Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
خیلی سخت به نظر نمیرسه
خیلی:| بیشترین اچیومنت فقط 90 تاس!:|
عجب آهنگایی بود !!! کلآ 4 تا آهنگ اون صفحه یه جوری انتخاب شدن که هرکدوم یه حس متفاوت دارن.
اولی به اندازه سه تای بعدی به دلم ننشست. البته یه جاهایی مثل لحظات اولیه ـش خیلی خوب بود ، نیمه دومش هم یه تیکه هاییش رو دوست داشتم ولی کلآ زیاد باهاش حال نکردم به اندازه بقیه.
اوایل آهنگ دوم یه حالتی داشت که من رو یاد Doom انداخت و بدجوری باهاش حال کردم ! :biggrin1: محشر بود !!! در ادامه هم خیلی خوب تموم شد.
سومی واقعآ فوق العادست و به هیچ وجه از دستش ندین ، خیلی حماسی و جو دهنده ساخته شده. بهترین آهنگ بین این 4 تا به نظر من ! :biggrin1: یعنی عاشق این جور آهنگا هستم که توش گروه کُر داره و صدا میدن و ... ! نیمه دوم آهنگ هم یه جورایی داره داد میزنه که چیف توی این نسخه به فنا میره ! :biggrin1:
چهارمی هم فکر کنم قبلآ شنیدیم ، اوایلش برای من یه حالت امیدبخشی داره و بعدش حال و هواش تغییر میکنه و در کل به شدت زیباست !
بهتر نبود به جای اینکه هی بگی اولی ، دومی ، سومی ، چهارمی .... اسمشونو بگی؟:D:-/
مثل آدم اسم اهنگ هارو بگو تا ادم گیج نشه اگه پیج رو باز نکرده باشه:D:|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
نسبت به هیلو های قبلی به نظر راحت تر میاد اچیومنت هاش . Campaign و Spartan Ops هم خیلی خوب اچیو میدن :d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
سیستم اچیومنت مثل Reach کردن که :D ولی عکساش قشنگه :D ولی باز حروف یونانی کنار گذاشتن :|
حالا درسته 8 مرحله داره ولی دال بر کم بودن بخش اصلی نیست :D
اینم که ترمینال داره :D قبلا گفته بودن دیگه ؟ :-/ :D
ولی درکل خوب میده اچیو به نظرم :D

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
آهنگ سومی و چهارمی (Revival و To Galaxy) رو آپلود کردم. جفتشون فوق العاده ان، مخصوصا Revival که تو هر صحنه ای پخش بشه، اون صحنه رو از لحاظ احساسی و حماسی زیر و رو میکنه. حتما دانلود کنید.
To Galaxy and Revival.zip

من که همشون رو بالا آپ کردم! :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نوشته شده توسط Dinosaur;2184899 [URL="http://darkymarky2.persiangig.com/10/image.axd.jpg":
image.axd%20-%20Copy.jpg
[/URL]
فرانکی خوب به شکمش میرسه ! :D
فرانکی اینجا (سراشپز) فرانکی اونجا (سافتور انجینییر) فرانکی همه جا (آی‌پی منیجر).

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
سردبیر و همه کاره eurogamer، آقای Tom Bramwell فرمودند :d :

The Master Chief is more than a video game star - he's a pop culture icon. We can't wait to see what 343 Industries has in store for us.

اینا هم کم کم مثل IGN دارن جهت نظرشون رو از حالا نشون میدن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر