Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
o5624s6doq0uzszoz8yg.png

ویرایش: تکذیب شد:biggrin1: تریلری در کار نیست:|
ایشون که این خبر رو دادن مرض داشتند مارو هوایی کردن:|:-/
دلم میخواد یه مشت بزنم تو اون قیافش:D

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
وقتی تو حالت زوم هستی ، اگر بهت تیر بزنن از حالت زوم بیرون نمیای ! :( ... بدترین تغییری که میتونستن انجام بدن ... یکی این ، یکی اون Custom Loadout :| .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
وقتی تو حالت زوم هستی ، اگر بهت تیر بزنن از حالت زوم بیرون نمیای ! :( ... بدترین تغییری که میتونستن انجام بدن ... یکی این ، یکی اون Custom Loadout :| .
تو هیلو 3 هم همینطوری بود، چیز جدیدی نیست:D
کلا بیشتر شبیه هیلو 3ـه، به اضافه AA ها و Loadout ها.

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
وقتی تو حالت زوم هستی ، اگر بهت تیر بزنن از حالت زوم بیرون نمیای ! :( ... بدترین تغییری که میتونستن انجام بدن ... یکی این ، یکی اون Custom Loadout :|
تو فرومش نظرخواهی درباره ی بازی نداره که ما اعتراض کنیم که اینو ور دارن؟:D
کلا بیشتر شبیه هیلو 3ـه، به اضافه AA ها و Loadout ها
یعنی گجت هاش هم مثل هیلو3 هست؟:-/ مثل ریچ نیست با جتش پرواز کنیم؟:D

آخرین ویرایش:

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
تو هیلو 3 هم همینطوری بود، چیز جدیدی نیست:biggrin1:
کلا بیشتر شبیه هیلو 3ـه، به اضافه AA ها و Loadout ها.
:-؟ ... Halo 3 رو یادم نمیاد درست ، اون موقع بیشتر از AR استفاده میکردم :d ... ولی خب به هر حال هرچی که هست یه تغییر منفی محسوب میشه نسبت به ریچ ، اونطوری خیلی بهتر بود ، الان این مورد خیلی آسون تر میکنه استفاده از BR و DMR ـو :| .
Custom Loadout هم اگر فقط واسه Infinity Slayer باشه خوبه ، ولی اگر تو بقیه مدها هم همینطوری باشه من خودکشی میکنم ... :|
تو فرومش نظرخواهی درباره ی بازی نداره که ما اعتراض کنیم که اینو ور دارن؟:biggrin1:
ایول بلاخره یکی پیدا شد باهام موافق باشه :d ... تو فرومش میتونی بحث کنی و بگی چی از بازی میخوای و اینا ، ولی خب من که حسش نیست واقعا :d .
ضمن اینکه فکر نکنم تو این مدت باقی مونده به جز Polish کردن بازی کار خاص دیگه ای رو انجام بدن ...
یعنی گجت هاش هم مثل هیلو3 هست؟:-/ مثل ریچ نیست با جتش پرواز کنیم؟:biggrin1:
اینا همون Armor Ability محسوب میشن که بازی مثل Reach [ع] دارتشون ، فقط آرمور لاک رو حذف کردن ... ! :d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
خوب بالاخره سری بازیهای هیلو رو به پایان رسوندم ...

Halo : CE
Halo 2
Halo 3
Halo Wars
Halo 3 : ODST
Halo : Reach

بهترینشون از نظر من : HALO : CE .
چون شماره اول بود و یه تجربه FPS خیلی جدیدی برای من بود ، اونم با یه داستان و شخصیت پردازی درجه یک که حالا حالاها از ذهن من پاک نمیشه ...

و بالاخره به خودم این اجازه رو دادم تا اولین تریلر Halo 4 رو ببینم ... ( جزو بهترین CG هایی بود که تو عمرم دیدم ...)

---------

این سری بازی هیچ موقع از یادم نمیره ... از اونهایی بود که به راحتی و بدون هیچ دو دل بودنی میتونستی بهش بگی شاهکار ...

--- دم همتون گرم که باعث آشنایی من با این بازی شدید ، چون اگه این تایپیک و بچه های فن هیلو اینجا نبودند ، من عمرا حالا حالا ها میرفتم سراغ Halo ...

در ضمن تو این مدت هم فهیدم فن های هیلو یه چیز دیگه ان و حسابشون از بقیه گیمر ها جداست ...

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
SiLeNt DeλtH
بازی هر تغییری نسبت به Reach داشته باشه، یه تغییر مثبت به حساب میاد. باهاش کنار بیا ;;) :D
تو که کلا تو عمرت یه بار هم رنگ مالتی Reach رو ندیدی چی میگی آخه ؟ :-/:d دیگه هرکی از کمپین Reach هم ناراضی بوده ، فوق العاده بودن Multi ـشو قبول داره >:d< ... این که وقتی تیر میخوری از زوم بیرون نیای خیلی خیلی بده ! Custom Loadout هم افتضاحه ! شاید مثلا یه منتقد بیاد بگه آره چیز خوبیه و اینا ... ولی به عنوان یه فن هیلو و کسی که بیش از 500 ساعت تو مالتی Reach چرخیده ;;) میگم که این مورد رسما بدترین تغییریه که میتونستن ایجاد کنن ! ... تو Reach همه با یه نوع اسلحه شروع میکنن ، یعنی همه چیز مساویه و بستگی به خودت داره که چطوری از اسلحه های تو مپ استفاده کنی و زرنگی کنی و اینا ... ولی اینجا دیگه اینطوری نیست و یکی از همون اول برتری داره نسبت به تو ، یا تو نسبت به اون که Unfair ـه :|:d ... حالا ایشالا یه 360 جدید میگیری مالتی Reach ـو میزنی میفهمی چی میگم :d ... البته شاید بعضیا خوششون بیاد از این تغییر ولی شخصا هیچ علاقه ای بهش ندارم :| .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
تو که کلا تو عمرت یه بار هم رنگ مالتی Reach رو ندیدی چی میگی آخه ؟ :-/:d دیگه هرکی از کمپین Reach هم ناراضی بوده ، فوق العاده بودن Multi ـشو قبول داره >:d< ... این که وقتی تیر میخوری از زوم بیرون نیای خیلی خیلی بده ! Custom Loadout هم افتضاحه ! شاید مثلا یه منتقد بیاد بگه آره چیز خوبیه و اینا ... ولی به عنوان یه فن هیلو و کسی که بیش از 500 ساعت تو مالتی Reach چرخیده ;;) میگم که این مورد رسما بدترین تغییریه که میتونستن ایجاد کنن ! ... تو Reach همه با یه نوع اسلحه شروع میکنن ، یعنی همه چیز مساویه و بستگی به خودت داره که چطوری از اسلحه های تو مپ استفاده کنی و زرنگی کنی و اینا ... ولی اینجا دیگه اینطوری نیست و یکی از همون اول برتری داره نسبت به تو ، یا تو نسبت به اون که Unfair ـه :|:d ... حالا ایشالا یه 360 جدید میگیری مالتی Reach ـو میزنی میفهمی چی میگم :d ... البته شاید بعضیا خوششون بیاد از این تغییر ولی شخصا هیچ علاقه ای بهش ندارم :| .
اگه قرار باشه همون مولتی Reach رو تو Halo 4 بزارن فلسفه ساخت Halo 4 چیه اصلا؟ فقط کمپین؟ :-/ بالاخره باید تغییرات مثبت داشته باشه یا نه؟ با توجه به بخش کمپین بازی و اینکه من از خیلی از Halo بازها شنیدم که از مولتی Reach ناراضی بودن، نتیجه می گیرم تو بیش از حد به Reach علاقه داری و دیگه هر چی مشکل هم داشته باشه، میگی نکات مثبت هست :D دیگه از کسی که میگه داستان Reach از سه گانه بهتره انتظاری نمیره ;;) :D البته نظرت در مورد Reach محترمه ولی به شخصه دوست ندارم یه چیزی مثل Reach ببینم (منظورم این نیست که Reach بده، اتفاقا خیلی هم خوبه، ولی حالا که سازنده عوض شده دلم میخواد بازی تو بخش گیم پلی تغییرات زیادی داشته باشه).

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
یه عمره ملت هیلو 3 رو با همین مورد بازی کردن و بسیار بیشتر هم راضی بودن. دقیقا این که موقع تیر خوردن از تو زوم در نیای یه چیز خیلی خیلی مثبته و تو Reach خیلی اذیت می کرد و کلا تمرکز رو بهم میریخت. میدونم الان میخوای بگی اینطوری حرفه ای تره، ولی اصلا هیچ ربطی نداره;;) به خاطر اینکه aim axis تو موقع زوم، خیلی فرق داره با حالت بدون زوم (مسلما تو حالت زوم نشونه آروم تر حرکت میکنه). واسه همین وقتی تو وسط زوم داری طرف رو دنبال میکنی و بهش تیر میزنی، یهو که از زوم بیاد بیرون کلا تمرکزت به هم میریزه و نمیتونی روش نشونه گیری کنی، واسه همین کسی که اولین تیر رو زده شانسش برای کشتن تو بالای 90%ـه، در صورتی که تو هیلو 3 اصلا اینطوری نبود.
تو Custom Loadout هم قرار نیست راکت لانچر و شاتگان داشته باشی! یه سری اسلحه های mainstreamـه، مثل BR و DMR و AR. ازونجایی که سلیقه ها برای انتخاب هر کدوم فرق داره و شاید یکی مثلا با BR راحت تر باشه، اون رو میگذاره تو loadoutـش. اینو هزار بار گفتن که تو custom loadout خبری از super weapon نیست...

تو چون اولین مولتی که بازی کردی ریچ بوده و هیلو 3 رو اون موقع ها بازی نکرده بودی ببینی زمان خودش چه هیولایی بود (و هنوزم هست)، مسلما متوجه نمیشی چی میگم و ریچ برات بهترین بازی تاریخه;;)
دیگه از کسی که میگه داستان Reach از سه گانه بهتره انتظاری نمیره ;;) :biggrin1:
اینو واقعا گفته؟:-/ پس کلا Epic Facepalm >:d<

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
اگه قرار باشه همون مولتی Reach رو تو Halo 4 بزارن فلسفه ساخت Halo 4 چیه اصلا؟ فقط کمپین؟ :-/ بالاخره باید تغییرات مثبت داشته باشه یا نه؟ با توجه به بخش کمپین بازی و اینکه من از خیلی از Halo بازها شنیدم که از مولتی Reach ناراضی بودن، نتیجه می گیرم تو بیش از حد به Reach علاقه داری و دیگه هر چی مشکل هم داشته باشه، میگی نکات مثبت هست :biggrin1: دیگه از کسی که میگه داستان Reach از سه گانه بهتره انتظاری نمیره ;;) :biggrin1:

باو من دارم میگم این Custom Loadout ها از نظر من یه تغییر کاملا مزخرف هست دلیلشم که گفتم ، حالا تو به جای این حرفا بگو چرا به نظرت تغییر مثبتی ـه ... ؟ :-/:d
مردک Multiplayer ریچ با وجود اینکه دو سال از عرضه ی بازی میگذره هنوزم ساعت 4 صبح به وقت آمریکا که بری بخوای بازی کنی 10 هزار نفر اینا در حال بازی کردن هستن ، وقتی شلوغ بشه هم به بالای 100 هزار میرسه ، اونوقت میگی ناراضی بودن ؟ :| تنها نکته ی منفی ـش همون آرمور لاک بود یه یکم رو اعصاب میرفت ، در بقیه موارد Perfect هست بازی ... :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد

باو من دارم میگم این Custom Loadout ها از نظر من یه تغییر کاملا مزخرف هست دلیلشم که گفتم ، حالا تو به جای این حرفا بگو چرا به نظرت تغییر مثبتی ـه ... ؟ :-/:d
مردک Multiplayer ریچ با وجود اینکه دو سال از عرضه ی بازی میگذره هنوزم ساعت 4 صبح به وقت آمریکا که بری بخوای بازی کنی 10 هزار نفر اینا در حال بازی کردن هستن ، وقتی شلوغ بشه هم به بالای 100 هزار میرسه ، اونوقت میگی ناراضی بودن ؟ :| تنها نکته ی منفی ـش همون آرمور لاک بود یه یکم رو اعصاب میرفت ، در بقیه موارد Perfect هست بازی ... :d
بابک در مورد Custom Loadout توضیح داد، پس ایرادت رد میشه :D در مورد تعداد نفرات هم انتظار داری بازی که سال 2010 عرضه شده چقدر پلیر داشته باشه؟ فلان بازی نیست که سرورهاش بعد از 2 سال بسته بشن، Halo هست به هر حال :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر