Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
بچه ها یه اهنگ تو halo 3 بود تو بعضی مراحل پخش میشد اهنگ خیلی خوبی بود اسمش نمی دونم همونی که توی اول و منوی بازیhalo1: Anniversary هم پخش میشد میشه برای دانلود بذارید اگه یکی و دو تا از اهنگ های خوبش هم بذارید ممنون میشم این اهنگ صفحه قبل از halo 4 که بسیار زیبا بود.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
بچه ها میدنم به halo 4 خیلی ربط نداره! ولی میخوام اعتراف کنم!من Halo: CE اولین هیلو ای بود که بازی کردم! اصلآ هم با داستان بازی و جو بازی و مستر چیف و ... آشنا نبودم!!بعد هی کاور میگرفتم! در میرفتم! تیرم تموم میشد! از بازی هم خوشم نیومد! ولی...ولی عکسای halo 4 و گیم پلیش رو که دیدم... فهمیدم تو خواب غفلت بودم... رفتم کتاباشو خوندم فیلماش رو دیدم.. فهمیدم مسترچیف واسه خودش کسیه فرار نباید بکنه! کاور نمیدونه چیه! الان با یه خشاب تا ته مرحله میرم!!کل سری هیلو رو خریدم halo: reach و halo: CE و Halo 2 رو رفتم! 3 و ODST مونده! خلاصه غرق شدم تو دنیای هیلو...

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بچه ها میدنم به halo 4 خیلی ربط نداره! ولی میخوام اعتراف کنم!من Halo: CE اولین هیلو ای بود که بازی کردم! اصلآ هم با داستان بازی و جو بازی و مستر چیف و ... آشنا نبودم!!بعد هی کاور میگرفتم! در میرفتم! تیرم تموم میشد! از بازی هم خوشم نیومد! ولی...ولی عکسای halo 4 و گیم پلیش رو که دیدم... فهمیدم تو خواب غفلت بودم... رفتم کتاباشو خوندم فیلماش رو دیدم.. فهمیدم مسترچیف واسه خودش کسیه فرار نباید بکنه! کاور نمیدونه چیه! الان با یه خشاب تا ته مرحله میرم!!کل سری هیلو رو خریدم halo: reach و halo: CE و Halo 2 رو رفتم! 3 و ODST مونده! خلاصه غرق شدم تو دنیای هیلو...

Halo WARS یادت نره ...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,564
نام
محمد
ماشالله این دوبلور رییس عجب کارنامه پرباری دارن;;)
ایشون با صدای رئیس جاودانه شدن، واسه چی سطح خودش رو با کارهای کم ارزش تر پایین بیاره؟ :-/ :D
خارج از شوخی تو سایتش قشنگ نوشته:
The Voice of a Hero - The Sounds of a Legend

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ایشون با صدای رئیس جاودانه شدن، واسه چی سطح خودش رو با کارهای کم ارزش تر پایین بیاره؟ :-/ :D
خارج از شوخی تو سایتش قشنگ نوشته:
The Voice of a Hero - The Sounds of a Legend

منظورم این نبود که مثل Nolan North کونتورات ورداره:D
کارنامه سینماییش رو با بعضی ها مقایسه کردم پیش خودم، به نتایج جالبی رسیدم;;)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,564
نام
محمد
منظورم این نبود که مثل Nolan North کونتورات ورداره:D
کارنامه سینماییش رو با بعضی ها مقایسه کردم پیش خودم، به نتایج جالبی رسیدم;;)
کارنامه سینماییش بخوره تو سر همونی که باهاش مقایسه کردی و ایضا خودت :D با کی مقایسه کردی، Michael Ironside؟ :-/ :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
نکته جالب اینه که نولان نورث کونتورات ورداشته، Steve Downes هم کارنامه سینمایی نداره. یعنی هم کارنامت پربار باشه خوب نیست، هم کارنامت کم بار باشه خوب نیست;;) میزان "بار" رو بچه های اینجا تعیین میکنن که چقدرش خوبه>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر