Gravity Rush

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
gamespot مقاله ای در مورد حضور بد کنسول های دستی در e3 نوشته بود و توی اون مقاله اساسی به vita توپیده بود و حسابی از سونی و سیاست هاش انتقاد کرده بود

معلومه با این اوضاع نمیاد به این بازی 8-9 بده
حالا یه جوری میگی انگار ویتا تو e3 چقدر درخشان ظاهر شد!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من که به شخصه خیلی از بازی خوشم اومد و بنظرم علاوه بر طراحی های جالبی که داشت گیم پلی خوبی هم داشت و فقط کمی مشکل دوربین داشت و به غیر از این تجربه لذت بخشی برای من بود و به همه بچه ها توصیه می کنمش چون بنظرم در کنار MGS بهترین بازی هایی هستند که می تونند تابستون خوبی رو براتون رقم بزنند. در ضمن DLCهای بازی رو هم یکیش که اومده رو گرفتم و خوب بود. Spy Pack بود اسمش و بعدی هم که Maid Pack هست این 4شنبه میاد تو Store

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
دمو رو بازی کردم و خوشم اومد ولی یکی بگه دقیقا چند ساعت گیم پلی داره خط داستانیش؟(بدون ماموریتهای جانبی و دیگر چیزهای یه بازیopen world)
در ضمن دنیای بازی تا چه حد بزرگه با یه بازی openworldدیگه مقایسش کنید لطفا

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دمو رو بازی کردم و خوشم اومد ولی یکی بگه دقیقا چند ساعت گیم پلی داره خط داستانیش؟(بدون ماموریتهای جانبی و دیگر چیزهای یه بازیopen world)
اگه بخوای فقط ماموریت های داستانی را بری توی 7 تا 8 ساعت بازی تموم میشه برای من پلات کردنش حدود 25 ساعت طول کشید واقعا لذت بخش بود.
بازی 4 تا شهر اصلی داره یه شهرک مخفی هم وسطای بازی داره .در کل من که خیلی با بازی حال کردم تازه 3 تا dlc هم داره که تا الان 2 تاش تو استور اومده;)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من فکر کنم با این ور اون ور رفتن توی شهر و انجام cHALLENGE ها و ... برای تکمیل بخش داستانی 10 ساعت رو زمان ببره .... 3 تا dlc هم داره که خودشون جمعا شاید 4 ساعت و خورده ای رو ازاد کنن و لباسهای جدید هم به KAT میدن . کلا دنیای بازی هم بزرگه و جذاب ! از خریدش پشیمون نمیشی

bm33

کاربر سایت
Jul 13, 2012
88
نام
حسین
گرافیک بازی که اونقدرها هم که تعریف می کنید درجه1 نیست
یک گرافیک معمولی هست با تلفیقی از گرافیک کارتون های معمولی . یعنی برای گرافیک بازی زیاد فکر نکنم سعی شده باشه مثل آنچارتد .
گرافیک بازی مانند یک کارتون معمولیه. عکس برداری از بازی هم کاملا شبیه GTA
مثلا وقتی شما با اولین موجوذاتی که باید باهاشون بجنگین روبرو میشین ، به خوبی نمی تونید ظاهر این موجود رو نگاه کنید ازبس که با رنگهای سیاه و قرمز پررنگ طراحی شدند!
در کل بازیه متوسطیه ، نه خوبه خوب نه بد.
تنها نکته مثبت بازی به نطر من چند خلاقیتی بود که در بازی به کار رفته مانند پرواز کردن و ...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
من بازی رو بالاخره پس از کش و قوس ها و فراز و فرود های فراوان!!گرفتم بازی جالبیه مخصوصا برا ویتا که این مدت بازیهای جالب خیلی کم داشته بسیار بازیه خلاقانه ای هست و گرافیک هنریش هم بینظیره و با لب و دهنت بازی مکنه:d

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
یکی از دوستان گفته بازی المان های jrpg داره . چقده اینا ؟ من از jrpg متنفرم و بازی رو میخوام بخرم . نمیدونم چی کار کنم.

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
یکی از دوستان گفته بازی المان های jrpg داره . چقده اینا ؟ من از jrpg متنفرم و بازی رو میخوام بخرم . نمیدونم چی کار کنم.

من بازی کردم نسخه دمو رو بد نبود داداش این طوری نیست که شما می گی ! برای اینکه مطمئن بشی نسخه دموی بازی رو دان کن بعد بازی رو بخر ;)

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من دموش رو دانلود کردم.بازی کاملا نو و بدیع و پر از نو آوری هستش! ولی زیاد خوشم نیومد ازش:( خیلی بچه گونه اس بازیش :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر