Multi Platform Hades

با زاگرس (Zagreus)، پسر خدای مردگان و از دست رفتگان، هیدس (Hades) راهی سفری کوه افکن برای فرار از چنگال دنیای زیرین شوید و در این راه از خدایان المپوس و متحدان اسطوره ای خود کمک بگیرید تا ارواح باقی و نگهبانان این قلمرو ها را از سر راه برداشته و به حقیقت اندکی نزدیک تر شوید. از مرگ نترسید. مرگ و هیدس تنها خانواده شما هستند. هر دو به شما انگیزه می دهند تا هر بار هم را می بینید قدمی محکم تر برای سفر خود بردارید.

راهنمای جامع بازی
به قلم خودم :D

راهنمای بازی Hades

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
PS1: تاپیک Hades رو اگه در لحظه به ذهنم نمیرسید که کامیونیتی Switch رو چک کنم، فکر کنم حالا حالاها پیدا نمیکردم :D نمیخواد منتقل شه تاپیکش :-"
PS2: عکسا رو چجوری کوچیک باید بفرستم :-"

PS1: هـــــــــــرگـــــــــــــز، دست به فرزندم نزنید :(( :(( من این جا رو با خون و دل و نبردهای حماسی با آکیبای ملعون تونستم به این جا برسونم (حالا 10 صفحه به زور رفته جلو، ولی فرض کنید زیاده :D)
PS2: نمیدونم چجوری آپلود می کنی، یا می کشی تو متن یا از دکمه آپلود تو نوار بالای تکست باکس استفاده می کنی. در هر صورت بعدش یه بک اسپیس بزن عکس رو پاک کن، بعد تو نوار پایین تکست باکس که واسه فایل های پیوست شده است، هر عکس یه گزینه درج داره، بزنی روش گزینه داره که به صورت بندانگشتی بذاره. اون رو بزن. خود عکس هم روش کلیک کنی میتونی اندازه اش رو کوچیک بزرگ کنی، ولی رو حجمش تاثیر نداره و فقط اندازه شه که تو صفحه فرق داره.
PS3: زشت ترین کنسول سونی
PS4: این یکی فن اش خیلی صدا میده
PS5: این یکی میگن دسته هاش مشکل دریفت دارن، ولی من دیگه تو این بحث کارکشته ام از بس با جویکان ها ور رفتم :> منو از چی میترسونی سونی
PS6: کنسول بعدی سونی
PS7:...
PS8:..
PS9:.
..
.
:D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
الحق و الانصاف یکی از بهترین بازی‌های چند سال اخیر بود که بازی کردم، همه چیز تموم و کامل. سخت بود ولی منطقی :D دق‌امون داد تا بالاخره رو پلی استیشن اومد فقط اینکه حیف از قابلیت‌های دوال سنس استفاده نکردن وگرنه خیلی حال میداد هرچند میدونم همون فرار سوم یا چهارم سر ریج خاموششون میکردم :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
هرچند قانون نا نوشته انجمن اینه که بازیای انحصاری زمانی، برای رلیز های کلی تاپیک جدید میگیرن، ولی اینجا چون سید @Z-fan تاپیک خوبی ساخته و مطالب خوبی اینجا هست، باهاش هماهنگ کردم و تاپیکو به بخش کنسولی منتقل کردم با اجازش. :D

فرار از دنیای زیرین خوش بگذره :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
هرچند قانون نا نوشته انجمن اینه که بازیای انحصاری زمانی، برای رلیز های کلی تاپیک جدید میگیرن، ولی اینجا چون سید @Z-fan تاپیک خوبی ساخته و مطالب خوبی اینجا هست، باهاش هماهنگ کردم و تاپیکو به بخش کنسولی منتقل کردم با اجازش. :D

فرار از دنیای زیرین خوش بگذره :D

بعد این همه جر و بحث واسه نگه داشتن تاپیک اون ور، این که خیلی راحت گذاشتم بیاد این ور بهم شدید حس سوندره بودن میده :D

1628632779913.png

!It's not like I wanted this thread to move here, Baka

==============

بدون اون " | Switch" ته تیتر تاپیک، یه چیزی کمه انگار =((

==============

در کل برادران گیم پسی و دوال سنسی هم بهتره به جریان عشق کردن با این بازی اضافه شن (مخصوصا برادران و ترجیحا خواهران گیم پسی، :> عملا هیچ بهونه ای ندارن این شاهکار رو تجربه نکنن :D)

سوالی بود در کل بپرسید، یه لینک از یه راهنمای جامع تو پست اول هم هست. البته چون قالب سایت رو عوض کردیم احتمالا کل هیکل اون مطلب به هم ریخته... باید برم درستش کنم. ولی چیزی بود من بازم همین جا میتونم توضیح بدم. بقیه هم هستن. توصیه سریع اینه که برای تموم کردن بازی تو بار اول و امتحان کردن همه چیز، سلاح دفاعی مثل سپر خیلی آپشن خوبیه. بعدش کم کم خودتون سلاح مورد علاقه تون رو پیدا می کنید

من خودم عشق تیر کمون ام :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
PS1: هـــــــــــرگـــــــــــــز، دست به فرزندم نزنید :(( :(( من این جا رو با خون و دل و نبردهای حماسی با آکیبای ملعون تونستم به این جا برسونم (حالا 10 صفحه به زور رفته جلو، ولی فرض کنید زیاده :D)
PS2: نمیدونم چجوری آپلود می کنی، یا می کشی تو متن یا از دکمه آپلود تو نوار بالای تکست باکس استفاده می کنی. در هر صورت بعدش یه بک اسپیس بزن عکس رو پاک کن، بعد تو نوار پایین تکست باکس که واسه فایل های پیوست شده است، هر عکس یه گزینه درج داره، بزنی روش گزینه داره که به صورت بندانگشتی بذاره. اون رو بزن. خود عکس هم روش کلیک کنی میتونی اندازه اش رو کوچیک بزرگ کنی، ولی رو حجمش تاثیر نداره و فقط اندازه شه که تو صفحه فرق داره.
PS3: زشت ترین کنسول سونی
PS4: این یکی فن اش خیلی صدا میده
PS5: این یکی میگن دسته هاش مشکل دریفت دارن، ولی من دیگه تو این بحث کارکشته ام از بس با جویکان ها ور رفتم :> منو از چی میترسونی سونی
PS6: کنسول بعدی سونی
PS7:...
PS8:..
PS9:.
..
.
:D
کاملا بی ربط به موضوع تاپیک! :-"

برو خودکشی کن! PS3 Fat بدون شک خوشگل ترین کنسول تاریخه:x :x :x
زشت ترین... PS3 Super Slim :-"

---

داره میاد بالاخره بازی:(( :(( :(( فقط چند روز دیگه مونده...:((

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد
به‌به چشم ما روشن :D
امروز میاد واسه پری‌لود برا ۴ و ۵
یعنی این ۲روز نمیگذره :D
میتونم بگم از بعد گاو کبیر تا الان، اینقدر منتظر یه بازی نبودم :D
این انحصاری بودنش برای پی‌سی و بعد هم سوئیچ عجیب غریب تشنه نگهمون داشته

@Akiba
تو چرا فاز برمیداری انصافا؟ :D
بازی کردی دیگه
اگه بنده‌ی تروفی نبودی الان دیگه نمیگرفتیش :D

• Like
Reactions: Mahdi_MM and Z-fan

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
به‌به چشم ما روشن :D
امروز میاد واسه پری‌لود برا ۴ و ۵
یعنی این ۲روز نمیگذره :D
میتونم بگم از بعد گاو کبیر تا الان، اینقدر منتظر یه بازی نبودم :D
این انحصاری بودنش برای پی‌سی و بعد هم سوئیچ عجیب غریب تشنه نگهمون داشته

@Akiba
تو چرا فاز برمیداری انصافا؟ :D
بازی کردی دیگه
اگه بنده‌ی تروفی نبودی الان دیگه نمیگرفتیش :D
رو کنسول یه چیز دیگه ست:-"
و گفتم آپدیت آخرو نزدم:p پایانم ندیدم:-"

+ تروفی؟
Approximate amount of time to 100%: 75+ hours
- Minimum number of playthroughs needed: 80+ runs

من پیر شدم برای این چیزا:-" :))

• Like
Reactions: Z-fan

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
من که الان دارم بازی میکنم بی نظیره بازی.جدای از تمام موارد که سوپرجاینت استاده، داستانش منو نابود کرده مخصوصا ککیه مقدار بری جلو اینقدر قشنگ اساس سبک رو با داستان پیوند زده ادم کف میکنه.اونایی که رفتن میدونن چی میگم
P.S:اسحله مورد علاقه تفنگ و همونی که توی گاد هم بود :D

• Like
Reactions: Z-fan

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
همه اسلحه مورد علاقشون رو دارن میگن:D
منم بگم...دوباره:-"
1.تفنگ 2.تیرکمون 3.نیزه :-"

سپر رو که اصلا باهاش کنار نیمدم:-"
شمشیرم ببینم چه میشه:-" Aspect آخر رو باز کردم ولی زیاد بازی نکردم باهاش:-" اینم باید چک کنم:D
برای Aspect آخر تفنگ هم شدیدا هایپم:-" بیاد زودتر بزنم تو گوشش ببینم چی تحویل دادن>:)

• Like
Reactions: Z-fan and s.snake2

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
با اینکه رو پی‌سی کامل جوییدمش خیلی دوست دارم مجددا رو PS4 هم برمش که تروفی هاش بیاد ولی خب فعلا جیبم خالیه :-s

از بین اسلحه ها هم به ترتیب:
نیزه
سپر
و تفنگ رو دوست داشتم

البته اکثر سلاح های بازی عالین به جز شمشیرش که اونم با Aspect آخر خیلی جالب و اپیک میشه :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر