PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

R.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2019
4
و
.........

کماکان این مشکل Rockstar Unavailable برای من وجود داره با اینکه تمام بازیهای آنلاین دیگه مثل بتل وفیفا و کال آف رو راحت میتونم بازی کنم..تنها کاری که تونستم بکنم با شیر کردن یکی از این سرویسهای کاهش پینگ روی ps4 یه کاراکتر آنلاین بسازم البته همونم زود میندازه بیرون..صبر کنم pcش بیاد شاید بشه با استیم بازیش کرد
واسه منم میشه چیکار کنم همه ی بازی هام جز gta v میاد تا به حال بازی نکردم جی تی ای وی انلاین الان که میرم برای اولین بار همین ارور میاد که فایل توسط راک استار سرویس دانلود نشد و یا همان not availabe

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
اگه کسی پایه dooms day heist هست اد کنه. اکت 3 (Double money) برای 6 مرحله حدودا 2 - 3 ساعتی وقت می خواد. برای کسی که بیاد 2 میلیون میمونه اگه رو هارد بریم
PS4 : : milad_51
من حدودای ساعت 16:30 و 23:30 آنلاینم

آخرین ویرایش:

afshini

عضو جدید
Dec 26, 2019
2
سلام خسته نباشید من چن روزیه که نمیتونم gta رو بصورت آنلاین بازی کنم مشکلم اینه تو بخش آنلاین میرم این پیامو میده press × to join GTA online بعد که ضربدرو میزنم صفحه سفید میشه میره تو قسمت playstation store بعد هیچی نمیاره ممنون میشم اگه بگین مشکل از چیه 125799 125800

legend of isac

کاربر سایت
Oct 30, 2015
184
نام
r$h!a
سلام خسته نباشید من چن روزیه که نمیتونم gta رو بصورت آنلاین بازی کنم مشکلم اینه تو بخش آنلاین میرم این پیامو میده press × to join GTA online بعد که ضربدرو میزنم صفحه سفید میشه میره تو قسمت playstation store بعد هیچی نمیاره ممنون میشم اگه بگین مشکل از چیهView attachment 125799View attachment 125800
پلاس داری؟

RIAL

کاربر سایت
Jan 11, 2012
101
نام
MOHAMMAD
سلام دوستان من به راحتی وصل میشم ولی quick job برام کار نمیکنه کسی میدونه مشکل از نته منه یا dns و اینا نتم 10 m ps4 test و با dns هم چک کردم رفع نشد تا یه ماه قبل همچین مشکلی نبود برام

آخرین ویرایش:

saeed king

کاربر سایت
Apr 16, 2015
9
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.
من تازه gta انلاین شروع کردم چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
اولی اینکه من حدود پونصد هزارتا پول جمع کرده بودم انلاین شدم دیدم صفر شده دلیلش چی میتونه باشه؟!چیزیم نخریدم.
و دومی دلیلش چیه انقدر خلوته؟اصلن کسی نیست انگار؟

ایدیم saeedking021 خاستید با هم بازی کنیم بگید.

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
سلام
آیدی من Tg-ace88
بنده 30 ساله هستم. اگر با سن بالای من مشکلی ندارید در خدمتم. اطلاعات زیادی در مورد بازی دارم. دنبال افرادی میگردم برای Heist.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر