کنسولی ها واقعا بالاترینه.نور پردازی عالیه و کیفیت بافت ها برای یه بازی کنسولی هم بسیار عالی هست.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali

این رو بزنید سردر تاپیک امتیازهای بازی ، خاص سونی فن هایی که تمام امیدشون به پریدن به گرافیک بازی و دوختن زمین زمان به آخرینِ ما و فلان و بهمان بود که متـــسّفانه اونم از دست رفت ...

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
منظور از گذشته سال قبل ديگه نه؟؟؟؟؟چون ولو سال گذشته با portal 2 از خيلي سايتا goty شد......

Samad_sr

کاربر سایت
Dec 17, 2010
50
واقعا این بازی روی جان کارمک سیاه کرده محیطهای بازی فوق العاده وسیع و در عین حال تکسچرهای نقاط دوردست یالا مسئله ای که توی بازیه rage من رو روانی میکرد!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بهترین قسمت گرافیک، طراحی بناهای داخلی فوررانرهاست که عین آرت وورک درآوردن. واقعا سخته ها:D چون یه سری محیط های کاملا تخیلیه و از بیس و ابتدا باید خودشون با خلاقیت خودشون طراحی کنن، یه محیط واقعی نیست که عکس بگذارن جلوشون و از رو اون کپی بزنن. یادمه تو یکی از ویدیوها گفته بودن چند تا معمار و متخصص هنرهای تجسمی استخدام کردن تا بناهای داخلی فوررانرها رو با شکوه تر طراحی کنن! واقعا هم آثارش مشخصه، بیشتر از بقیه قسمت ها به طراحی داخلی ساختمون های فوررانرها دقت کنید تا هنر به کار رفته توشون رو ببینید. البته خیلی هاش هم کار Kenneth Scott خودمونه;;) :D

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
میدونم اکثریت دوستان گل بدلیل بعضی مشکلات نمیتونن با صدای بلند این بازی رو انجام بدن(کلا)
من همین الان هدست رو زدم به ال سی دیم و دارم بازی میکنم بشما پیشنهاد میکنم از هدست استفاده کنید و ببینید که چگونه صداها بصورت مجزا بگوش میرسه!!!عالیه!!:-o

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
میدونم اکثریت دوستان گل بدلیل بعضی مشکلات نمیتونن با صدای بلند این بازی رو انجام بدن(کلا)
من همین الان هدست رو زدم به ال سی دیم و دارم بازی میکنم بشما پیشنهاد میکنم از هدست استفاده کنید و ببینید که چگونه صداها بصورت مجزا بگوش میرسه!!!عالیه!!:-o
واقعا نکته ریزی رو گفتی الان امدم همین بگم من تو یه مرحله بودم بالا یه تپه سنگ صدایه ریزه خوردسنگ امد اول فکر کردم خیالاتی شدم اما بیشتر گوش دادم دیدم نه هر بار که میرم دمه پرتگاه این صدارو میشنوم فوقالعادس من همه بازی با هدست با کیفیت بالا از نظر صدا گزاری بازی میکنم صدا گذاری ما فوق تصور توصیه میکنم اگر با صدایه بلندم بازی میکنید برایه امتحانم شده یه بار از هدست استفاده کنید پشیمون نمیشید

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
واقعا نکته ریزی رو گفتی الان امدم همین بگم من تو یه مرحله بودم بالا یه تپه سنگ صدایه ریزه خوردسنگ امد اول فکر کردم خیالاتی شدم اما بیشتر گوش دادم دیدم نه هر بار که میرم دمه پرتگاه این صدارو میشنوم فوقالعادس من همه بازی با هدست با کیفیت بالا از نظر صدا گزاری بازی میکنم صدا گذاری ما فوق تصور توصیه میکنم اگر با صدایه بلندم بازی میکنید برایه امتحانم شده یه بار از هدست استفاده کنید پشیمون نمیشید

شایدبگیم کرایسیس تونست صدای محیط رو خیلی زیبا جلوه بده ولی هیلو در این نسخه واقعا صدای شفاف ارائه داده
امیدوارم منظورمو دوستان بگیرن باور کنید تبلیغو بزرگنمایی این شاهکار نیست ..صدا گذاریشو خیلی دوست دارم!!!خیلییییییییییی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر