Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
من تا همین نیم ساعت پیش انلاین بودم و مشکلی‌ نداشتم
اما ظهر مشکل داشتمو به انلاین جوین نمی‌شد البته یه ارور دیگه میداد میگفت شما تایم آوت دارید...در حالی‌ که تایم آوت نداشتم

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
اگه کسی Heist میزنه اد کنه
Javad9090

من تازه بعد یکی دو ماه اومدم بازی کنم دیدم 6 گیگ آپدیت خواست فکر کنم برای heist باشه اینطور که دوستان گفتن ، فقط میخوام بدوم این آپدیت چه مراحلی به بازی اضافه میکنه و چطور باید انجامش داد ؟
4.75 گیگه ، کلا 5 تا سرقت هست که فقط میشه انلاین بازی کرد . برای بازی کردنش هم باید کنار علامت H سبز رنگ بری . قبل از هر سرقت هم چند تا مرحله اماده سازی داره
چند تا ماشین و لباس جدید هم اضافه میشه

آخرین ویرایش:

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
من تازه بعد یکی دو ماه اومدم بازی کنم دیدم 6 گیگ آپدیت خواست فکر کنم برای heist باشه اینطور که دوستان گفتن ، فقط میخوام بدوم این آپدیت چه مراحلی به بازی اضافه میکنه و چطور باید انجامش داد ؟

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
دوستان برای افزایش قدرت در انلاین چکار ویباید کرد؟ این اواتار من یه گلوله میخوره میمیره ...نمیدونم چطوری باس قویترش کنم

nimakarimi95

کاربر سایت
Oct 31, 2011
48
نام
نیما
سلام من برا بازي انلاين ارور زير مي گيرم !! مشكل از كجاس !!
Files required to play GTA Online could not be downloaded from the Rockstar Games Service. Please return to Grand Theft Auto V and try again later

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
من نمیدونم چرا تازگیا ( دیشب تا حالا ) که میخوام آنلاین شم همش این ارور رو میده و کلا وصل نمیشه!!!
The Rockstar game servises are unavailable right now
چیکار کنم؟!!! مشکلی نداشتم قبلا!

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
مشکل از سرور هاشه

کی خلوته؟ هر وقت اومدم بازی کنم یه مشکلی بود! یه بار نت ترکیده بود! یه بار کار پیش میومد باید میرفتم! وصل میشد حجم نتم ته میکشید ! اصلا یه وضعیه!!!!

آخرین ویرایش:

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان من بازی رو فیزیکی خریدم و اون کد 500 تایی رو زدم بعد انلاین شدم و یه کم بازی کردم یکی دو دفعه هم مردم ، الان که نگاه می کنم خبری از پوله نیست ؟!!
کسی می دونه چه بلایی سرش اومده ؟

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دوستان من بازی رو فیزیکی خریدم و اون کد 500 تایی رو زدم بعد انلاین شدم و یه کم بازی کردم یکی دو دفعه هم مردم ، الان که نگاه می کنم خبری از پوله نیست ؟!!
کسی می دونه چه بلایی سرش اومده ؟

يك ميليون هست كه 500 براي آنلاين هست
و 500 تاي آفلاين به فرانكلين اضافه ميشه يعني به پول مايكل و ترور هيچي اضافه نميشه
و اينكه شما هر وقت كشته يا دستگير بشيد مبلغي كم ميشه از پول

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
توي بازي انلاين صدايي كه از بقيه پلير ها پخش ميشه رو چجوري ميشه حذف كرد. منظورم وقتي كه توي شهر ميگردي و پلير هاي ديگه توي نقشه بصورت نقطه هاي سفيد رنگ هستن.

کسی میدونه سهام چجوری کار میکنه کدوم سهام رو باید خرید؟؟؟

http://www.gta5cheats.com/stock-market-tips/

Last edited by a moderator:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
توي بازي انلاين صدايي كه از بقيه پلير ها پخش ميشه رو چجوري ميشه حذف كرد. منظورم وقتي كه توي شهر ميگردي و پلير هاي ديگه توي نقشه بصورت نقطه هاي سفيد رنگ هستن.
تاچ پد رو نگه میدارید توی گزینه ها یکی به اسم voice هست اونر و بزار روی فرند یا چیز دیگر الان روز گزینه اوری وان هست برای همین صدای همه رو میشنوی

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
ســـــلام به همه
بچه ها سرور ها مشکل دارن یا isp پورت هارو بسته ؟
من ip static گرفتم از شرکته نتم اما بازم درست نشد .
اینم psn هه من لطفا اد کنین که هم راجبش صحبت کنیم هم انلاین بزنیم amir-e-kabir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر