PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

altair1378

کاربر سایت
Feb 20, 2014
9
نام
زهیر اثنی عشری
سلام دوستان.یه مشکلی دارم و اون اینکه بعضی اوقات برای مدتت بازی سیو نمیکنه و یه دفعه ای همه ی کسایی که تو سشن من بودن دسته جمعی لیو میکنن! به نظرتون چرا اینطوری میشه؟

راستی
psn:zozotheassassin

social:zizithezozo

به آی دی خودتون بخندین:d

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
من قبلا gta v تو ps4 میزدم ، با به دلایلی کنسول فروختم ولی قبلش اکانت سوشا کلوبم که با psn لینک بودن برداشتم .
حالا من میخوام تو pc بازی کنم سوالم اینه من بازی تو اون اکانت سوشا کلوب که تو ps4 زدم فعال کنم مشکلی واسم پیش نمیاد ؟
اخه بعد از دی اکتیو اکانت وارد بازی تو کنسول میشدم اول وارد میگفت شما باید اکانت بازید تا بتونید انلاین بازی کنید ولی تو قسمت سینگل وارد میشدم میتونستم تو قسمت انلاین (اکانت خودم) سوییچ کنم
خلاصه حرفم اینه چکار کنم که بتونم اکانت کنسولیم را به pc منتقل کنم که بعدا به مشکل نخورم
نکته:ایمیل و پس اکانت سوشا کلوبم دست خودمه
مممنون میشم راهنماییم کنید

آخرین ویرایش:

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام دوستان.یه مشکلی دارم و اون اینکه بعضی اوقات برای مدتت بازی سیو نمیکنه و یه دفعه ای همه ی کسایی که تو سشن من بودن دسته جمعی لیو میکنن! به نظرتون چرا اینطوری میشه؟

راستی
psn:zozotheassassin

social:zizithezozo

به آی دی خودتون بخندین:d
نتت داغونه در حقیقت شما لفت میدین منم زیاد همچین میشم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من و دوستمم تازه بازیو گرفتیم ظهر ها آخر شب ها بازی میکنیم ، کسی پایه است ادد کنیم باهم بریم بازی کنیم

AliDEvil7
OmidXray

nimaraul

کاربر سایت
Aug 4, 2015
26
با سلام...شرمنده اگر سوالم بی ربطه ولی میخواستم ببینم اگه "The last of us" رو بدم، چقدر سر بدم که ارزش داشته باشه؟ GTA بهتره یا Need for speed? :-/

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
با سلام...شرمنده اگر سوالم بی ربطه ولی میخواستم ببینم اگه "The last of us" رو بدم، چقدر سر بدم که ارزش داشته باشه؟ GTA بهتره یا Need for speed? :-/
اگه دست دوم بخوای بخری از ۱۲۰ تومان به بالا میتونی پیدا کنی(البته من از ۱۲۰ دیدم شاید پایینترم باشه). Gta رو بگیری بهتره.

MirMasoud

کاربر سایت
Mar 30, 2014
17
street race چهارم و پنجم تو نقشه نمایش داده نمیشن تو بخش سینگل پلیر چطوری درستش کنم؟
Hao به فرانکلین sms داده و گفته که شب اگه بری street race چهارم هم حاضره ولی من فقط 3 تا street race تو نقشم دارم

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
street race چهارم و پنجم تو نقشه نمایش داده نمیشن تو بخش سینگل پلیر چطوری درستش کنم؟
Hao به فرانکلین sms داده و گفته که شب اگه بری street race چهارم هم حاضره ولی من فقط 3 تا street race تو نقشم دارم

تو تاپیک مربوط بپرسین...

- - -ویرایش - - -

کسی از این گلیچ ها بلده از آسمون پول میریزه؟

فقط روی پی اس 3 و 360 توسط Modder ها قابل انجامه!

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
۳ ماه دارم بازی میکنم چند روزی هست افتضاح شده و خیلی دیر لود میشه
بهتریت dns چیه؟
۸.۸.۸.۸
۴.۲.۲.۴
۴.۴.۲.۲
زدم فرقی نکرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟