Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

DARKSIREN

کاربر سایت
Jul 3, 2012
24
دوستان من تنها نسخه ای که از این بازی انجام داد نسخه ی REACH بود و متوجه شدم عجب نسخه ی انحصاری جالبی رو از دست داده بودم.

از دوستان کسی لینکی از همین انجمن نداره که کلا داستان نسخه های قبل رو بگه و بتونم درست نسخه ی 4 رو بازی کنم ؟ البته در آینده....

ممنون.

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
آقا فایر فایت رو از بازی حذف کردن ؟ :-/

بله. این Mod در نسخه 4 وجود نداره. از همون اول هم اعلام کردن که این مد وجود نداره.

دوستان من تنها نسخه ای که از این بازی انجام داد نسخه ی REACH بود و متوجه شدم عجب نسخه ی انحصاری جالبی رو از دست داده بودم.

از دوستان کسی لینکی از همین انجمن نداره که کلا داستان نسخه های قبل رو بگه و بتونم درست نسخه ی 4 رو بازی کنم ؟ البته در آینده....

ممنون.

به امضای من توجه کنید داستان و ماجراهای قبلی کاملا در اختیار شماست.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این دوتا عکس دقت کنید به shadows beam
http://www.4myup.com/images/86546908754682699290.png
http://www.4myup.com/images/04597259020047432780.png
یه shadows beam کاملا ریل تایم در محیط به اون بزرگی یه چیزی ورای تصوره تو بخش مولتی پلیر هم با حرکت کارکتر این shadows beam در هر گوشه ای از محیط دیده میشه . مثل بقیه بازی ها نیست که در بعضی از محیط های کاملا پیشبینی شده و تو یک نورپردازی ثابت انجام بشه .
اینجا ما با یه نورپردازیه کاملا داینامیک با shadows beam طرف هستیم که نظیرش فقط تو بازیه AW وجود داره و تمام !
نورپردازیه تکینکی یعنی همراه با سایه های داینامیک موثر با نور چیزی که 99 درصد بازیهای این نسل حداقل روی کنسولها نیست که تو کل محیط و همه شرایط به صورت ریل تایم وجود داشته باشه .
از نظر خودم هیلو 4 میتونه کنار AW بهترین نورپردازیه نسل باشه .تو این زمینه چیزی که از هیلو 4 میبینم همینه حتی تو خیلی زمینه ها هیلو 4 خیلی ظریف کاری داره مخصوصا نورپردازیه روی کارکتر ها فوق العادست .

آخرین ویرایش:

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
یه فن آرت از مستر چیف دیدم گفتم اینجا هم بذارم
bBcjkh.jpg
Photo Album - Imgur

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
مفت ـه مفت 300 دلار :d

75874190713741766824.jpg
56565780270485417451.jpg

Product Includes:

7.1 Surround Headset
Wireless Headset with Stand
Base Station with Charger
Removable, Flexible Microphone
RCA Adapter Cable
Optical Cable
Digital Audio Adapter
AC Adapter
2 Rechargeable Battery Packs
Forward Unto Dawn Xbox Avatar DLC

Product Specifications:

Wireless Frequency: 5.8GHz
Wireless Range: 33ft
Ear Coupling: Circumaural (Over-the-Ear)
Xbox 360 Audio Input Type: Optical and RCA
Frequency Response: 25Hz - 20kHz
Speaker Diameter: 50mm
Magnet Type: Neodymium
Batteries: 2 Rechargeable Battery Packs

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
تو هیلو3 که Truth مرد الان تو هیلو4 کی کاونانت هارو رهبری میکنه؟:-/:D

گفته شد که الان کاوننت ها پراکنده هستن و یک سری شورشی هستن و یک سری ها آزدی خواه و یک سری ها هم ادامه دهنده راه رهبران قبلی!
در کل فرنکی گفته که اینقدر بین این موجودات تفرقه افتاده که آخرین تهدید شما در بازی هستن!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
گفته شد که الان کاوننت ها پراکنده هستن و یک سری شورشی هستن و یک سری ها آزدی خواه و یک سری ها هم ادامه دهنده راه رهبران قبلی!
در کل فرنکی گفته که اینقدر بین این موجودات تفرقه افتاده که آخرین تهدید شما در بازی هستن!

دقیقترش اینه که کلا الآن چیزی به اسم Covenant وجود نداره. تو کتاب Glasslands نوشته که بعد از صلح همه برگشتن خونه و سیاره هاشون. یه سری (به نسبت اون همه اتحاد Covenant زیاد نیستن) خواستن جنگ رو ادامه بدن، یه سری هم یه جاهایی گیر کردن و نمیدونن جنگ تموم شده.
الیت ها مهمترینشون تو سه گانه جدید هستن باز، قبلا هم یه بار گفتم فکر کنم، رقابت داخلی بینشون به وجود اومده. UNSC بینشون تفرقه میندازه اینا هم میفهمن و یه سریشون میگن باید جنگ راه بندازن، یه سری دیگه هم موافق ادامه صلحن. (از لحاظ تکنولوژی الیت ها جلوترن)

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
دیدم تاپیک خوابیده همینجوری یادآوری کنم که یه سری از اسپارتان 2 ها باقی موندن و 100% تو سه گانه جدید باید باشن (اینجا قبلا نوشته بودم) :d چون خبر زنده موندن و ایناشون تو کتاب glasslands که وقایع بعده جنگ هست گفته شده. دو نفر توشون هستن که ابعادشون جالبه :d :

Chief
قد: 2.08
وزن: 130

Douglas
قد: 2.23
وزن: 137

15cm کم نیست :d
اینم شیر زنیه که از چیف بزرگتره :d :

Alice
قد: 2.11
وزن: 128

پ.ن: الکی تر از این نمیشه یه تاپیک رو up کرد :d و البته به روح اعتقاد ندارم :d