Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
من درک نمیکنم چرا تاپیک اید قفل بشه یا هیچی از بازی نگیم..

الحمدالله همه کنسولهاشون کپی هست و به بازی هم دسترسی دارن دیگه چرا تا زمان عرضه بازی صبر کنیم..؟

تنها بدیه لیک شدن بازی اینه که تا روز عرضه دهنمون صاف هستش . از اشخاصی که بازی رو دارن باید کاملا دوری کنیم ترجیحا بندازیمشون توی بلک لیست و اگر خارج ازین انجمن بودن و زنگ هم زدن جواب ندیم و کلا با خیلی ها قطع رابطه کنیم تا 6 نوامبر وعده ی ما پای صندوق های رای :d

مگه کنسولت اورجینال هست..؟
خوب تو هم بازی رو بخر و اینقدر به خودت سخت نگیر..

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
به نظرم نياز به قفل كردن تاپيك نيست چون فقط كسایی كه جيتگ دارن الان بازی می كنن...شايدم كسایی كه لايو نمی رن و هر دو دسته هم تو اين تاپيك ها زياد نميان.
فوقش پست پاك كنيد ديگه:D

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
ما مثل تو دوس نداریم بن شیم برادر امین :d واسه اینکه بن نشیم پس بازی رو زودتر نمیخریم. زودترم نخریم از بازی و داستان بی خبریم. پس اگر یهو کسی چیزی از داستان بازی بگه کلا هم خودش رو نابود میکنه هم ماهارو . قفل شه خیلی خیالمون راحت تره :d گروهشم که هست هرکسی خواست میره اونجا میگه و کسیم نخواست نمیره توش/ ولی تو تاپیک نمیشه نیومد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
ما مثل تو دوس نداریم بن شیم برادر امین :d واسه اینکه بن نشیم پس بازی رو زودتر نمیخریم. زودترم نخریم از بازی و داستان بی خبریم. پس اگر یهو کسی چیزی از داستان بازی بگه کلا هم خودش رو نابود میکنه هم ماهارو . قفل شه خیلی خیالمون راحت تره :d گروهشم که هست هرکسی خواست میره اونجا میگه و کسیم نخواست نمیره توش/ ولی تو تاپیک نمیشه نیومد.

اولا که دوستان آنلاین باز خیلی کم هستن..:d
دوما شما هم مثل باقی دوستان یک پروفایل آفلاین بسازین و بازی رو انجام بدین..

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
به شخصه خیلی خوشحال شدم ! :d ... عاقا الان بازی بکنیم ولی تا موقع عرضه لایو نریم که مشکلی پیش نمیاد ؟ ضمن اینکه گــُــلد من همین امروز فرداس که تموم بشه ، پس به حالم فرقی نداره ;)):d .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
عاقا الان بازی بکنیم ولی تا موقع عرضه لایو نریم که مشکلی پیش نمیاد ؟ ضمن اینکه گــُــلد من همین امروز فرداس که تموم بشه ، پس به حالم فرقی نداره ;)):d .
این سوال منم هست ، اگه لایو نریم بازم نیازه با یه پروفایل دیگه بازی کنیم؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
در راستای لیک شدن بازی منتقدان محترم نیز نمرات درخشان خود را درج نمایند :D البته ربطی نداره کلا ولی دیگه اومده نمرش هم بدن چه کاریه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر