Guerilla : هزینه تولید بازی برای PS4 اونطور که مردم فکر میکنن ترسناک نیست

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
در طول برنامه رونمایی PS4 دیشب ، شرکت Guerilla اولین عنوان خودش رو (یعنی KZ:sf) برای PS4 رونمایی کرد . بعداز این رونمایی کارگردان این استدیو Hermen Hulst عنوان کرد که هزینه توسعه بازی برای Ps4 به اون اندازه که مردم فکر میکنند افزایشی نداشته .
اون به این شایعات گسترده مبنی بر افزایش هزینه ها اهمیتی نمیده. البته اون به این نکته اشاره میکنه که هزینه روی PS4 بالاتر رفته اما نه به اون مقداری که مردم تصور میکنن . وی تیم تولید بازی KZ:sf رو 150 نفر اعلام کرده و اینکه اون تولید ابزارهای موثر رو بعنوان عامل کلیدی برای کنترل هزینه ها در نسل بعد میدونه.:d

Killzone-SHadow-Fall.jpg

Vg247

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
این شوتر حرفی برای گفتن نداره رو میشه یکی معنی کنه؟
یه دستش بیل باشه؟ با بیله پرواز کنه!؟ بیل خودش همه رو بکشه ؟ این یعنی تحول؟! ترول از حدش بگذره میشه مهد کودک!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
آقاجان بازی کردم.خوبم بازی کردم.ولی خوشم نیومد.البته نسخه دوم خیلی خوب بود.ولی سومی اصلا.در ضمن شوتر باید انلاین قوی داشته باشه.در نسخه دوم انلاینش خوب بود هرچند درجه یک نبود ولی میتونست مدتی سرگرمت کنه ولی نسخه سوم فاجعه بود.
به هر حال من خوشم نیومد.اصلا هم برای انتشارش ثانیه شماری نمیکنم.اعتقاد دارم نسل بعد انقدر بازی با محتوا و گیم پلی و گرافیک و داستان عرضه میشه که kz توش گمه.

:eek::eek::eek:
چی؟
هنوز هم هیچ fps مولتی مثل KZ2 نداره !

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
آقاجان از kz بکشید بیرون.نه بازی جالبیه نه گیم پلی آنچنانی نه گرافیک جذاب.اینهمه بازی معرفی شده گیر دادین به kz
اوهو اهه:^o(گواردیولا نه مربی خوبیه نه کوچینگ بلده و نه خوشتیپه فقط هم مربی ذرت کاران بودش:d)

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اوهو اهه:^o(گواردیولا نه مربی خوبیه نه کوچینگ بلده و نه خوشتیپه فقط هم مربی ذرت کاران بودش:d)
چه ربطی داره آخه؟
نفهمیدی واقعا؟؟
میدونم که جناب USA طرفدار سرسخت بارسا و گواردیولا هستند ولی کمی بی ربط نیست به تاپیک کیلزون؟:|

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
آقاجان بازی کردم.خوبم بازی کردم.ولی خوشم نیومد.البته نسخه دوم خیلی خوب بود.ولی سومی اصلا.در ضمن شوتر باید انلاین قوی داشته باشه.در نسخه دوم انلاینش خوب بود هرچند درجه یک نبود ولی میتونست مدتی سرگرمت کنه ولی نسخه سوم فاجعه بود.
به هر حال من خوشم نیومد.اصلا هم برای انتشارش ثانیه شماری نمیکنم.اعتقاد دارم نسل بعد انقدر بازی با محتوا و گیم پلی و گرافیک و داستان عرضه میشه که kz توش گمه.
:))
چه ربطی داره آخه؟
نفهمیدی واقعا؟؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
چیزی که خیلی ها توی تریلر KZ بهش دقت نکردن عظمت اون شهر بود. اون همه جزئیات و DDـی که تا حالا توی هیچ بازی ای دیده نشده، با رزولوشون فول اچ دی و AAـه عالی .
تکسچرها هم به جز بعضی جاها که دیر لود شدن، در بدترین حالت بهتر از بهترین بازیهای حال حاضر روی PC بود.
اینا رو با این مسأله که 1 سال تا انتشارش باقی مونده + کنید، متوجه میشید که به عنوان یه عنوان نسل بعدی از نظر گرافیکی کامل راضی کننده بود.
ولی اتمسفر بازی و گیم پلی و ... یه بحث دیگست.

mansourace

کاربر سایت
Jan 11, 2013
174
نام
منصور
به نطر من که هیچی به اون دموی دیپ داون نمیرسید (لامسب انگار فیلم سینمایی میدیدی )
اون kilzone مالی نبود البته نطر شخصی منه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
دوستان.من از کیلزون خوشم نمیاد.اساسا تمام وقتم هم پای آنلاین بازیها سپری میشه.از اونجایی که هم بخش آنلاین کیلزون 3 واقعا ضعیف بود(حتی به اعتراف طرفداران این بازی)این بازی اصلا به دلم ننشست.از طرفی گیم پلی این بازی رو خسته کننده میدونم.حالا این نظر من هست و به هیچ عنوان "فکت" نیست.البته قبول دارم که این موضوع رو نباید تو این تاپیک مطرح میکردم.
حتما بهت توصیه می کنم که نسخه دوم و سوم رو یک بار دیگه بازی کنی یا اینکه به چشم پزشک مراجعه کنی
منم بهت توصیه میکنم مودبانه صحبت کنی در غیراینصورت طور دیگه ایی جوابتو میدم.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
تقریبا هیچ نواوری نداشت سبک Fps هم که ماشالا اشباع! اینم بدون هر نواوری فقط رو گرافیک تمرکز کرده اتمسفرش هم شبیه هیلو شده که استقبال نمیشه به هیچ وجه

یکی از دوستان خیلی بدتر از شما ترول کرده بود ... ولی پست شما رو نقل قول کردم که فقط بپرسم کدوم یکی از شماره های بازی رو بازی کردید ... دوما اسم اسپین اف به گوشتون خورده ... سوما فهمیدیم شما هم هیلو رو بازی کردید ... من هنوز نمیدونم این نوع اوری چیه که شما میخواید ولی بعد برای بازی کردن cod جدید دست و پا میشکونید ...

عذر ميخوام شما تا حالا KZ بازي كرديد ؟؟؟
اگر بازي كرده باشيد كه نميدونم كرديد يا نه بايد بدونيد كه اينجايي كه نشون دادن سياره وكتا بود ! توي KZ1 اين سياره محيط اصلي بازي بود !
سياره هم دقيقا" همين شكلي بوده و هست مشخصا" زمين تا اسمون با هلگان فرق داره

ترول كردن هم ترول كردن هاي قديم
yahoo_29.gif

والا من همون موقع که تریلر رو تو کنفرانس دیدم فهمیدم ... کاملا جو و فضا با kz1 یکی بود تو تاپیک نشست هم گفتم ... الان فقط کسایی که رنگ و روی کیلزون 1 رو ندیدن میان میگن جو و حال و هواش تغییر کرده ...

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,759
نام
کیارش
حسین کیلزون 2 تنها بازیی بود که منو 2 سال پای آنلاینش نشوند .
هیچ بازیه دیگه انقدر منو از کار و زندگی ننداخته بود .
کیلزون 3 که افتضاح بود . ولی 2 فوق العاده بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر