Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان تو رو خدا یکی درست وحسابی به این چند تا سوال من جواب بده
1.کمپین اصلی بازی میشه co-op Split-screen رفت مثل قبلی ها یا نه؟
2.من می خوام دو دیسکش بگیرم می خواستم ببینم مالتی پلیرش lan داره مثل call of duty اخه کنسول من جی تگ اگه lan داشته باشه میشه انلاین بازی کرد
3.بخش اسپارتان اپس راحت میشه بازی کرد؟ یا برای بازی کردنش باید به لایو وصل شی؟ این قسمتش برام خیلی مهمه چون ما جی تگ دارا که نمی تونیم لایو وصل شیم.
دوستان اگه جوابش می دونین سریعتر بگین که من الکی دیسک دو نخرم.
ممنون.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
وای وای وای!
خیلی وقت بود یه بازی اینجوری منو تحت تاثیر قرار نداده بود. آخرین باری که از بازی کردن یه FPS اینقدر لذت بردم، سال 2007 با Crysis بود.

تا اینجا و مرحله سوم که همه چی بی نقصه. امیدوارم مشکلات یکی یکی خودشون رو نشون بدن وگرنه داستان خواهیم داشت!:D

دیگه تو کوتاه بیای یعنی همه چی حله :d

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
نمیدونم 343 چجوری این کارو کرده که Cry engine , unreal اونو تو دمو های نسل بعد نشون میدن !!!!!!!
GI فوق العاده بازی که هنوز تو کفشم چجوری دو تا GTX 690 بزور میتونن مثل ادم اجراش کنن ولی این پیرمرد 7 ساله داره مثل اب خوردن اجرا میکنه Just Wicked
یا بعضی از سایه ها احساس میکنم بر اساس Radiosity هستش
مورد بعدی صدا گذاری بازیه مثال میزنم وقتی که با اسالت رایفل شلیک میکنی توی یه میحط بسته اکوی ول شدن تیر به حدی حرفیه کار شده که با ریل تایم مو نمیزنه ( البته من تو واقعیت صدای این اسلحه رو نشنیدم :d )
داستان هم چه عرض کنم اصلا از هیجان نمیدونم چی بگم ... فوق العاده
هر کی از 9.5 بهش کمتر بده خداییش داره بهانه الکی میگیره خدا کنه Polygon لعنتی بازی نقد نکنه چون ارادت خاصی نسبت MS داره و احتمال داره کل متاش پائین بیاد

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
نمیدونم 343 چجوری این کارو کرده که Cry engine , unreal اونو تو دمو های نسل بعد نشون میدن !!!!!!!
GI فوق العاده بازی که هنوز تو کفشم چجوری دو تا GTX 690 بزور میتونن مثل ادم اجراش کنن ولی این پیرمرد 7 ساله داره مثل اب خوردن اجرا میکنه Just Wicked
یا بعضی از سایه ها احساس میکنم بر اساس Radiosity هستش
مورد بعدی صدا گذاری بازیه مثال میزنم وقتی که با اسالت رایفل شلیک میکنی توی یه میحط بسته اکوی ول شدن تیر به حدی حرفیه کار شده که با ریل تایم مو نمیزنه ( البته من تو واقعیت صدای این اسلحه رو نشنیدم :d )
داستان هم چه عرض کنم اصلا از هیجان نمیدونم چی بگم ... فوق العاده
هر کی از 9.5 بهش کمتر بده خداییش داره بهانه الکی میگیره خدا کنه Polygon لعنتی بازی نقد نکنه چون ارادت خاصی نسبت MS داره و احتمال داره کل متاش پائین بیاد

هایپ کننده ترین کامنت این تاپیک تا این لحظه
درود خداوند بر شما دوست عزیز :d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
انقدر بچه ها جو دادن که منم همین امشب مجبور شدم برم از زیر سنگ هم که شده بازی رو پیدا کنم که خدا رو شکر در این امر موفق هم بودم :-)
ولی خداییش اصلا کاری به گیم پلی و صداگذاری و ... ندارم. گرافیکش خیلی هیولاست :D خداوکیلی فکر نمیکردم 343 بتونه انقدر خوب عمل کنه. باید این گروه رو ستایش کرد.

معلومه جوی که دادید الکی نبوده ها :))
ولی خارج از شوخی خیلی دوست دارم ببینم سایت ها و مجلات چه نمراتی به بازی میدن.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
دوستان اونی که گفتم ضدحال مشکل خاصی نیستا:D یه چیزی مربوط به آخرای بازیه که شاید برای خیلی ها مهم نباشه، کلا مورد خیلی بزرگی نیست. حالا تموم کردید بهتون میگم:D
-------------------------

مرحله پنجم از لحاظ گرافیکی در دنیای دیگه ای به سر میبره:D یعنی از بقیه مراحل هم یه لول بالاتره. کلا رسیدید مرحله پنجم فکتون رو بگیرید:D

--------------------

لجندری بازی آسونتر از چیزی بود که فکر میکردم8-| سه مرحله اول رو تقریبا بدون مشکل رفتم. کلا نمیدونم چجوریه، Normalـش از هیلوهای قبلی سخت تره، بعد لجندری ـش از لجندری اونا آسونتره:D البته مراحل آخرش احتمالا اذیت بکنه، ولی تا اینجا مشکل خاصی نبود.

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان تو رو خدا یکی درست وحسابی به این چند تا سوال من جواب بده
1.کمپین اصلی بازی میشه co-op Split-screen رفت مثل قبلی ها یا نه؟
2.من می خوام دو دیسکش بگیرم می خواستم ببینم مالتی پلیرش lan داره مثل call of duty اخه کنسول من جی تگ اگه lan داشته باشه میشه انلاین بازی کرد
3.بخش اسپارتان اپس راحت میشه بازی کرد؟ یا برای بازی کردنش باید به لایو وصل شی؟ این قسمتش برام خیلی مهمه چون ما جی تگ دارا که نمی تونیم لایو وصل شیم.
دوستان اگه جوابش می دونین سریعتر بگین که من الکی دیسک دو نخرم.
ممنون.
دوستان هیچ کسی جوابی برای سوال های من نداره؟:(:(
بابا دیگه این قدر جو ندید اعصابم خورده هنوز بازی دستم نرسیده:((:((:((

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
صدای مستر واقعا به زیبایی کار شده...
الان به جایی رسیدم که واقعا به این فکر فرو رفتم که اگر این یک گرافیک فوق العادست پس نسل بعد چیه؟!
موافقم!!!این غول مایکروسافت xbox360 ه که الان تونست به همه ثابت کنه که این است ...........................!!!

چیزی که واقعا نسبت به نسخه قبلی تغییر چشم گیری کرده صدای محیط و دیگر شخصیت های بازیه!!!اگر توجه کنید به وضوح صدا شنیده میشه!!همگام با صدای موزیک و شلیک گلوله بطوری که اصلا گوش خراش نیست مثل بازی هایی در این سبک

هیچ جا تا به این اندازه از یه بازی صحبت نکردم و برام جذاب نبوده!!
منتظر این باشید که این بازی برای دومین بار استاندارد های جدیدی رو در اختیار صنعت بازی سازی قرار بده!!!!درود صد درود...

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
آقایونی که پست پاک میکنید وجودشو داشته باشید که بیاید جواب کاربر رو بدید نه اینکه پست رو پاک کنید .الان بچه 4 ساله این اخلاق ها رو نداره
حالا 4 تا تا منو ادمینی دستتونه دلیل نمیشه هر کاری میخواید بکنید
واقعا واسه ادمین ها متاسفم. 2 زار واسه کاربر ارزش قائل نیستید
اینم بیاد پاک کنید دیگه نظر نمیدم تو این قسمت :)

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
من که به خاطر این بازیX360خریدم اون قدر بچه ها ازش تعریف کردن دهنم کف کرده فکر کنم شب خوابم نبره:d فردا میرم میخرمش و مثل همیشه میام یه چیزی اینجا میپرونم:d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl

مومن به این میگن عظمت کنسولی ! :>

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
نمی دونم چی بگم واقعا قلم از نوشتن و زبان از گفتن عاجز شده !تا دیروز فکر می کردیم بالاترین شوتری که دیده بودیم کرایسیس2 دایرکس 11 با 1080 رو pcخودم بود !ولی الان باید به شرف 343درود فرستاد :d
الان به جرات می تونم بگم که 343همه دیوارها و ستون های و احتمالات و برنامه ها تمام سازنده ها و بازی ها به هم زد !:d
343کاری کرد در کارستون و نسل را با کنسول 7 سال پیش به جلو هول داد چیزی که شاید سال های سال دیگه تکرار نشود برای همین ار همین لحظه به بعد سازندهای دیگر شرکت ها ی بازیسازی مجبور هستند برای اینکه به این شاهکار نزدیک بشوند شروع کنن به نو اوری برای بازی هاشون

محیط های بازی چه داخل چه خارج در حد فیلم هستند به طوری که در بیشتر مواقع ی حسی بهت دست میده و یک گوشه کنار از بازی وای می سی و با خودت فقط فکر می کنی این که داری می بینی چی هست !تنها کار ی هم که می تونی بکنی این هست که فقط فقط شروع به نگاه کردن مراحل و افکت های به کار رفته در بازی می کنی
تنها کاری هم از دست من برامد این بود که جلوی این کنسول و سازندها سرخم کنم و سجده کنم !

در اخر هم شک نکنید بازی گوتی میشه و نمره gamespotهم شک نکنید 10 هست !

اگه گیم اسپات 10 نده به این شاهکار بخدا طرف خودم تحریمش میکنم!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر