Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خدایا استیل و جو گیری grunt ـه کشت ما رو از خنده :lol:

======================
اینم دیگه با نهایت کیفیت ممکن:

Halo 4: return of the Forerunners - Gamersyde

380 مگ
الآن Photoshop ندارم از این ویدیو ـه Gamersyde عکس با کیفیت خوب بگیرم

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این ویدئو بازگشت فورانر-قسمت 2 هست یکی قسمت اول رو ام بده :D. بعد اولین ViDoc رو نمیتونم پیدا کنم. اونی که دوتا مپ رو معرفی میکنن اخرش.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این ویدئو بازگشت فورانر-قسمت 2 هست یکی قسمت اول رو ام بده :D. بعد اولین ViDoc رو نمیتونم پیدا کنم. اونی که دوتا مپ رو معرفی میکنن اخرش.

قسمت اولش اینه دیگه :d اینجا خودمون رو خفه کرده بودیم واسش :d

Halo 4 : a hero awakens - Gamersyde

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
ما که هنوز موفق به دیدن ویدئو نشدیم ، ولی عکس ها و gif ها خیلی خفنه جدآ !! :D مخصوصآ اون که توی بیابون هست.

راستی اون عکسی که گذاشته بودم ، برای یکی از مدل های اولیه Knight ها بوده. اینا هم بقیه مدل های اولیه هستن که طراحی شدن و بعد به این مدل نهایی رسیدن. حدود 20 تا مدل فقط برای Knight ها کار کرده بودن ! :D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
فقط تو این دوتا عکس به تکسچر ها دقت کنید !
تو بعضی مراحل تکسچر هایی که بکار بردن بشدت غیر تکراری و متفاوت از هم بنظر میاد یجورایی مثل تکسچر های rage شده :d

بعد اینم واسه دوستانی که شک داشتن نماهایی که دوربین کارکتر هارو سوم شخص نشون میده ingame هست یا نه :

بالایی گیم پلی ـه ،خداییش تفاوتی احساس مکنید؟:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
particle effects

45533651750194987984.gif

God rays shining

25686121708587961123.gif

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
Holly mother of god ...

شات های صحراش نورپردازی دیوانه کنندس ؛ و اون یکی شات هم رفلکس نورهای آبی رنگ Helmet ـه چیف و طیف رنگی که بازیباز از پشت کلاه خود میبینه . لامصب چه کرده این 343 ؛ میکروسافت خوشگل واسه یه دهه دیگه دهن همه FPS ها مثل دهه گذشته میبنده !

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
یه چنین طراحی اسلحه ای رو تا الان تو هیچکدوم از بازیای اول شخصی که بازی کردم ندیدم واقعا وحشتناکه

طراحیه فوق العاده به کنار، اما کلا یادم نمیاد تو بازیی اسلحه ها خودشون انقدر انیمیشن داشته باشن !

===========
نکته دیگه که طرف مقابل از هرجا آسیب ببینه از همون نقطه دقیقا Particle Effect ـه محو شدنش شروع میشه :d و این یعنی حتی همین موضوع هم اسکریپت شده نیست ! وای به حال بقیه موارد

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,546
نام
محمد
عزیزان اینقدر هایپ می کنید به فکر فردا روزی هم باشید که احتمالا چهار تا سایت درپیت نمره پایین به بازی دادن :D یه کم از جملات متعادل تری استفاده کنید جون من :D در خفن بودن بازی کوچکترین شکی نیست ولی خودتون میدونید منظورم چیه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر