Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

trash

کاربر سایت
Jul 8, 2014
70
نام
محمد حسینی
یعنی باید حتما این 4 گیگم آپدیت کنیم تا بشه آنلاین بازی کرد؟؟ من تازه این آپدیت یک و خورده ای گیگ رو تموم کردم با هزار دردسر و این سرعت دانلود تو PS4..............#وه تو راکستار

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
من بخوام برم یه session که Aim assist نداشته باشه باید کیو ببینم؟ :| یه مشت نوب ریختن تو بازی فکر کردن ته شوترن :|

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
Heists رو یه دو دستی یه زور جوین شدیم و بازی کردیم !
خیلی خوبه و تو بعضی از مراحل شخصیت های بازی هم میان مثل تروور و لستر !
کلا اگر بشه جوین شد و وسط بازی هاست نیاد بیرون خیلی خوبه ...

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
اقا نسخه ps4 gta انلاینش خیلیها مشکل دارنند نمیتونن انلاین بزنند .ایا در نسخه xbox one کسی انلاین مشکلی نداره؟؟؟

BigWolf

Kings Never Die
کاربر سایت
Jun 19, 2014
240
نام
علیرضا
دوستان یه مشکل خیلی عجیب :| من اپدیت چهار گیگی رو دان کردم دو روز هم انلاین زدم حالا الان دوباره یه اپدیت اضافه شده ولی قرار نبود اپدیتی بیاد preparing هم داره یه درصد یه درصد اضافه میشه رو پنجاه وا میسته مشکل چیه؟ :|

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
جریان این در دسترس نبودن سرورای راکستار چیه ؟ :| هجوم دوستان به سروراس یعنی ؟ یهو پوکید واسه ما :|

مشکل سرورای ضعیف راکستاره.یکم که شلوغ میشه میپوکه حالا EA بود دوبرابر پلیرم داشت یه اخ نمیگفت سروراش

kayvan11

کاربر سایت
Dec 18, 2013
59
نام
کیوان
دوستان یه مشکل خیلی عجیب :| من اپدیت چهار گیگی رو دان کردم دو روز هم انلاین زدم حالا الان دوباره یه اپدیت اضافه شده ولی قرار نبود اپدیتی بیاد preparing هم داره یه درصد یه درصد اضافه میشه رو پنجاه وا میسته مشکل چیه؟ :|
برای من هم همینطور بعد 50 طول میکشه 80 بعد دوباره از اول دانلود داره میشه ~x(

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
منم مشکل 50 درصد و دارم!
میزنه preparing to download...(50%)1 ولی دوباره بعد یه مدت از اول میاد!
چون اپدیته فکر میکنم مشکل psn باشه!مگر اینکه اپدیت رو سرور راک استار باشه که بعیده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر