Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
83537.jpg

83538.jpg

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
گرانت ها اصلا باحال نشدن ، الان این قراره با این قیافه فرار کنه یا ما از این ؟! :-/
الیت ها هم پاهاشون چرا شبیه روبات شده ! :D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من که هم گرانتا را دوست دارم:d (البته تنفر شدیدی نسبت بهشون دارم ازبس که مزاحم هستند :| ) الیت ها هم خوب شده به حرفای بابی و آرین توجه نکنید هر دفعه اول خوششون نمیاد بعد خوششون میاد نمیدونم چرا :d;;)
پ.ن:چرا واقعا ؟:d

منکه میگم halo 4 هم یکی از شاهکار هاست.تاریخ انتشار کی هست؟
6 نوامبر میاد فرمولش هم صفحه پیش گذاشتن =))

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
من که هم گرانتا را دوست دارم:d (البته تنفر شدیدی نسبت بهشون دارم ازبس که مزاحم هستند :| ) الیت ها هم خوب شده به حرفای بابی و آرین توجه نکنید هر دفعه اول خوششون نمیاد بعد خوششون میاد نمیدونم چرا :d;;)
بنظرم الیت ها طراحیشون فوق العاده شده ، گرانت ها هم با با ماسک بهتر به نظر میان :d
13641465102804588572.jpg

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بنظرم الیت ها طراحیشون فوق العاده شده ، گرانت ها هم با با ماسک بهتر به نظر میان :d
13641465102804588572.jpg
گرانت ها که عالی شدن به یکی از دوستام همین عکس نشونش دادم با عکس الیت ها مو بر تنش سیخ شد از جزئیات طراحی و مدلینگ :d الیت ها فوق العاده شدن یعنی خیلی روش کار کردن مشخصه که نقش مهمی تو بازی دارن کلا اربیتر نشون بدن خیال همه را راحت کنند دیگه از جمله من :|
پ.ن:الیت ها مثل تیوران ها تو ME خیلی دوسشون دارم نمیدونم چرا :x :d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
گرانت ها که عالی شدن به یکی از دوستام همین عکس نشونش دادم با عکس الیت ها مو بر تنش سیخ شد از جزئیات طراحی و مدلینگ :d الیت ها فوق العاده شدن یعنی خیلی روش کار کردن مشخصه که نقش مهمی تو بازی دارن کلا اربیتر نشون بدن خیال همه را راحت کنند دیگه از جمله من :|
پ.ن:الیت ها مثل تیوران ها تو ME خیلی دوسشون دارم نمیدونم چرا :x :d
در مورد Elite ها اصلا شک نکن :d بقیه حالا شاید زیاد رو دور نباشن ، اما همینجوری خلاصه و چشمی یه نگاهی به Glasslands انداختم، اصلا محاله تو این سه گانه الیت ها نقششون مهم نباشه :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,026
نام
آریا
Elite ها توی 4 خیلی خیلی عالی طراحی شدن و به نظرم بهتر از همیشه هستن.
Grunt ها هم طراحیشون عالیه ولی یه جورایی زیادی وحشی و خوفناک شدن و اون بامزگی سابق رو ندارن ! :D
Cortana هم من سومی رو به بقیه ترجیح میدم ! :| :D

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
هیچی تو halo به اندازه اینکه بیوفتی دنبال یه گرانت اونم فرار کنه بعد یه خشاب کامل تو بدنش خالی تا اون عصاره سبزش بزنه بیرون حال نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر