Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

radikal0120

کاربر سایت
Jul 2, 2014
140
نام
یزدان
میدونم ولی اگر اپدیت قبلی رو داشته باشی مثلا از اواسطش اینا دانلود میشه میخواستم بدونم برای اینم اینطوریه؟ اگر هست از کجاش هست؟

اگه قبلی رو داشته باشی این اخریه خیلی کمه
مال من ۷-۸ دقیقه طول کشید دانلودش

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
این پلیسه شانسی افتاد تو عکس :d
بازی شاهکار بود رو نسل قبل ، شاهکار تر شده
بارونو ببینید :d

cGuBNhxHmUaatO515zRKOw_0_0.jpg

وات دِ فاک! من متوجه نشدم این الان عکس داخل بازیه؟! عکس های دیگه بازی رو واسه PS4 و PC رو دیدم ولی تاحالا تا این حد طبیعی نبوده!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی شفاف سازی کنه جریان چیه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
وات دِ فاک! من متوجه نشدم این الان عکس داخل بازیه؟! عکس های دیگه بازی رو واسه PS4 و PC رو دیدم ولی تاحالا تا این حد طبیعی نبوده!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی شفاف سازی کنه جریان چیه؟
photo mode اش روی موبایل یه سری افکت اینا داره ×_×
به هر حال عکسهای همه ingame هست. CG که نداشته GTA تا حالا D:
موفق باشید.

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
گندشون بزنن با این آپدیت دادنای باگ آلودشون. یعنی چی آخه. 4.5 گیگ آپدیت میدن بعد دو روز دوباره واسه رفع باگ همون 4.5 گیگ رو باید بگیری.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
گندشون بزنن با این آپدیت دادنای باگ آلودشون. یعنی چی آخه. 4.5 گیگ آپدیت میدن بعد دو روز دوباره واسه رفع باگ همون 4.5 گیگ رو باید بگیری.

آپدیت آخر که حدود 300 مگ بیشتر نیست :d
اینکه میبینی حجم رو می زنه 4.5 گیگ معنیش این نیست که از اول شروع میشه مثلا این آخری از 4.3 شروع شد تا 4.5 رفت بعد هم وارد بخش آنلاین شدم براحتی

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
آپدیت آخر که حدود 300 مگ بیشتر نیست :d
اینکه میبینی حجم رو می زنه 4.5 گیگ معنیش این نیست که از اول شروع میشه مثلا این آخری از 4.3 شروع شد تا 4.5 رفت بعد هم وارد بخش آنلاین شدم براحتی
من از 4.7 گیگ اول نزدیک به 3 گیگ گرفته بودم. کامل نشده بود. رفتم تو بازی یکم آفلاین زدم اومدم ببینم چقدر شده دیدم دوباره از اول شروع کرده تا 800 مگ رفته. حجم کل هم همون 4.7 . توی vg247 خوندم که یک آپدیت دیگه داده راکستار

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
من از 4.7 گیگ اول نزدیک به 3 گیگ گرفته بودم. کامل نشده بود. رفتم تو بازی یکم آفلاین زدم اومدم ببینم چقدر شده دیدم دوباره از اول شروع کرده تا 800 مگ رفته. حجم کل هم همون 4.7 . توی vg247 خوندم که یک آپدیت دیگه داده راکستار

من آپدیت دوم رو میگم، اولی رو کامل گرفته بودم، بهرحال این دومی برای من حدود 300 مگ بیشتر نبود :d

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
دوستان درباره این heist یکم توضیح بدین
ماموریتاش چطوره ؟ هر کدومشون چقدر حدودا طول میکشه تا تموم شه ؟
کلا ارزش داره 5 گیگ اپدیت کنیم ؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان درباره این heist یکم توضیح بدین
ماموریتاش چطوره ؟ هر کدومشون چقدر حدودا طول میکشه تا تموم شه ؟
کلا ارزش داره 5 گیگ اپدیت کنیم ؟
علاوه بر اینکه کلاً بازی یکم پولیش شده، فعلاً 2 تا ماشین هم اضافه شده. هایست ها هم اینجوری هستن که هر کدوم 5 تا ماموریت مجزا هستن، 4 تاشون setup هست که شرایط رو برای finale محیا می کنن. کسی که leader میشه میتونه cut هایست نهایی رو تعیین کنه. بین 500,000 تا 1,000,000 میده نهایتاً هر هایست. توی هر هایست هم مثل چیزی که تو بازی شاهدش بودیم هرکس یک نقش رو بعهده میگیره، مثلاً یک نفر نقش زندانی یک نفر راننده اتوبوس زندان و ... . درکل من که خوشم اومده خیلی بخش آنلاین رو هدفمند تر از چیزی کرده که بود.
دانلود رو هم با PSX DOWNLOAD HELPER انجام بدین راحتین دیگه. من شب با LTE ایرانسل طرح زدم گذاشتم دانلود کلاً 1 ساعت طول کشید.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
علاوه بر اینکه کلاً بازی یکم پولیش شده، فعلاً 2 تا ماشین هم اضافه شده. هایست ها هم اینجوری هستن که هر کدوم 5 تا ماموریت مجزا هستن، 4 تاشون setup هست که شرایط رو برای finale محیا می کنن. کسی که leader میشه میتونه cut هایست نهایی رو تعیین کنه. بین 500,000 تا 1,000,000 میده نهایتاً هر هایست. توی هر هایست هم مثل چیزی که تو بازی شاهدش بودیم هرکس یک نقش رو بعهده میگیره، مثلاً یک نفر نقش زندانی یک نفر راننده اتوبوس زندان و ... . درکل من که خوشم اومده خیلی بخش آنلاین رو هدفمند تر از چیزی کرده که بود.
دانلود رو هم با PSX DOWNLOAD HELPER انجام بدین راحتین دیگه. من شب با LTE ایرانسل طرح زدم گذاشتم دانلود کلاً 1 ساعت طول کشید.

500k تا1000k میده؟ خیلی خوبه به به :)

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
سلام دوستان ببخشید من این heist رو دانلود و نصب کردم ولی وقتی میخوام وارد بخش انلاین بشم اخطار میده و میگه سرور های راکستار غیر فعال هستن میخواستم بدونم مشکل چیه؟؟؟برای شما هم اینجوریه یا فقط واسه من اینجوریه.
با تشکر

آخرین ویرایش:

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
به یک پارتنر جهت مسخره بازی گشت و گذار تو شهر و انجام مأموریت‌ها و بالا بردن سطح نیاز مندیم
خانه عفاف هم میریم اگه سن پارتنر بالا باشه:d
اگه شد یه double penetration هم با زحمت کشان خانه عفاف می‌زنیم....الکییییی;;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر