Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

saeid_moradi

کاربر سایت
Jul 5, 2012
15
بازم این دایس عکس داد بیرون !:d

اون کارمند دایس مرده بیاد تو 343 کار کنه ، اونوقت میفهمه که بازی ساختن یعنی چی !! نه عکس و تریلر ساختن ! :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
DICE به CE3 چه ربطی داره حداقل اگر با F2 میساخت یک چیزی..

اما در کل ساختن هیلو با انجین های مثل UE و CE یعنی به فنا رفتن بازی..

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
OXM شایعه منتشر کرده در مورد انیورسری هیلو 2 و گفته درحال ساخته!.
شایعه بسیار هم عالی :d من از سال پیش که CEA اومد منتظر تاییدشم حیفه اینم ریمستر نشه CEA عالی بود تو Comic Con احتمال تاییدش هست درکل;;)
این صحبتها یعنی hint شدن نسخه pc ?

نسخه PC چیه دیگه؟فقط همون 2 نسخه اول برای ایجاد فن بیس برای PC اومد دیگه هم از این خبرا نیست حتی Halo Wars هم که استراتژی بود و کلا بازی کردن رو PC لذت بخش تر بود براش نیومد

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
حالا گرافیک 3بهتره یا odst ?
با همون انجین ساخته و محیطهای تاریک تری داره. نمیشه گفت بهتره. تو یه سطح باید باشن.

---------- نوشته در 11:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:30 AM ارسال شده بود ----------

شایعه بسیار هم عالی :d من از سال پیش که CEA اومد منتظر تاییدشم حیفه اینم ریمستر نشه CEA عالی بود تو Comic Con احتمال تاییدش هست درکل;;)
مناسب خاصی نداره. مثلا اگر 2014 بیاد میشه 10 سال. اون عالی ولی این نه :D.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus

مناسب خاصی نداره. مثلا اگر 2014 بیاد میشه 10 سال. اون عالی ولی این نه :D.
نه دیگه انقدر دیر :d همین امسال بیاد خدا خیرشون بده دیگه 2014 نسل بعد هست :d
آخه یه جوری عجیب غریب حرف میزدن دوستان گفتم شاید یه خبرایی هست !:d
خدا رو شکر نیست ! :d
چیز خاصی نبود یک حرکت خودجوش بود همین :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خدا کنه هیلو 4 درجه سختیش خیلی بالا باشه که زود تموم نشه.چون من اصلا تو کار مولتی نیستم.
راستی،من الان دارم هیلو 1 بازی میکنم(تا حالا هیلو بازی نکرده بودم).خوب کارکترم مستر چیف هست.ولی توی هیلو ریچ ظاهرا باید کارکتر میساختیم.چرا؟پس مستر چیف چی میشه؟هیلو 4 رو با مستر چیف میریم؟تلفظ درست اسم اون دختر دیجیتالیه چیه؟هموم کوچولوه:d
من تا حالا میگفتم هاف لایف 2 بهترین شوتر اول شخصه،ولی خالا میگم هیلو 1 بهترین گیم پلی رو داره.این رو با تمام وجود میگم.4 روزه پشت سر هم دارم بازی میکنم.
راستی یه سوال...؛هیلو تقلیدی از انریل تورنومنته یا انریل تورنومنته تقلیدی از هیلو؟اخه خیلی به هم شباهت دارن.کدومشون قدیمی تره؟
شرمنده ولی یه سوال دیگه...: مولتی پلیر هیلو به نظر خیلی میتونه بی نظیر باشه،پس چرا توی گیم نت ها کسی بازیش نمیکنه و همه cod بازی میکنن؟
سوال ها زیاد شد.:-s

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
به جز حرکت خودجوش موارد دیگه ای هم هست :d
یه استودیوی نرمال به اعضاش (نه کارگردان و Lead Designer و ...) سالی 120 هزار دلار حقوق میده ! (استودیو های ضعییف تر کمتر و بقیه بیشتر). استودیو های FP بیشتر میدن. مثلا سالی 150 تا 170 هزار تا که میشه ماهی حدودا 13 هزار دلار متوسط. حالا یه جایی مثل 343 با سابقه ای که دارن، دیوانه نیستن مثلا Sony Picture رو ول کنن بیان بازی بسازن. حدس میزنم اینا سالی 250 تا رو میگیرن راحت ! پس کلا همه دوست دارن برن توش به صورت خودجوش :d
یه مشکلی که داره اینه که عضو گیری اینا 90% ش از روی آشنایی بوده :d مثلا Kenneth Scott تو id رو پروژه هایی که بوده، افرادی که به نظرش خیلی خوب بودن رو آورده :d بعد حالا بخوای بری توش باید چیکار کنی ؟! :d

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,672
نام
محمد
خدا کنه هیلو 4 درجه سختیش خیلی بالا باشه که زود تموم نشه.چون من اصلا تو کار مولتی نیستم.
راستی،من الان دارم هیلو 1 بازی میکنم(تا حالا هیلو بازی نکرده بودم).خوب کارکترم مستر چیف هست.ولی توی هیلو ریچ ظاهرا باید کارکتر میساختیم.چرا؟پس مستر چیف چی میشه؟هیلو 4 رو با مستر چیف میریم؟تلفظ درست اسم اون دختر دیجیتالیه چیه؟هموم کوچولوه:d
من تا حالا میگفتم هاف لایف 2 بهترین شوتر اول شخصه،ولی خالا میگم هیلو 1 بهترین گیم پلی رو داره.این رو با تمام وجود میگم.4 روزه پشت سر هم دارم بازی میکنم.
کاراکتر اصلی Halo: Reach اسم (مستعار) ـش Noble Six هست و کلا وقایع Halo: Reach قبل از اتفاقات Halo 1 ـه، برای همین شخصیت اصلیش فرق میکنه. تو Halo 4 شخصیت اصلی Master Chief هست. اسم اون دختر هم "کورتانا" هست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر