Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
معلومه که تو گیم پلی نیست، چون بازی اول شخصه و ما نمیتونیم در حین بازی، چیف رو ببینیم:D

چه ربطی داره ؟!:D اولا که خب همین جزئیات را میتونن روی شخصیتهای دیگه پیاده کنند! و نورپردازی را هم که همینطور !
وقتی سلاح سنگین حمل کنی نمای دوربین میشه سوم شخص :D و مورد دیگه اسلحه هم که همیشه دیده میشه :D
ضمنا تو یکی از عکس ها یه تیکه تخته سنگ دیده مشد که تکسچر هاش خیلی خوف بود از اونها هم تو گیم پلی میخوایم :D

از لحاظ تکسچر خیالت راحت سری هیلو همیشه تکسچر های خوب و قابل قبولی داشته :d

اخه این یکی خیلی خوفه :D

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
چه ربطی داره ؟!
ضمنا تو یکی از عکس ها یه تیکه تخته سنگ دیده مشد که تکسچر هاش خیلی خوف بود از اونها هم تو گیم پلی میخوایم :D
از لحاظ تکسچر خیالت راحت سری هیلو همیشه تکسچر های خوب و قابل قبولی داشته :d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
آو یه چیزی ... :D

تو Halo 3 زاویه دید دوربین تغییر میکنه ؟ چون اگه خوب یادم باشه اون اوایل که بازی اومده بود دموی اولیش رو دیدم چیف رو از دید سوم شخص هم نشون میداد . خلاصه نمیدونم همچین چیزی تو شماره سوم هست یا نه ؟ و اینکه جایی تایید شده تو شماره چهارم هم باشه ؟! :-/

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
آو یه چیزی ... :D

تو Halo 3 زاویه دید دوربین تغییر میکنه ؟ چون اگه خوب یادم باشه اون اوایل که بازی اومده بود دموی اولیش رو دیدم چیف رو از دید سوم شخص هم نشون میداد . خلاصه نمیدونم همچین چیزی تو شماره سوم هست یا نه ؟ و اینکه جایی تایید شده تو شماره چهارم هم باشه ؟! :-/
وقتی سلاح سنگین(اسمش الان حضور ذهن ندارم) برداری سوم شخص میشه یا سوار وارتهوگ یا وسیله دیگه ای بشه سوم شخص میشه کلا جز گیم پلی بازی هست ولی خیلی محدوده

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
این عکس دقت کنید روی لوله آسالت ریلف نمیدونم چرا احساس میکنم سرخ شده یعنی داغ کرده ولی تو تصویری که گرفتم نیست ولی تو ویدئو این حس میکنم تو دقیقه 2:27 بود فکر کنم
حالا نمیدونم درست دیدم یا نه

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
این عکس دقت کنید روی لوله آسالت ریلف نمیدونم چرا احساس میکنم سرخ شده یعنی داغ کرده ولی تو تصویری که گرفتم نیست ولی تو ویدئو این حس میکنم تو دقیقه 2:27 بود فکر کنم

حالا نمیدونم درست دیدم یا نه
اشتباه میکنی ، احتمالاً نور اسلحه بوده :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
Bulletin این هفته کلا به Battle Rifle جدید اختصاص داشت.

گفتن صدای سه تیرش کاملا مشخصه (یعنی همون اول متوجه میشید یه اسلحه سه تیر burst fireـه) و از همه مهمتر Bloom هم نداره>:d

اینم 3 تا والپیپیر با انواع سایز:D
image.axd
image.axd
image.axd

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
همین تایید وجود این نژاد اسرارآمیز خودش خیلی میتونه داستان رو جذاب کنه و احتمالا قضیه فراتر از یه دشمنی معمولی خواهد بود.
انتظار سلاحهای جدید زیاد و قدرتمندتری هم میشه داشت (دیگه تکنولوژی بالاتر از فوررانرها نداریم که:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر