Guerilla : هزینه تولید بازی برای PS4 اونطور که مردم فکر میکنن ترسناک نیست

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
در طول برنامه رونمایی PS4 دیشب ، شرکت Guerilla اولین عنوان خودش رو (یعنی KZ:sf) برای PS4 رونمایی کرد . بعداز این رونمایی کارگردان این استدیو Hermen Hulst عنوان کرد که هزینه توسعه بازی برای Ps4 به اون اندازه که مردم فکر میکنند افزایشی نداشته .
اون به این شایعات گسترده مبنی بر افزایش هزینه ها اهمیتی نمیده. البته اون به این نکته اشاره میکنه که هزینه روی PS4 بالاتر رفته اما نه به اون مقداری که مردم تصور میکنن . وی تیم تولید بازی KZ:sf رو 150 نفر اعلام کرده و اینکه اون تولید ابزارهای موثر رو بعنوان عامل کلیدی برای کنترل هزینه ها در نسل بعد میدونه.:d

Killzone-SHadow-Fall.jpg

Vg247

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
هزینه برا خودشون بالا نرفته :D اینجور که بوش میاد تو ایران بخصوص با این فروشنده هاش اندازه یه کنسول باید بدی واسه یه بازیش!!!!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
ولی به نظر من بیشتر به یک گیم نزدیک بود، باورش راحت تره به عنوان بازی !
نمایش اسکوئر رو تصور کن که بازی باشه !
یا اون دیپ دَون !!
اونا رو تو راحت تر باور میکنی که لانچ نسل بعد باشه یا کیلزون رو؟ :d

در اینکه نسبت به DD پایننتر بود شکی نیست اما من هم با کوروش موافقم تنها بازی دیشب بود که آدم باور میکرد رو ps4 و ریل تایم اجرا میشه ...

PS4 یک غول به تمام معنا هستی وقتی 8 گیگ رم داره یعنی این K که ما دیدیم باید خیلی فراتر از این حرفها باشه..
تو این تریلر K چیز خاصی نسبت به Crysis بالاتر نشون نداد مخصوصا طراحی کارکتر ها ولی وقتی مثلا crysis 3 اینجوری داره روی کنسولهای نسل حاضر اجرا میشه باید روی کنسول ننل بعد خیلی با کیفیت تر باشه
این الان کریسیس 3 نسخه 360 هست
tcw0tpl3rmb699f56en.jpg

اینم Killzone
xsls097itcodfgkl846.jpg

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
یک غول به تمام معنا هستی وقتی 8 گیگ رم داره یعنی این K که ما دیدیم باید خیلی فراتر از این حرفها باشه..

منم در حال حاضر هیتر این KZ جدید هستم اما اینی که تو داری میگی ایراد بیخود تراشیدن هست! یعنی دیگه گشتی چیزی پیدا نکردی اینو داری میگی! البته که نه KZ و نه هیچ کدوم از بازی هایی که نشون دادن و تا دو سال اول لانچش نشون میدن چیزی نیست که از PS4 انتظار میره و طبیعی هست. آخه اینم شد ایراد؟

اینکه بگی KZ بد بود چون در مقایسه با UC ای که بعدها ND میساز ضعیفه از ان صحبت هاست که فقط تو این سایت و از شخص شوما میشه شنید!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
چرا بحث رفته سر موضوع تکنیکی بازی بحث در مورد هزینه بازی شده مقایسه کرایسیس 3 با کیلزون
اینجور که بوش میاد بازی ها بالای 75 دلاره
من توی خیلی از سایت های گیم خوندم که ملت فکر می کنند بازی ها تا 120 و 100 دلار عرضه میشن که با زدن این حرف معلومه چیزی بین 70 تا 99 دلاره که من احتمال میدم حدود 80 تا 85 دلاری باشه
یعنی اگر دلار نکشه پایین با این وضع چیزی حدود 350 تومن چون الان بازی های ps3 که 60 دلار هست رو دارن 270 تومن میدن :|
خلاصه امیدوارم دلار اینقدر ارزون بشه که همه PS4 بخرن ما هم در کنار همه این PS3 رو رد کنیم بچسبیم به PS4

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
چیزیکه تو کیلزون برام جالب بود فقط نورپردازیش و Particle System ش بود
بقیه چیزاش متحیر کننده نبود
البته گرافک بالایی داشت ولی خوب بنظرم نتونست اون جو سال 2005 برای KZ 2 رو دوباره ایجاد کنه:|

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
چیزیکه تو کیلزون برام جالب بود فقط نورپردازیش و Particle System ش بود
بقیه چیزاش متحیر کننده نبود
البته گرافک بالایی داشت ولی خوب بنظرم نتونست اون جو سال 2005 برای KZ 2 رو دوباره ایجاد کنه:|

باید تا e3 صبر کرد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
منم در حال حاضر هیتر این KZ جدید هستم اما اینی که تو داری میگی ایراد بیخود تراشیدن هست! یعنی دیگه گشتی چیزی پیدا نکردی اینو داری میگی! البته که نه KZ و نه هیچ کدوم از بازی هایی که نشون دادن و تا دو سال اول لانچش نشون میدن چیزی نیست که از PS4 انتظار میره و طبیعی هست. آخه اینم شد ایراد؟

اینکه بگی KZ بد بود چون در مقایسه با UC ای که بعدها ND میساز ضعیفه از ان صحبت هاست که فقط تو این سایت و از شخص شوما میشه شنید!

ایراد نیست من دارم چیزی که میبینم رو میگم تو تاپیک مقایسه بازی ها هم گفتم به نظر میاد این نسخه K رو قراره بود برای PS3 بسازن و شاید هم بازی روی هر دو کنسول عرضه بشه..
Guerilla غول گرافیک ساز هست و انتظارها ازش بالاتره بعد اینطوری نیست که بگیم چون اول نسل هست گرافیک پایین توجیه پذیره همین WD مگر نمایش IN GAME نداشت با اون محیط بزرگ و اون جزئیات و فیزیک وحشتناک ولی بازم گرافیک خیلی عالی داشت و خیلی راحت می شد نسل بعدی بودن رو درش احساس کرد..

در کل قبلا گفتم باید تا E3 صبر کنیم و منتظر گیفیت اصلی بازی ها باشیم چون PS4 بسیار قوی تر از اون چیزی هست که من تصور میکردیم واقعا سوپرایز کرد منو..

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
حالا که ریل تایم نشون داده دلتون هوای اون CG های 2005 رو کرده ؟! :| قومی هستین شما ادم سر به بیایون بذاره از دستتون بهتره >:d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
آقاجان از kz بکشید بیرون.نه بازی جالبیه نه گیم پلی آنچنانی نه گرافیک جذاب.اینهمه بازی معرفی شده گیر دادین به kz

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
حالا که ریل تایم نشون داده دلتون هوای اون CG های 2005 رو کرده ؟! :| قومی هستین شما ادم سر به بیایون بذاره از دستتون بهتره >:d

بحث ریل تایم یا CG نیست ، بحث سر کیفیت و محتوای بازیه
اون لوکیشن ،اون Act و کارگردانی دموی سال 2005 کجا این یکی کجا !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من که نمایش بازی رو دیدم و خیلی حال کردم کلا:D
خب شخصیت اصلی بازی همون sev هست یا یکی دیگه هست:-/
داستان قبل 3 هست یا بعد از 3 :-/
=======
چقدر عکسش اشناست یاد کیلزون 2 افتادم که عکس گروه هلگاست ها و ISA بود ضد هم بودن:-"
در مورد اینکه Sev هست یا نه نمیشه نظری دادش اما امکانش هست.

داستان هم با توجه به سالی که اول تریلر نوشت باید بعد از 3 باشه یا حداقل این قسمتی که نشون دادن برای بعد از 3 هست. چون نسخه اول که تو سال 2357 شروع شده بود اگه اشتباه نکنم و نسخه دوم و سوم که پشت سر هم بود و تو بازه زمانی کوتاهی رخ دادش اما تو این تریلر سال رو 2381 نوشته بودن.

در مورد اینکه جو بازی هم به نظر یک سری دوستان جالب نیست خوب اگه دقت کنید می بینید که به تمدن اصلی این دنیا پای گذاشتید و دیگه خبری از اون جو تاریک و سرد سیاره هلگاست ها نیستش اما مطمئن باشید که تنوع لوکیشن ها زیاد هست چون این رو تو نسخه 2 و 3 کاملا مشاهده کردیم. فقط امیدوارم داستان بازی رو خوب در بیارن چون سازنده ها در مورد گیم پلی و گرافیک و بخش آنلاین امتحان خودشون رو حسابی پس دادند و فقط داستان نسخه 3 رو خیلی آبکی و الکی ساخته بودند.

آقاجان از kz بکشید بیرون.نه بازی جالبیه نه گیم پلی آنچنانی نه گرافیک جذاب.اینهمه بازی معرفی شده گیر دادین به kz
بازیه جالبی نیستش؟ گیم پلیش خوب نیست؟ گرافیکش جذاب نیست؟ حتما بهت توصیه می کنم که نسخه دوم و سوم رو یک بار دیگه بازی کنی یا اینکه به چشم پزشک مراجعه کنی! میانگین نسخه دوم که میدونی چند شده ایشالله؟ نسخه سوم هم با وجود ضعف هایی که داشت هم تراز همون Crysis 2 شدش! اینم لینکاش:

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/killzone-2
http://www.metacritic.com/game/playstation-3/killzone-3
http://www.metacritic.com/game/xbox-360/crysis-2

پس فکر کنم این حرف هایی که زدی رو به Crysis 2 هم باید نسبت بدیم! شادمون کردی آخر شبی دوباره مرسی!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
آقاجان بازی کردم.خوبم بازی کردم.ولی خوشم نیومد.البته نسخه دوم خیلی خوب بود.ولی سومی اصلا.در ضمن شوتر باید انلاین قوی داشته باشه.در نسخه دوم انلاینش خوب بود هرچند درجه یک نبود ولی میتونست مدتی سرگرمت کنه ولی نسخه سوم فاجعه بود.
به هر حال من خوشم نیومد.اصلا هم برای انتشارش ثانیه شماری نمیکنم.اعتقاد دارم نسل بعد انقدر بازی با محتوا و گیم پلی و گرافیک و داستان عرضه میشه که kz توش گمه.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
آقاجان بازی کردم.خوبم بازی کردم.ولی خوشم نیومد.البته نسخه دوم خیلی خوب بود.ولی سومی اصلا.در ضمن شوتر باید انلاین قوی داشته باشه.در نسخه دوم انلاینش خوب بود هرچند درجه یک نبود ولی میتونست مدتی سرگرمت کنه ولی نسخه سوم فاجعه بود.به هر حال من خوشم نیومد.اصلا هم برای انتشارش ثانیه شماری نمیکنم.اعتقاد دارم نسل بعد انقدر بازی با محتوا و گیم پلی و گرافیک و داستان عرضه میشه که kz توش گمه.
بعله گمه من كه نميبينمش!!!اين ديگه از اون حرفا بود...!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر