Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
صای یارو که میگه Double Kill , First Strike و ازین چیزا عوض شده ؟ :-/
آره ! به نظر من تو Reach خیلی بهتر بود ... طرف وقتی میگفت Lost The Lead اصلا حس میکردم تمام ذرات بدنم داره مور مور میشه ! صداش نعشه بود اصن ، آدمو هم نعشه میکرد ! :d الان خیلی سریع میگه ، حس و حال سابق رو نداره :| .

P.S. البته آدمش همونه ، فقط تــُــن صداش تغییر کرده ... :d

P.P.S بـــــله ... و بنده مفتخرم که صفحه ی 117 این تاپیک رو با دستان توانمند خودم آغاز کنم
162.gif
.

آخرین ویرایش:

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
آقا زور بزنین تو این عکس آلیس و اون یکی اسپارتان 2 رو هم پیدا کنید:|:D
عدد صفحه رو هم تبریک میگیم:D وقتی بابک اسپم میده زشته ما هم اسپم ندیم:Dتبریک بعد سر 343 صفحه ـی شدن تایپک:D

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
آقا زور بزنین تو این عکس آلیس و اون یکی اسپارتان 2 رو هم پیدا کنید:|:D
عدد صفحه رو هم تبریک میگیم:D وقتی بابک اسپم میده زشته ما هم اسپم ندیم:D

تو این عکسا نیستن. :d اینا مدل اسپارتان های H4
عکس اونایی که میخوای ایناس :d :

Douglas

Alice

Frederic

Jerome

Kelly

Linda ی عزیز :d

عکس بقیشون هم ندارم :d

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
جالب‌ترین نکته‌ی این روزای اخیر پوشش خبری IGN از Halo 4 هستش. با کوچیک‌ترین اطلاعاتی که توسط خود 343 تو Waypoint منتشر میشه، IGN یه مقاله‌ی بلندبالا در مورد همون موضوع + یه سری اطلاعات اختصاصی تحویل ملت میده. امیدوارم این تحویل گرفتن بی‌سابقه موقع دادن امتیاز هم ادامه داشته باشه :D

پ . ن : تا صفحه‌ی 343 راه درازی مونده، همت کنید :D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سوالی برام پیش اومده و اینه که،چرا تو گیم نت ها که میرم همه دارن COD بازی میکنن و کسی HALO (که به نظرم بهترین FPS تاریخه(به همراه هاف لایف))رو بازی نمیکنن.:thinking:من وقتی که هیلو 4 بیاد،5-6 تا دونه میخرم (البته این فقط در ایران امکان پذیره)،دوستان رو میبرم دسته جمعی هیلو بزنیم.من اهل لایو بازی کردن نیستم.ولی پدر اسپلیت اسکرین رو در اووردم.مپ forge world از هیلو ریچ ، باهاش صفا کردم.هنوزم که هنوزه مشغول ساخت و سازم.به خدا قسم گاهی وقت ها خوابش رو میبینم.
به انواع و اشکال مختلف ادیتش کردم،وقتی دو نفری توش slayer میزنیم ، سیر نمیشیم.یه مپ درست کردم به اسم WAR . خود سازنده های بازی،نمیتونستن مثل WAR درست کنن:p
امیدوارم نقشی داشته بوده باشم در نزدیک شدن به صفحه 343 :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر