Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
سلام
کسی هست که اینترنت مخابرات داشته باشه؟
من با اینترنت شاتل با مودم وای فای که میرم پس از 5 دقیقه میره توی آنلاین ولی با مخابرات و کابل لن که میرم میگه سرور های راکستار در خال تعمیر هستند :| ( اونجای آدم دروغگو :| )
کلا اعصابمو خورد کرده چون شاتلم سرعت 100 کیلوبایت بر ثانیه میده و مخابرات 600 -500 کیلوبایت بر ثانیه :|
این آپدیت جدید هم که هنوز نیومده ...
کسی میدونه باید چه کار کنم؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دوستان من . اگه درست بود همتونو مجبور میکردم بیاید آنلاین :d یک ذره پینگتون هم بالا بره میندازتون بیرون . ارزش نداره بچه ها رو جمع کنم بعد یکی یکی leave بشن . بزارید درست بشه همه join party من میشید تا ببینیم چی پیش میاد .
فعلا عکساتونو از کارکترتون توی fun sharing بزارید . حالا من فعلا اینجا میزارم .

e9r1hkwguy8b8r3qghbg.jpg

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
بازی رو گرفتم ، نه نقشه روش بود و نه کد پول ، یاد زمانی افتادم که دست فروشا سی دی خام رو قالب میکردن به مردم به جای فیلم و آهنگ و این حرفا . بازم رحمت به پدر این که دیسکش خام نبود :|

افت فریم کم داره و فقط وقتی با سرعت بالا میری افت فریم پیدا میکنه

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بازی رو گرفتم ، نه نقشه روش بود و نه کد پول ، یاد زمانی افتادم که دست فروشا سی دی خام رو قالب میکردن به مردم به جای فیلم و آهنگ و این حرفا . بازم رحت به پدر این که دیسکش خام نبود :|
اگه اینترنتی گرفتی تماس بگیر بگو وظیفتونه بفرستید با هزینه خودتون از روش برداشتید . اگه هم خودت رفتی تقصیر خودته . باید بازش میکردی همونجا چک میکردیش . چون از قبل هم خبر داشتی توش چی داشته .

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
متاسفانه aa بازی اصلا جالب نیست..پوشش گیاهی هم با گرفتن فاصله ازش حذف میشه ..البته اشکالی نداره همه اینارو با pc میشه جبران کرد به علاوه 60فریم
راستی دوستانی که مثل خودم مشکل وصل شدن به سرورهای بازی رو دارن ظاهرا راکستار امروز دوباره یه آپدیت میده اینجا هم گفته

www.gamefa.com/193790/بروز-رسانی-جدید-gta-v-مشکل-اتصال-به-بخش-آنلا/#more-193790
باشه باشه ، فهمیدیم PC داری و میخوای 60 فریم بازی کنی....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی رو گرفتم ، نه نقشه روش بود و نه کد پول ، یاد زمانی افتادم که دست فروشا سی دی خام رو قالب میکردن به مردم به جای فیلم و آهنگ و این حرفا . بازم رحمت به پدر این که دیسکش خام نبود :|

افت فریم کم داره و فقط وقتی با سرعت بالا میری افت فریم پیدا میکنه
1 ملیون دلار شامله نسخه های بوده که day one و پیش خرید بود !! روی همه نیست.
الان استرالیا هم دیگه اون نسخه موجود نیست. همه معمولی شدن.

ای لعنت به سرورهای بازی ! نمیذاره پروفایل نسل قبلو ترنسفر کنم !
مشکله این قضیه که حل شده بود !؟
احتمالا باید وایس برای پچهای اینده ! حالا فک کنم هر 10 روز یه پچ بدن D:
منم بعد از پچه اخری بهتر شد اما بدون اشکال نیست

متاسفانه aa بازی اصلا جالب نیست..پوشش گیاهی هم با گرفتن فاصله ازش حذف میشه ..البته اشکالی نداره همه اینارو با pc میشه جبران کرد به علاوه 60فریم
راستی دوستانی که مثل خودم مشکل وصل شدن به سرورهای بازی رو دارن ظاهرا راکستار امروز دوباره یه آپدیت میده اینجا هم گفته

www.gamefa.com/193790/بروز-رسانی-جدید-gta-v-مشکل-اتصال-به-بخش-آنلا/#more-193790

متاسفانه شما کشتی ما رو با این گوش زد کردن pc تو تاپیکهای کنسولی :d:))
با توجه به سابقه R* برای پرتهای Pc امیدوارم کارشون رو توپ این دفعه انجام بدن ! خالی از لطف نیست 60 فریم بازی کردنش

- - -ویرایش - - -

کسی میدونه سواله منو؟؟؟
اسحله که دانلود نمیشه باید بخری . در ضمن همه اسلحه ها از اول بازی قابل استفاده نیست . باید پیشروفی کنی چه تو انلاین چه توی تک نفره.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
باشه باشه ، فهمیدیم PC داری و میخوای 60 فریم بازی کنی....

1
متاسفانه شما کشتی ما رو با این گوش زد کردن pc تو تاپیکهای کنسولی :d:))
با توجه به سابقه R* برای پرتهای Pc امیدوارم کارشون رو توپ این دفعه انجام بدن ! خالی از لطف نیست 60 فریم بازی کردنش
مشخصات سیستمی که بتونه اینو رو ultra و 60 فریم اجرا کنه دیدن داره، احتمالا پول 4-5 تا کنسول رو باید بدن واسه یه بازی 200 تومنی! :d

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
رفقایی که مشکل نقدینگی! :D در قسمت story mode دارید از طریق یه گلیچ توی سهام lifeinvader براحتی می تونید در عرض 2 دقیقه میلیاردر بشید
الان هر کدوم از کاراکترهای من 2.147 billions پول دارن :D این مقدار نهایت پولی هست که میشه توی بازی داشت
گلف کلاب رو خریدم چه حااااااااااالی داد :D

روش استفاده از این گلیچ هم خیلی ساده اس توی بازی وارد اینترنت بشید برید قسمت Money And Services بخش LCN رو انتخاب کنید بعد برید بخش Markets
لیست که باز شد گزینه Current Price رو بزنید تا لیست سهام ها از کم ارزش ترین به ترتیب بشه
بعدش lifeinvader رو انتخاب کنید هرچی پول دارید سهام بخرید
بعدش دوباره روی Markets کلیک کنید lifeinvader انتخاب کنید ( دیگه نیاز نیست دوباره Current price رو انتخاب کنید)
بعدش تمام سهام رو از طریق Sell All بفروشید!
بعدشم بووووووووووم :D پولتون هرچی که باشه چند برابر میشه! هر چندبار خواستید می تونید انجامش بدید
مثلا برای من فرانکین 28 میلیون پول داشت بار اول که اینکارو کردم شد 130 میلیون بعد 360 بعدش 900 بعدش 1 میلیارد و خورده ایی آخرشم رسیدم به 2 میلیارد و 147 میلیون :D یه تروفی هم باز میشه وقتی میلیاردر بشید

سهامها مدام در حال تغییرن و پایین بالا میشن . من نمیدونم چطور برای شما این گلیچ ظاهر شده . ولی خیلی دوس دارم بدونم و حتما اگر هنوز lifeinvader سهامش بالاست لطفا یک عکس بگیرید تا ببینم چند در صد سهامش بالا رفته که این مقدار پولو بهتون داده . و مشکل دیگه اینجاست که هر چقدر سهام بالا بره شما اگه 1 میلیارد هم بخریدش همونجا پولتونو دو برابر نمیکنه . و طی روزها این مبلغ خورده خورده اضافه میشه .

در کل چطور ممکنه ؟ بنظر یک باگ زیبا در خرید سهام برای شما پیدا شده . فکر نکنم بقیه همچین گلیچ نازی براشون اتفاق افتاده باشه .

ببخشید دیر نقل کردم چون چند روزه سرم شلوغه

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
سهامها مدام در حال تغییرن و پایین بالا میشن . من نمیدونم چطور برای شما این گلیچ ظاهر شده . ولی خیلی دوس دارم بدونم و حتما اگر هنوز lifeinvader سهامش بالاست لطفا یک عکس بگیرید تا ببینم چند در صد سهامش بالا رفته که این مقدار پولو بهتون داده . و مشکل دیگه اینجاست که هر چقدر سهام بالا بره شما اگه 1 میلیارد هم بخریدش همونجا پولتونو دو برابر نمیکنه . و طی روزها این مبلغ خورده خورده اضافه میشه .

در کل چطور ممکنه ؟ بنظر یک باگ زیبا در خرید سهام برای شما پیدا شده . فکر نکنم بقیه همچین گلیچ نازی براشون اتفاق افتاده باشه .

ببخشید دیر نقل کردم چون چند روزه سرم شلوغه
منم اولش انجام دادم نشد، یعنی بار اول پولم دوبرابر شد بعدش مدام ضرر میداد! ولی نکته اینجا بود که باید سهام رو بخری بعد خارج بشی یکم قدم بزنی، بین شخصیتها هم سوییچ نکنی، یه دقیقه بعد دوباره برو رو اینترنت و همه رو بفروش، دوبرابر نمیشه بلکه چند برابر میشه و بیشتر از 2میلیارد و 147 میلیون هم نمیتونی پول داشته باشی، تروفی هم داد

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
سلام
کسی هست که اینترنت مخابرات داشته باشه؟
من با اینترنت شاتل با مودم وای فای که میرم پس از 5 دقیقه میره توی آنلاین ولی با مخابرات و کابل لن که میرم میگه سرور های راکستار در خال تعمیر هستند :| ( اونجای آدم دروغگو :| )
کلا اعصابمو خورد کرده چون شاتلم سرعت 100 کیلوبایت بر ثانیه میده و مخابرات 600 -500 کیلوبایت بر ثانیه :|
این آپدیت جدید هم که هنوز نیومده ...
کسی میدونه باید چه کار کنم؟

من مخابراتم و پینگم 350 هست سرعتمم 500-600 هست از روز اول بی مشکل وصل میشدم :d

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
من گفته بودم،شرمنده ضرر کردی
اتفاقا من با فرانکلین دیروز سهام شرکت پر ضرر رو خریدم، حدود 14 درصد سود داد!( فکر کنم شرکت isf یا همچین چیزی بود)
البته فقط همون یدفه اینجور بود، دفه بعدی که توش پول گذاشتم 2 درصد ضرر داد!
کلا نمیدونم بورسش چرا اینجوریه!!!!
فکر کنم رندوم باشه . مثلا رو ماله تو اونطور میکشه بالا یرای من افت میکنه

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
افت فریم به شدت رو موخه ، چرا تو x1 این افت فریم وجود نداره ؟ :-l
از کجا فهمیدی روی اون افت نداره؟ تاپیکش مثه بیابون برهوت میمونه http://forum.bazicenter.com/thread89438/page4/

نمیدونم چرا من افت فریم ندارم!؟؟ این افت فریم دقیقا چطوریه که برای بعضیا انقدر محسوسه؟!

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
از کجا فهمیدی روی اون افت نداره؟ تاپیکش مثه بیابون برهوت میمونه http://forum.bazicenter.com/thread89438/page4/

نمیدونم چرا من افت فریم ندارم!؟؟ این افت فریم دقیقا چطوریه که برای بعضیا انقدر محسوسه؟!
داداش گلم تو گیم نت دیدم ، الگی بگم که چی بشه ؟

افت فریم رو دیگه هرکسی میتونه متوجه بشه مگه کسی که تازه کار باشه ...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر