PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
دوستان من بازی رو ندارم اما پسر خالم میخواد بدونه این گنگ هایی که بصورت بنفش و سبز هستن چجورین؟ چجوری میشه عضوشون شد؟

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
من فکر کنم خیلیامون به فنا رفتیم درسته؟؟؟
من بعد ۸ سال بازی شرافتمندانه این بلا سرم اومد که باعث شد کنسول و بازی رو بزارم برای فروش، واقعا این کار راکستار توهین بود به طرفداراش ،الان پیج راکستار رو ببینین پر شده از انتقاد به این کارش، چون سر تعداد بالایی این بلا رو اورده

Attachments

• Screenshot_۲۰۲۰۰۸۲۷-۲۳۰۹۲۹_Gmail.jpg
    Screenshot_۲۰۲۰۰۸۲۷-۲۳۰۹۲۹_Gmail.jpg
    159.9 KB · مشاهده: 34

legend of isac

کاربر سایت
Oct 30, 2015
185
نام
r$h!a
من بعد ۸ سال بازی شرافتمندانه این بلا سرم اومد که باعث شد کنسول و بازی رو بزارم برای فروش، واقعا این کار راکستار توهین بود به طرفداراش ،الان پیج راکستار رو ببینین پر شده از انتقاد به این کارش، چون سر تعداد بالایی این بلا رو اورده
این چیه مگه تو چیکار کردی

• Like
Reactions: Bizhanl

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
اینو برای اکثر کسایی که گلیچ گاراژ رو زده بود می فرستن و اکانت رو وایپ می کنن.

• Like
Reactions: Bizhanl

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
این چیه مگه تو چیکار کردی
هیچی بخدا الان سر خیلی از بچه ها اومده، پیج راکستار رو ببین همه تر و خشک رو سوزونده، خیلی کمپ زدن که رو نسل بعد دیگه جی تی ای وی بازی نکنن
اینو برای اکثر کسایی که گلیچ گاراژ رو زده بود می فرستن و اکانت رو وایپ می کنن.
خیلیا گلیچ نزدن ولی سر اونام اومده، یسر به کامنتهای زیر اخر پست راکستار تو اینستا بزن، میبینی تر و خشک رو سوزوندن!!!
راکستار رسما با اینکارش توهین کرد به پلیراش

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
هیچی بخدا الان سر خیلی از بچه ها اومده، پیج راکستار رو ببین همه تر و خشک رو سوزونده، خیلی کمپ زدن که رو نسل بعد دیگه جی تی ای وی بازی نکنن

خیلیا گلیچ نزدن ولی سر اونام اومده، یسر به کامنتهای زیر اخر پست راکستار تو اینستا بزن، میبینی تر و خشک رو سوزوندن!!!
راکستار رسما با اینکارش توهین کرد به پلیراش
والا حتما یکاری کردی که بن شدی
چرا منو رفیقام که گلیچ نزدیم بن نشدیم ؟!

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
والا حتما یکاری کردی که بن شدی
چرا منو رفیقام که گلیچ نزدیم بن نشدیم ؟!
پیج راکستارو ببین ، خیلیا کمپین راه انداختن بر ضد راکستار!!! یک تعدادیشونم میگن اصلا ما گلیچ نزدیم ولی این بلا سرمون اومده

Omid.predator

عضو جدید
Sep 13, 2020
1
و

واسه منم میشه چیکار کنم همه ی بازی هام جز gta v میاد تا به حال بازی نکردم جی تی ای وی انلاین الان که میرم برای اولین بار همین ارور میاد که فایل توسط راک استار سرویس دانلود نشد و یا همان not availabe
اقا منم مشکل دارم چکار کنم کسی dns سراغ داره؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
من فقط با vpn میتونم به سرورا وصل بشم بدون وی پی ان وصل نمیشه!
کسی این مشکل رو داشته؟
اگه از dns استفاده میکنید بی زحمت بگید!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
کسی مشکل ما رو نداره؟
بدون vpn که میزنم diwnloadin rockstar policies رو میاره بعد که submitرو میزنم این ارور رو میده:
files required to play gta online could not be downloaded.........
ولی وی پی ان که میزنم بدون مشکلی جوین میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر