Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234
دوستان داشته باشن این فعلا !

87635.jpg

87632.jpg

بانجی واسه سری هیلو سنگ تموم گزاشته بود ولی از انجام یه کاری عاجز بود.:فریم ریت ثابت
ولی این طور که بچه ها از هیلو 4 میگن ظاهرا 343 تونسته از عهدش بر بیاد.
......
یه سوال دارم.
علت اینکه گرانت ها میتونن حرف بزنن چیه؟چون اون ها باهوش هستند؟تونستن زبون انسان ها رو یاد بگیرن:d؟
......
یه سوال دیگه
این چیزهایی که شبیه ربات هستند،اینا دیگه از کجا اومدن؟چی هستند؟فکر کنم اسلحه BINARY RIFLE هم ماله اون ها باشه.اون ها رو میگم.

آخرین ویرایش:
IGN یه مطلب طولانی از بخش تک نفره H4 نوشته که به نظر میرسه یه سری چیزها رو هم لو میده و خودش هم هشدار داده WARNING: Spoilers ahead!

h4campaignforerunnerfirstperson01jpg-4416fc_800w.jpg

مهم ترین نکته ای که طرف بعد از امتحان کردن بخش هایی از قسمت تک نفره بازی بهش رسیده اینه که 343 دنیای Halo رو کاملآ درک کرده و میدونه داره چیکار میکنه. به عبارتی : 343i definitely gets Halo
هیچ نگرانی ای در کار نیست و این استودیو به عنوان یه تیم جدید ، کاری کرده که استودیوهای حرفه ای انجام میدن. (نه بابا ! :دی)
گرافیک شگفت انگیزه و بخش های صوتی (مثل صدای اسلحه ها) هم بسیار قدرتمند ظاهر شدن. همچنین اسلحه های جدید فوق العاده هستن. همه اسلحه ها (انسان ها ، Covenant ها و Forerunner ها) جوری هستن که برای مقابله با انواع مختلف Promethean ها به کار میرن. Lightrifle برای از بین بردن Crawler ها مناسب هست ، Scattershots برای کشتن Knight ها و Boltshot هم برای منهدم کردن Watcher ها و البته Elite هایی که به سمت بازیکن حمله میکنن ، بهترین عملکرد رو دارن.
هوش مصنوعی بازی حتی از قبل هم بهتر شده و مثلآ Crawler ها مثل یه گروه حیوون وحشی (این رو از خودم گفتم ! :دی) به صورت دسته ای حمله میکنن و از اطراف به بازیکن حمله میکنن. Watcher ها با جون و دل از Knight ها محافظت میکنن و Knight ها هم بدجوری مقاومت میکنن و کشتنشون خیلی سخت هست.
بعدش هم در مورد فروش H4 گفته که پرفروش ترین انحصاری Xbox در این سال میشه و حتی اگه Black Ops II هم ازش بیشتر بفروشه ، ولی اهمیت H4 در این هست که آغازگر تریلوژی جدید Master Chiefـه و جایگاه خیلی مهمی در این سری داره.
در آخر هم دوباره تآکید کرده که Halo توی دست های تیم خوبی افتاده و خیالتون راحت ! :دی
--------------
ویرایش !
یه نگاه سریع به بقیه مطلب انداختم که چیزی برام لو نره ، به قسمت گرافیک رسیدم :
میگه به محض تموم شدن Cutscene و وارد شدن به خود بازی ، میشه فهمید 343 در بخش گرافیکی یه تیم با کلاس جهانی (منظور خیلی سطح بالا ! :دی) هست. در موقع بازی کردن حس می کنین که این بازی با انجین Halo ساخته شده و حس و حال حرکت و سنگینی خاص Halo در محیط آشنا هست ، ولی در عین حال با دیدن بازی فکر می کنین که دارین گوشه هایی از نسل بعد رو می بینین ! هایپی هم در کار نیست. H4 یک جهش گرافیکی کاملآ واضح نسبت به نسخه های قبلی Halo داره و رزولوشن بازی هم بر خلاف نسخه های قبلی 720*1280 هست. بازی خیلی تر و تمیز و شفاف به نظر میرسه.
نورپردازی جزو مهم ترین بخش هایی از انجین بازی هست که از اول روش کار شده. Self Shadowing عالی هست و کافیه به پایین نگاه کنین تا سایه خودتون رو خیلی زیبا ببینین. منابع نوری و راهروهای فلزی ، حس و حالی مثل Doom 3 دارن (البته با تکنولوژی امروزی) که دلیلش میتونه حضور Kenneth Scott از id Software در تیم 343 باشه. (کارگردان هنری بازی)
بقیه ـش رو هم نخوندم دیگه چون راجع به خود بازی و اینا هست ! :دی یه کم هم عجله داشتم و باید برم بیرون ، ممکنه یه جاهاییش با عجله نوشته شده باشه.

آخرین ویرایش:
IGN شدیدا از Halo 4 خوشش اومده و همین طوری داره بهش حال میده، امیدوارم این حال دادن در هنگام نقد بازی و جوایز آخر سال هم ادامه داشته باشه :دی

هیلو تو نسل قبل همیشه بهترین گرافیک بود ، مثل اینکه این نسل هم داره همین اتفاق میوفته ...
10 IGN روشاخه ، منتظر می مونیم GS چند میده + EDge

دقیقا کدوم نسل منظورته؟:دی هیلو هیچ وقت گرافیک عجیب غریبی نداشته که بگیم بهترین گرافیک بوده...

دقیقا کدوم نسل منظورته؟:دی هیلو هیچ وقت گرافیک عجیب غریبی نداشته که بگیم بهترین گرافیک بوده...
VGA Awards 2004
Best Graphics

Doom 3
Halo 2
Half-Life 2
Ninja Gaiden
:-/ :دی
البته منظورش از بهترین این بوده که یکی از بهترین گرافیک های سال رو داشته :دی

Halo 4: 21 campaign screens show Chief battling Prometheans & Covenant

از الان خودتون را برای متای بالای 95 اماده کنید
:d

.

این نگاه کنید با دقت

JvjZL.jpg

تا این لحظه رو کنسول هیچ موردی را ندیدم که با این دقت و جزییات همه چیز کاملا تفکیک شده کنار هم قرار گرفته باشه :d343رسما سنگ تموم گذاشته IGNهم که خوشش امده شدید ی 10 همین الان براش کنار گذاشتیم :d

آخرین ویرایش:
یه سوال دارم.
علت اینکه گرانت ها میتونن حرف بزنن چیه؟چون اون ها باهوش هستند؟تونستن زبون انسان ها رو یاد بگیرن:d؟
......
یه سوال دیگه
این چیزهایی که شبیه ربات هستند،اینا دیگه از کجا اومدن؟چی هستند؟فکر کنم اسلحه BINARY RIFLE هم ماله اون ها باشه.اون ها رو میگم.
Covenant languages - Halo Nation — The Halo encyclopedia - Halo 1, Halo 2, Halo 3, Halo 4, Halo Wars, ODST, Reach, Anniversary, and much more!

تو همون سیاره بودند. دلیل پیدایششون هم کسی نمیدونه، تو خود بازی مشخص میشه:دی
--------------------------
راستی این Binray Rifle (همون اسنایپر Promethean) یکی از جالبترین اسم هاییه که تا حالا روی یه اسلحه گذاشته شده. Binary میدونید که تو زبان کامپیوتر یعنی 0 و 1. حالا Binary Rifle یعنی اینکه یا ضربه به دشمن نمیخوره، یا اگه بخوره درجا میمیره، یعنی یا 0ـه یا 1 :دی

اول که معرفی شد هیچ انتظاری از گرافیک نداشتم ولی الان نگاه می کنم یه چیزه باور نکردنی شده این گرافیکش :| همه چیزش تکمیله.. هیچ چیزه نتقصی نمیشه تو بازی پیدا کرد

Halo CEA که بازی کردی ، بزار روی حالت قدیمی . ببین چه تکنیک ها و افکتهایی داشت اون موقع !؟ تو کمتر بازی تو زمان خودش دیده شده بود ...

اول که معرفی شد هیچ انتظاری از گرافیک نداشتم ولی الان نگاه می کنم یه چیزه باور نکردنی شده این گرافیکش :| همه چیزش تکمیله.. هیچ چیزه نتقصی نمیشه تو بازی پیدا کرد
البته اینو که عملا بازی نکردم
ولی ظاهرا افکت های قوی تری هم نسبت به گیرز3 داره !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or