PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
سلام یه سوال راجه به آنلاین جی تی ای داشتم چرا تو فضای بازی همه بازیکنان آنلاین همه عرب زبان هستن ؟ ممکنه سی دی رو با ریجن آل عوض کنیم درست بشه ؟ ممنون

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
سلام یه سوال راجه به آنلاین جی تی ای داشتم چرا تو فضای بازی همه بازیکنان آنلاین همه عرب زبان هستن ؟ ممکنه سی دی رو با ریجن آل عوض کنیم درست بشه ؟ ممنون
دوست عزیز به خاطر استفاده از ISP اینترنت ایران هست. مسائل شبکه، پینگ و این حرفها. مگه اینکه از (سرویس هایی که منجر به تغییر IP میشن!) استفاده کنی در غیر این صورت راهی نیست
البته اگه برای حرف زدن و چت و اینا رو اعصابتن می تونی تنظیمات بازی رو تغییر بدی که صداشون قط شه یا یه Party بسازی بری توش!

• Like
Reactions: mojahed25

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوست عزیز به خاطر استفاده از ISP اینترنت ایران هست. مسائل شبکه، پینگ و این حرفها. مگه اینکه از (سرویس هایی که منجر به تغییر IP میشن!) استفاده کنی در غیر این صورت راهی نیست
البته اگه برای حرف زدن و چت و اینا رو اعصابتن می تونی تنظیمات بازی رو تغییر بدی که صداشون قط شه یا یه Party بسازی بری توش!
ممنون فقط منظور از ساختن پارتی چیه؟

sajjadj3

کاربر سایت
Sep 8, 2018
5
سلام دوستان دوهفته ای هست که این بازی رو توی تخفیف خریدم ولی هر کاری میکنم اصن انلاین نمیشه داخل استوری مود منوی اپشن سربرگ انلاین و گزینه گو انلاین رو که میزنم اصن هیچ اتفاقی نمیوفته ، توی اینترنت سرچ کردم راجع به انلاین نشدن همه ی اونایی که مشکل داشتن توی لودینگ و کانکت نشدن به سرور بود ولی من این گزینه رو که میزنم اصن هیچ اتفاقی نمیوفته اصن داخل لودینگ انلاین نمیره که بخواد اروری بده ، موقع دانلود این گیم پلاسم تموم شده بود ولی حالا دارم لازم به ذکرم هست که بقیه ی بازی های انلاین مثل r6 رو بدون مشکل انلاین بازی میکنم ولی اینو اصن نمیشه خواهشن اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم، اگه هم لازمه بگید اسکرین شات یا حتی ویدیو کلیپ این مشکلو میزارم . ممنون

mr-hossein

کاربر سایت
Sep 6, 2016
31
سلام دوستان دوهفته ای هست که این بازی رو توی تخفیف خریدم ولی هر کاری میکنم اصن انلاین نمیشه داخل استوری مود منوی اپشن سربرگ انلاین و گزینه گو انلاین رو که میزنم اصن هیچ اتفاقی نمیوفته ، توی اینترنت سرچ کردم راجع به انلاین نشدن همه ی اونایی که مشکل داشتن توی لودینگ و کانکت نشدن به سرور بود ولی من این گزینه رو که میزنم اصن هیچ اتفاقی نمیوفته اصن داخل لودینگ انلاین نمیره که بخواد اروری بده ، موقع دانلود این گیم پلاسم تموم شده بود ولی حالا دارم لازم به ذکرم هست که بقیه ی بازی های انلاین مثل r6 رو بدون مشکل انلاین بازی میکنم ولی اینو اصن نمیشه خواهشن اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم، اگه هم لازمه بگید اسکرین شات یا حتی ویدیو کلیپ این مشکلو میزارم . ممنون
سلام چند هفتس مشکل پیدا کرده با dns های گوگل بیا درست میشه
راه دیگش هم تغیر ای پی که اینترنت کند میکنه به دلیل share کردن
پس dns بهترین راه حله پیدا کن بزن

sajjadj3

کاربر سایت
Sep 8, 2018
5
سلام چند هفتس مشکل پیدا کرده با dns های گوگل بیا درست میشه
راه دیگش هم تغیر ای پی که اینترنت کند میکنه به دلیل share کردن
پس dns بهترین راه حله پیدا کن بزن
دی ان اسم خیلی وقته روی گوگله
8.8.8.8
8.8.4.4
ولی بازم فایده نداره

از بازی های اوپن ورلد خیلی خوشم میاد مخصوصا انلاین ولی این یکی حسابی زد تو ذوقم یکی کمک کنه خواهشن :((:((

این هم اسکرین شات Grand Theft Auto V_20180908192002.png
Grand Theft Auto V_20180908192009.png
وقتی میزنم انلاین شه تقریبا 5 ثانیه مینویسه wait بعد دوباره برمیگرده همونجایی که بود

Last edited by a moderator:

sajjadj3

کاربر سایت
Sep 8, 2018
5
در حال حاضر با عوض کردن دی ان اس مشکلم حل شد ، ده بیستا پینگم اومد بالاتر ولی مثل دی ان اس گوگل مشکل دار نیست ، اگه دوستان نیاز دارن بگن ادرس دی ان اس رو بدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر