Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
فکر کنم به 4 اضاف شده دوباره اونی که میگی نه ؟ :d

پ . ن : خودت مینویسی خودت لایک میکنی ؟ خوبی کلا ؟ :-/:d

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
این Jackal ها تو Halo 2 یه سری اصلحه داشتن مثل اسنایپر واسه کاوننت ها بود ، با یک یا حداکثر دوتا تیر میرفتی اون دنیا :d سر مالتی پلیر هیلو 3 خیلی اذیتم کردن با اصلحه ـه
من دیروز اینو تو کمپین 3 تازه پیدا کردم:D مرحله 7 یا 8 بود:D باهال و قوی بود !;;)
در کل چیزای قوی تری بودن قبلا ، تو ریچ ضعیف تر شدن
اما Hunter ها رو فراموش کردی که تو ریچ هم سخت بودن:|

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
این Jackal ها تو Halo 2 یه سری اصلحه داشتن مثل اسنایپر واسه کاوننت ها بود ، با یک یا حداکثر دوتا تیر میرفتی اون دنیا :d سر مالتی پلیر هیلو 3 خیلی اذیتم کردن با اصلحه ـه ، ولی تو ریچ حذف شد خوشبختانه :d ... در کل چیزای قوی تری بودن قبلا ، تو ریچ ضعیف تر شدن ، با اینکه مدل 2 تا سپر دارشون هم اومد ولی زیاد مالی نبودن به خاطر همین ملت دست کم میگیرنشون :d .
Beam Rifle

640px-ParticleBeamRifle-Transparent.png

من همیشه اینا رو به اسنایپر خودمون ترجیح میدادم:D خیلی شاخ بود. تو ریچ اومدن اون Focus Rifle لیزری رو باهاش جایگزین کردن که زیاد به درد نمیخورد.

الان تو هیلو 4 یه اسنایپر جدید به نام Promethean Sniper هست که هنوز به طور رسمی معرفیش نکردن. فقط تو یکی از عکس ها دیده شده:

66579637599448425493.jpg

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
:-& حالم بهم خورد این دیگه چه باندل پوکیده ایه ! مثل این مارمولکا می مونه که گوشت و استخونشون از رو پستشون پیداست، خیلی افتضاخه .

شما بیاد یه کلاس ترول پیش امین برو برات خوبه . البته میدونم نظر شخصیت بودا اما کلا گفتم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر